Dodaj do ulubionych

Dojazd z Piaseczna do Warszawy

12.03.15, 14:15
Witam,
Zastanawiam się nad zmianą mieszkania, obecnie mieszkam w Warszawie, ale ze względu na ceny w Piasecznie i lepszy standard (nowe budownictwo) pomyślałam o kupnie mieszkania w Piasecznie gdzieś niedaleko stacji PKP. Prosze o informacja jak wygląda dojazd takim pociągiem do Warszawy, jak czesto jeźdzą i czy jest bardzo tłoczno? Pytanie mam rownież o szkołę podatawową, czy gdzieś koło stacji jest szkoła?
Bardzo dziękuje za informacje
Obserwuj wątek
    • tomjani Re: Dojazd z Piaseczna do Warszawy 12.03.15, 14:41
      bienias.m napisała:

> Zastanawiam się nad zmianą mieszkania, obecnie mieszkam w Warszawie, ale ze względu
      > na ceny w Piasecznie i lepszy standard (nowe budownictwo)

Rzecz gustu, źle bym się jednak czuł mając okno sąsiada parę metrów naprzeciw swojego.

> pomyślałam o kupnie mieszkania w Piasecznie gdzieś niedaleko stacji PKP. Prosze o
      > informacja jak wygląda dojazd takim pociągiem do Warszawy,

Pociągów PKP w Piasecznie obecnie nie ma. Bowiem jak głosi reklama:
      Nie każdy pociąg to PKP.

> jak czesto jeźdzą i czy jest bardzo tłoczno?

Jak często jeżdzą - zobaczysz na

www.mazowieckie.com.pl/g2/oryginal/2015_03/4ade6d71e51feb9607e81efd79b4b2b4.pdf
      Z tłokiem bywa różnie, zależnie od pory dnia. Piszą że niekiedy bywa masakrycznie, czasem jednak korzystam z kibla dojeżdżając do Piaseczna późnym popołudniem, i jest gdzie siedzieć. Dodam jeszcze że tabor zmienia się na lepsze, kibla fullplastic już się nie uświadczy, za to nierzadko trafia się jak nie piętrus, to przynajmniej zmodernizowany turbodymoklop EN57AKM z klymą. Największym plusem Piaseczna są atrakcyjne turystycznie okolice (świetne do wypadów rowerowych), przynajmniej póki i ich developerką nie zapaskudzą.
    • qmak11 Re: Dojazd z Piaseczna do Warszawy 10.04.15, 19:44
      Z tym standardem to bym nie przesadzał, w Piasecznie nowe budownictwo ładnie wygląda, ale diabeł, jak mawiają, tkwi w szczegółach :). Jak się pociąg popsuje to dojazd z Piaseczna do Wawy stanie się koszmarem, codziennie korki w obie strony. A szkół jest tu kilka, ale niekoniecznie obok stacji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka