Dodaj do ulubionych

Partner poszukiwany

24.10.11, 12:39
Mam 35 lat, dwóch synów i jestem wdową. Poszukuję partnera, z którym mogłabym iść przez życie.
Obserwuj wątek
      • jucha32 Re: Partner poszukiwany 27.12.12, 20:23
        Zamieściłam ten wątek rok temu i od tamtej pory tutaj nie zaglądałam... I to był błąd, bo są odpowiedzi... Pewnie już do tej pory nie aktualne, ale co tam... Ważne, że ktoś się zainteresował...
        Ogłoszenie nadal aktualne...
    • 1kajko75 Re: Partner poszukiwany 31.12.12, 00:37
      Dobry Wieczor
      Co by tu Ci napisac bys nie uznala mnie za ignoranta ktory mysli tylko o jednym . Tak naprawde wszyscy ladnie pisza na poczatku a pozniej co brak slow zainteresowania jest sie jednym z wielu badz jedna z wielu a ja chce poznac kogos z kim bedzie mi dobrze pod kazdym wzgledem i vice versa a Ty czego oczekujesz o czym lubisz rozmawiac bo ja moge o wszystkim . Pozdrawiam Cie serdecznie zycze wszystkiego dobrego i jesli choc troche zaciekawila Cie moja osoba to bede czekal na wiadomosc .
      • jucha32 Re: Partner poszukiwany 31.12.12, 11:39
        Witaj...
        Owszem zainteresowało mnie to co napisałeś. Co do zainteresowania, a potem jego braku muszę się z Tobą zgodzić. Już nieraz tego doświadczyłam... Z kimś tam pisałam, a potem cisza. I nie wiadomo... znudziło mu się, wyjechał, umarł.
        Czego oczekuje? Fajnej znajomości. Osoby, z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym, osoby odpowiedzialnej i uczciwej, której się cokolwiek chce co dotyczy tej z tej drugiej osobie.
        Tobie też życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)
        Pozdrawiam...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka