Dodaj do ulubionych

ksiądz Rydzyk prosi o wsparcie ...

01.08.05, 13:05
wiadomosci.onet.pl/1140998,11,1,0,120,686,item.html
Obserwuj wątek
    • tyrawa to oburzające, ze przestali płacic ! 02.08.05, 12:14
      Jest to psim obowiązkiem wszystkich katolików !
      • darino wreszcie ekonomia zwyciężyła ! 02.08.05, 20:13
        Podziwiałem od kilku lat budowę "imperium medialnego" Ojca Dyrektora. Odbywało
        się to bez jakiegokolwiek rachunku ekonomicznego i biznesplanu, na
        zasadzie "jelenie zawsze będą płacić".
        Niestety życie pokazało, że jest inaczej.
      • nina40 Re: Nowa ramówka TV TRWAM 09.12.05, 17:32
        Nowa ramówka TV TRWAM 2006
        TELETURNIEJE
        "Różaniec z gwiazdami"
        "Jaka to modlitwa?"
        "Jeden z dwunastu"
        "Szansa na odpust"
        "Od Torunia do Opola"
        "Intifada" lub "Diecezjada" lub „Parafiada” (jeszcze nie wybrano ostatecznego
        tytułu)
        "Wielka Msza"
        "Ananasy z mojej parafii"
        "Miliard w Ambonie"
        "Diecezja należy do ciebie!"
        "Berety do mety"
        "Jedno z dziesięciu przykazań"
        "Najsłabsze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój różaniec
        "Big Brother bitwa" - bonifratrzy vs. franciszkanie
        "Śpiewające organy"
        "O dwóch takich, co ukradli księżyc" - biograficzny
        "Idź na całość" - czyli poradnik jak wypełnić przekaz pocztowy

        TALK SHOW I REALITY SHOW
        "Jestem jaki jestem" - reality show w domu o. Rydzyka
        "Prałat Ja****ski Show"
        "Co za adwent!"
        "Z wizytą u Was" - program kolędowy.
        "Parafia należy od Ciebie"
        "Zakrystia - dokument jak powstaje msza"
        "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - program Wielkiej Inkwizycji
        "Miliard na tacy"
        SERIALE
        "Pensjonat pod Toruniem"
        "Parafia na peryferiach" - serial
        Nowa seria wzorowana na "Pierwszej miłości" - "Pierwsza Komunia"
        "M jak modlitwa"
        "Świat wg redemptorystów" - reż. Okił Khamidov
        "Tata, a Ojciec Marcin powiedział... " serial edukacyjny dla rodziców
        "Strażnik dekalogu" z Chuckiem Norrisem
        "Sutannah" - serial obyczajowy
        "Plebania" - a nie, przecież już jest...
        PROGRAMY NOCNE
        "Telesklep o. Łukasza"
        "Liga Mistrzów - historia zakonu"
        "Moherowe igraszki" - audiotele z nagrodami
        "TRWAM - wkręca"
        "Purpurowy kapturek" - bajka dla (starszych) dzieci
        "Tygodnik Moherowego Spokoju"
        "Czarny pijar" - nowy magazyn detektywistyczny
        "Moherowa landrynka"
        PROGRAMY HOBBYSTYCZNE
        "Podróże kulinarne siostry Alfredy - pieczeń licheńska"
        "Mo’ Hair" - program o najnowszych, światowych trendach w nakryciach głowy i
        fryzurach
        "Darz Bóg" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na jelenie.
        "1001 rzeczy które można zrobić z moheru" - drzwi balkonowe
        "Samo szycie" - kurs robienia moherowego beretu
        "Siostro, po prostu gotuj" - program kulinarny siostry Eutanazji..
        "Katechetyczne podróże Ojca Rydzyka"
        "Wacha do Maybacha" - magazyn moto
        PONIEDZIAŁKOWE MEGAHITY
        "Lord of the rings - The Bishop"
        "Moherowa podszewka"
        "Allo, allo, kto się do nas dodzwonił?"
        Koncert zespołu "The Redemptorists" - gościnnie Zbigniew Wasserman na
        bongosach
        PROGRAMOWY INFORMACYJNE
        "Inforeformacje"
        "Telekuria"
        "Pana rama"
        "Purpurowe Forum" - program publicystyczny
        "Ogłoszenia paranormalne"
        "Tour de Częstochowa" - Studio Sport - relacja z wyścigu pielgrzymek
        "Zaćmienie słońca nad Toruniem" - program popularno naukowy.
        PROGRAMY DOKUMENTALNE
        "Zbuntowany anioł" - historia Macierewicza
        "Ministrant" - pierwszy krok kariery parlamentalnej
        "Nowoczesna Genetyka - czy można braci bliźniaków połączyć w jeden organizm?"
        "Ziarno" - reportaż z Mennicy Państwowej
        "Idź precz Darwin" - program o kreacjonizmie
        "Z kamerą wśród kaczek" - film dokumentalny o historii najnowszej
        Joe Monster

    • czesio48 Re: ksiądz Rydzyk prosi o wsparcie ... 02.08.05, 22:17
      Przeczytajcie SALON Łysiaka.
      • darino Łysiak ... 02.08.05, 22:29
        Chętnie zerknę, nie czytałem Łysiaka z 15 lat !
        • piotrzr ks.Rydzyk i sp-ka ... 03.08.05, 15:31
          Ja i na te prośby i ks. Rydzyka popatrzyłbym trochę inaczej..
          Pamietajcie,że dla wielu starych ludzi to radio jest jedynym łącznikiem ze
          światem mediów.
          Radia tego słuchają i chorzy w szpitalach, i samotne babcie...
          Jak kto chce dawać forse na RM - wolna droga.
          Ja z pewnościa nie dam ani grosza- ale też i pluć na nie będę
          • anatol111 Re: ks.Rydzyk i sp-ka ... 17.11.05, 20:37
            Amok rydzykowy poczuł grunt pod nogami i staje się coraz bezczelniejszy-

            <Order Orła Białego dla o. Rydzyka?

            SONDAŻ

            Czy uważasz, że Tadeusz Rydzyk zasługuje na Order Orła Białego?

            92%
            Nie (1690)

            8%
            Tak (150)

            Liczba oddanych głosów: 1840


            PAP 17-11-2005, ostatnia aktualizacja 17-11-2005 17:24

            Szczeciński Komitet SOS dla Radia Maryja zaapelował do najwyższych władz w
            państwie o nadanie dyrektorowi rozgłośni o. Tadeuszowi Rydzykowi najwyższego
            polskiego odznaczenia - Orderu Orła Białego. W tym roku mija 14. rocznica
            powstania radia.

            "Mówiąc jednym zdaniem, bez żadnej przesady, cienia wątpliwości, Radio Maryja
            swoją działalnością od początku zaistnienia w eterze jest jedynym do
            naśladowania w pracy dla odbudowania zniszczeń wartości narodowych, społecznych,
            obywatelskich, duchowych i materialnych, dokonanych przez reżim komunistyczny,
            jaruzelszczyznę i zakłamane środowiska medialne na czele z obecnymi wyśmiewcami
            tych wartości tak drogich każdemu kochającemu Boga, Naród, Ojczyznę i Państwo,
            ulokowanych w TVP prezesa Jana Dworaka, nadzorcy przewodniczącej Waniek (Danuta
            Waniek, szefowa KRRiT - PAP) i zawłaszczonej +Gazety Wyborczej+, którzy hołdują
            zasadzie +sie ma, róbta co chceta+" - czytamy w liście skierowanym do prezydenta
            Aleksandra Kwaśniewskiego, prezydenta-elekta Lecha Kaczyńskiego, premiera
            Kazimierza Marcinkiewicza, marszałka Sejmu Marka Jurka oraz marszałka Senatu
            Bogdana Borusewicza, którego kopię PAP otrzymała w czwartek...>
            serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3019727.html
            ale jest jeszcze nadzieja -
            www.bones.republika.pl/antonina.mp3
            • darino apel o odznaczenie o. Rydzyka 18.11.05, 01:45
              "Szczeciński Komitet SOS dla Radia Maryja zaapelował do najwyższych władz w
              państwie o nadanie dyrektorowi rozgłośni o. Tadeuszowi Rydzykowi najwyższego
              polskiego odznaczenia - Orderu Orła Białego. W tym roku mija 14. rocznica
              powstania radia.
              "Mówiąc jednym zdaniem, bez żadnej przesady, cienia wątpliwości, Radio Maryja
              swoją działalnością od początku zaistnienia w eterze jest jedynym do
              naśladowania w pracy dla odbudowania zniszczeń wartości narodowych,
              społecznych, obywatelskich, duchowych i materialnych, dokonanych przez reżim
              komunistyczny, jaruzelszczyznę i zakłamane środowiska medialne na czele z
              obecnymi wyśmiewcami tych wartości tak drogich każdemu kochającemu Boga, Naród,
              Ojczyznę i Państwo, ulokowanych w TVP prezesa Jana Dworaka, nadzorcy
              przewodniczącej Waniek (Danuta Waniek, szefowa KRRiT - PAP) i
              zawłaszczonej »Gazety Wyborczej«, którzy hołdują zasadzie »się ma, róbta co
              chceta«" - czytamy w liście skierowanym do prezydenta Aleksandra
              Kwaśniewskiego, prezydenta-elekta Lecha Kaczyńskiego, premiera Kazimierza
              Marcinkiewicza, marszałka Sejmu Marka Jurka oraz marszałka Senatu Bogdana
              Borusewicza, którego kopię PAP otrzymała w czwartek.

              Autorzy listu uważają, że przyznanie Orderu ojcu Rydzykowi "będzie akceptowane
              przez ogół i służyło dobrze społeczności obywatelskiej, żyjącej w prawdzie i
              poszanowaniu ogółu jak i każdego z osobna, czego nie można powiedzieć o
              ostatnim odznaczeniu z okazji Święta Niepodległości Polski". 11 listopada z
              okazji Dnia Niepodległości prezydent nadał najwyższe polskie odznaczenie
              prezesowi NBP Leszkowi Balcerowiczowi oraz kompozytorowi Krzysztofowi
              Pendereckiemu.

              O. Tadeusz Rydzyk jest członkiem zakonu redemptorystów, założycielem i
              dyrektorem toruńskiego Radia Maryja. Założył także Wyższą Szkołę Kultury
              Społecznej i Mediów, telewizję Trwam oraz "Nasz Dziennik".

              Podczas prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego Orderem Orła Białego uhonorowano
              m.in. pisarza Stanisława Lema, filozofa i publicystę Leszka Kołakowskiego,
              Jacka Kuronia, Karola Modzelewskiego, przywódcę powstania w Getcie Warszawskim
              Marka Edelmana, pisarza Gustawa Herlinga-Grudzińskiego i założycielkę zespołu
              Mazowsze Mirę Zimińską-Sygietyńską oraz pośmiertnie dyplomatę i pisarza
              Kajetana Morawskiego, wicepremiera w rządzie Wincentego Witosa Wojciecha
              Korfantego, działacza PPS Kazimierza Pużaka i polityka Eugeniusza
              Kwiatkowskiego."
              wiadomosci.onet.pl/1197431,11,item.html
              Niemiło będzie kawalerom tego orderu przebywać w takim towarzystwie...
              • darino fałszywka czy sondowanie opinii ? 18.11.05, 12:14
                "Przewodniczący Krajowego Sekretariatu SOS dla Radia Maryja prof. Ryszard
                Bender zaprotestował przeciw istnieniu komitetu ze Szczecina, który wystosował
                apel o nadanie o. Tadeuszowi Rydzykowi Orderu Orła Białego.
                "Stwierdzam, że ten ze wszech miar słuszny pomysł (nadania Orderu - PAP)
                wysunął nieznany dotąd samozwańczy komitet, który podszywa się pod »SOS dla
                Radia Maryja«. Działanie takie należy uznać za prowokację" - napisał Bender w
                komunikacie przesłanym PAP w piątek.

                Pod apelem do najwyższych władz o nadanie o. Rydzykowi odznaczenia, którego
                kopię PAP otrzymała w czwartek, podpisany był szczeciński Komitet SOS dla Radia
                Maryja.REKLAMA Czytaj dalej


                "Wszystko wskazuje na to, że jest to jakaś fałszywka, próba podszywania się
                (...) Nie ma żadnych innych komitetów SOS poza tym, który jest związany z
                Toruniem, z zakonem ojców redemptorystów, z Radiem Maryja" - mówił w nocnej
                audycji w Radiu Maryja prof. Bender.

                W komunikacie Bender zaznaczył, że w Polsce istnieje wyłącznie Krajowy
                Sekretariat »SOS dla Radia Maryja«, który stanowią: on, poseł Anna Sobecka i
                senator Jan Szafraniec. Inicjatywa ta powstała w 1992 r., gdy ważyła się sprawa
                drugiej koncesji dla Radia Maryja.

                "Ten Krajowy Komitet SOS dla Radia Maryja spotkał się z ogromnym wsparciem
                szerokich, milionowych rzesz społeczeństwa. Pamiętam, żeśmy prosili o pisemne
                zgłaszanie akcesów. Parę milionów osób zgłosiło ten akces" - wspominał Bender
                na antenie radia.

                Prowadzący nocną audycję, o. Tadeusz Rydzyk skwitował sprawę słowami: "Ciekawe,
                w jakim departamencie i jakie służby tworzą takie sensacje?".

                Dyrektor Radia Maryja w rozmowie ze słuchaczem, który zatelefonował z Kanady,
                powiedział, że nie przyjąłby odznaczenia, "nawet gdyby było jakieś
                prawdziwe". "Po co mi odznaczenie. My służymy Bogu" - dodał redemptorysta."
                wiadomosci.onet.pl/1197755,11,item.html
      • nina40 Re: ksiądz Rydzyk prosi o wsparcie ... 26.11.05, 21:33
        Jeśli jeszcze tego nie znacie, to posłuchajcie:
        www.joemonster.org/download.php?d_op=getit&lid=1723
        • holejnik Re: ksiądz Rydzyk prosi o wsparcie ... 27.11.05, 22:36
          Witam, po wysłuchani jestem przerażony - totalny CIEMNOGRÓD, mocherowy beret
          przy tym wierszu to mały pikuś. Pozdrawiam.
          • darino ksiądz Rydzyk zarydzykował ... 28.04.06, 12:01
            Chodzą plotki, że już się ma pakować, i wkrótce będzie szerzył wiarę katolicką
            w Afryce.
            Ciekawe, ile w tych plotkach jest prawdy ?
            • tyrawa Burkina Faso ? 28.04.06, 13:31
              "Nad głową ojca dyrektora od kilku tygodni gromadzą się czarne chmury. O
              losach założyciela Radia Maryja już niedługo zadecyduje jego przełożony,
              generał zakonu redemptorystów, o. Joseph W. Tobin.
              Według "Rzeczpospolitej", o. Tadeusz Rydzyk może zostać odesłany na misję do
              Afryki. Chodzi prawdopodobnie o Burkina Faso.
              Jest to jeden z najbiedniejszych krajów świata, gdzie do niedawna trwała
              wojna domowa.
              Malaria, upał i nędza. Telefony prawie nie działają, a do tego ciągły problem
              z elektrycznością.
              Czy o. Tadeusz Rydzyk (61 l.), przyzwyczajony do wystawnego życia, sprosta
              zadaniu? Jeśli zapadnie decyzja o skierowaniu go na
              afrykańską misję, będzie musiał się jej bezwzględnie podporządkować.
              Czeka go trudne zadanie
              - Misja to największe wyzwanie dla zakonnika - mówi "Super Expressowi"
              zakonnik, który w Afryce spędził 25 lat. I nie tylko z powodu trudnego
              klimatu. Misjonarze wciąż giną z ludzkiej ręki.
              Do polskiej placówki w Burkina Faso dodzwonić się niezwykle trudno. Kiedy
              się nam to w końcu udaje, większość zakonników właśnie wyjechała do swoich
              parafian ukrytych w buszu.
              - Jest nas tutaj tylko ośmiu Polaków, zupełnie odciętych od świata. Ojciec
              Rydzyk ma do nas dołączyć? Cóż, czeka go trudne zadanie - mówi "Super
              Expressowi" ojciec Marek Głąb. - Nie ma tutaj żadnego radia. Codziennie
              docieramy pieszo do ponad 30 wiosek. Przepraszam, właśnie zostałem wezwany do
              ciężko chorego dziecka w wiosce oddalonej o 30 km - kończy misjonarz.
              Zastąpi ojca Zdzisława.
              Jedynym redemtorystą w Burkina Faso był do tej pory ojciec Zdzisław Stanula.
              Według naszych informacji, w przyszłym roku ma wrócić do Polski. Czy na jego
              miejsce przybędzie Tadeusz Rydzyk? Ojcu dyrektorowi musi starczyć pokory oraz
              silnej woli, aby pomagać najbardziej potrzebującym. Praca w tropikalnym buszu
              to nie to samo co kierowanie Radiem Maryja. A może ojciec Tadeusz będzie
              chciał wykorzystać swoje umiejętności i założy w Burkina Faso radio?
              Czeka go niezwykle trudne zadanie. Ludność Burkina Faso w 90 proc. składa
              sięĘz muzułmanów, którzy nie lubią katolickich misjonarzy.
              Decyzja 2 maja
              2 maja na Jasnej Górze odbędzie się spotkanie Konferencji Episkopatu Polski,
              na którym biskupi mają poznać decyzję redemptorystów w sprawie ojca Rydzyka.
              Dzisiaj rzecznik episkopatu ks. Józef Kloch wyda oświadczenie dotyczące
              sprawy Radia Maryja, ale będzie to tylko sucha informacja.
              - Często się zdarza, że Kościół pozbywa się niewygodnego duchownego,
              odsuwając go na boczny tor, tak by zniknął z oczu wiernym. Z o. Rydzykiem
              może być podobnie - mówi znany publicysta katolicki, Tomasz Terlikowski. - I
              nie wykluczam, że zakonnik może trafić na misję. Jaki los czeka o. Rydzyka -
              dowiemy się już we wtorek."


            • upowiec garść informacji (a właściwie dwie) o RM 29.04.06, 06:18
              or.icm.edu.pl/artykuly/acala-rm.html
              manager.money.pl/artykul/historia;imperium;ojca;rydzyka,158,0,152222.html
    • darino "Beretom nie !" :)) 19.11.05, 15:23
      beretomnie.blox.pl/html


      • anatol111 Re: "Beretom nie !" :)) 23.11.05, 09:19
        [b]Uczniowski kabaret sparodiował ojca Rydzyka[/b]
        "Gazeta Olsztyńska": "To nie był atak na księdza" - powiedzieli uczniowie ze
        szkolnego kabaretu Normal w Ełku, którzy w swym programie sparodiowali ojca
        Tadeusza Rydzyka. Broni ich dyrektor szkoły.
        Szkolny kabaret przygotował skecz "Mafia światowa". Jedną z postaci był ksiądz
        Ryzyk, którego pierwowzorem był dyrektor Radia Maryja.

        "Postać ks. Ryzyka symbolizowała bogatych ludzi, którzy wzbogacili się kosztem
        biednych - wyjaśnia założyciel kabaretu Łukasz. - Użyliśmy go jedynie jako
        szablonu postaci. To nie był bezpośredni atak na księdza". Ale skeczem, m.in.
        fragmentem, gdzie ks. Ryzyk przytula się do prostytutki, poczuli się urażeni
        ksiądz nauczający religii w szkole i dwie katechetki. Nauczyciele wysłali list
        protestacyjny do dyrekcji szkoły i do proboszcza parafii, na terenie której jest
        szkoła...>
        Więcej-
        wiadomosci.onet.pl/1200221,11,item.html
        Nie zazdroszczę tym kabareciarzom w aktualnej sutuacji interpretowania praw.
        Przykład: LPR -Wierzejski:
        ...<Jedne poglądy mogą być reprezentowane, inne nie mogą...> - o ich wystawie
        antyaborcyjnej w Brukseli,
        a jak to się ma do interpretowania i działania przez nich i MW "marszu wolności"
        i "marszu normalności".
        Typowa moralność Kalego!
        • czesio48 Re: "Beretom nie !" :)) 23.11.05, 18:56
          Mylisz pojecia, dokształć sie trochę.
          • holejnik Re: "Beretom nie !" :)) 23.11.05, 20:31
            Witam, jako wsparciem moim ks.Rydzyka jest to że wieczorami słucham
            audycji "Rozmowy Niedokończone" i comiesiąc płacę abonament, natomiast
            do "Beretów" nic nie mam. Pozdrawiam
    • darino Jarosław Kaczyński w obronie Radia Maryja 30.04.06, 19:27
      "Prezes PiS Jarosław Kaczyński uważa, że "atak mediów" na Radio Maryja i ojca
      Tadeusza Rydzyka jest "atakiem przeciwko naprawie Rzeczypospolitej".
      "Wolność mediów nie polega na tym, że jest jakaś grupa, która wyznacza, co
      wolno, a czego nie wolno powiedzieć i prowadzi kampanię zmierzającą do tego,
      żeby te ośrodki, które mówią co innego były likwidowane i żeby ci ludzie, który
      mówią co innego byli eliminowani z mediów. Mówię tutaj o sprawie Radia Maryja i
      sprawie ojca Rydzyka" - wyjaśniał na konferencji prasowej w Gdyni Jarosław
      Kaczyński.

      Kaczyński podkreślił, że ataki mediów na rozgłośnię z Torunia rozpoczęły się
      wówczas, gdy stała się ona częścią "frontu, który ma szansę Polskę zmienić".
      Szef PiS nie wymienił, o które media chodzi.REKLAMA Czytaj dalej


      "Ci sami, którzy nieustannie powołują się na zasadę wolności mediów, np. wtedy
      kiedy ludzi obrażają, w tym nieustannie obrażają głowę państwa, jednocześnie
      prowadzą zaciekłą kampanię przeciwko Radiu Maryja i ojcu Rydzykowi" -
      powiedział Kaczyński.

      "Chcą go wyeliminować, chcą w istocie wyeliminować Radio Maryja, no bo osoba
      ojca Rydzyka i Radio Maryja są ze sobą ściśle związane (...). Twierdzenie, że
      to jest medium, które nie ma prawa istnieć w demokratycznym kraju, może paść
      tylko z ust osób, które są po prostu wrogami wolności i co za tym idzie -
      wrogami demokracji, bo bez wolności demokracji być nie może" - kontynuował.

      Prezes PiS zaznaczył jednocześnie, że osobiście "może się z takim czy innym
      sądem wyrażanym w tym radiu nie zgadzać".

      Zaznaczył, że Radio Maryja było zawsze radiem zaangażowanym i "doprowadziło do
      aktywizacji politycznej bardzo poważnej części środowisk tradycjonalistycznych
      związanych z Kościołem".

      "To zaangażowanie zawsze było związane z jakimiś opcjami ściśle już
      politycznymi, związanymi z jakimiś partiami. Przypominamy: poparcie dla Lecha
      Wałęsy, poparcie dla AWS-u, poparcie dla Ligi Polskich Rodzin. Krytyka różnych
      partii, w tym nie ma co ukrywać także krytyka naszej partii, w pewnym okresie
      jej istnienia. I jakoś nikomu to nie przeszkadzało" - mówił Kaczyński.

      Dziennikarze pytali szefa PiS, czy jego wypowiedź ma związek z planowaną na 2
      maja na Jasnej Górze Konferencją Biskupów Diecezjalnych oraz Zespołu Troski
      Duszpasterskiej o Radio Maryja przy Konferencji Episkopatu Polski kierowanego
      przez abp. Sławoja Leszka Głódzia, która ma zająć się Radiem Maryja.

      "Na pewno nie jestem kimś, kto ma zamiar podejmować akcje wewnątrz Kościoła
      instytucjonalnego. Ja jestem przedstawicielem katolików w tym sensie, że sam
      jestem katolikiem, a więc należę do Kościoła i mam prawo zabierać głos w
      sprawach, które są z Kościołem związane - odpowiedział Kaczyński.

      "Skorzystałem z tego prawa, ale biskupi podejmują decyzję na zasadach, które są
      określone i w naszym obyczaju i w naszym prawie, czyli rozdziału Kościoła od
      państwa" - dodał."
      wiadomosci.onet.pl/1315159,11,item.html
      • upowiec jutro się wszystko wyjaśni ! 01.05.06, 07:47
        Mam nadzieję, że biskupi nie ugną się i podejmą właściwą decyzję. Jeśli zaś
        nie, znowu będzie musiał zareagować biskup Kowalczyk.
        • darino chyba się nic nie wyjaśni ... 01.05.06, 15:03
          wiadomosci.onet.pl/1315345,11,item.html
    • darino ludzie Rydzyka 01.05.06, 15:02
      wiadomosci.onet.pl/1217824,720,kioskart.html
      • darino "kaznodzieja nienawiści szczuje przeciwko Żydom" 01.05.06, 15:06
        wiadomosci.onet.pl/1315315,12,item.html
    • mister1 fotka 21.07.06, 20:57
      images2.fotosik.pl/30/20y9o427njs4vcif.jpg
    • fumba1 Co właściwie powiedział ksiądz Rydzyk ? 09.07.07, 16:15
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4300292.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka