Dodaj do ulubionych

PROSZĘ POMÓŻCIE!!!

04.04.07, 03:08
LICZĘ NA POMOC MIESZKAŃCÓW GRÓJCA.POSZUKUJĘ OJCA MOJEGO PÓŁROCZNEGO SYNKA,A
WŁAŚCIWIE JEGO DOKŁADNYCH DANYCH.OSOBNIK TEN,KIEDY DOWIEDZIAŁ SIĘ,ŻE ZOSTANIE
TATUSIEM,NATYCHMIAST ZERWAŁ ZE MNĄ KONTAKT.BEZ TYCH DANYCH NIE MOGĘ ZAŁOŻYĆ
SPRAWY W SĄDZIE. MAM BARDZO CIĘŻKĄ SYTUACJĘ FIN.MIESZKAMY Z MAŁYM W DOMU
SAMOTNEJ MATKI.MÓJ SYNUŚ CHORUJE.
POMÓŻCIE MI GO ZNALEŻĆ.BARDZO PROSZĘ
NIE MIESZKAM ANI NIE POCHODZĘ Z GRÓJCA
kontakt ze mną:
e-mail:sabat75@o2.pl
tel.503 00 45 27
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka