Dodaj do ulubionych

PROSZĘ POMÓŻCIE!!!

04.04.07, 02:54
LICZĘ NA POMOC MIESZKAŃCÓW GRÓJCA.POSZUKUJĘ OJCA MOJEGO PÓŁROCZNEGO SYNKA,A
WŁAŚCIWIE JEGO DOKŁADNYCH DANYCH.KIEDY DOWIEDZIAŁ SIĘ ,ŻE ZOSTANIE OJCEM
ZERWAŁ ZE MNĄ KONTAKT.BEZ TYCH DANYCH NIE MOGĘ ZAŁOŻYC SPRAWY W SĄDZIE.MAM
BARDZO CIĘŻKĄ SYTUACJĘ MAT.MIESZKAMY Z MAŁYM W DOMU SAMOTNEJ MATKI.MÓJ SYNUŚ
CHORUJE.
POMÓŻCIE MI GO ODNALEŻĆ.BARDZO PROSZĘ
NIE MIESZKAM ANI NIE POCHODZĘ Z GRÓJCA.
kontakt ze mną:
e-mail: sabat75@o2.pl
tel. 503-00-45-27
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka