Dodaj do ulubionych

suknia dla dziewczynki

25.04.13, 11:26
Chyba bardziej porady estetycznej potrzebuje niz doslownie wzoru.
Moja corka lat prawie 7 produkowac sie bedzie na kocercie na koniec roku w szkole muzycznej. I teraz tak : sama indywidualnie grac bedzie Szopena, piosenki wesole. Ma akompaniowac flecistkom - piosenki dzieciece i jeszcze spiewac w chorku (dziecieca + Champs Elysées). I pani ta od fleciskek powybierala im kolory, mojemu dziecku przypadl czarny. Choroba wie, dlaczego. Fakt, ze mulatom ladnie w czarnym, ale to jest dziecko...
Postanowilam, ze jej zrobie sama sukienke, albo jakas tunike (wtedy dostanie jasne getry, ja sie z tym czarnym to pogodzinc nie moge sad ). W Claire's mam zamiar kupic jjakk iprzypinany do wlosow kapelusik www.claires.com/store/us/goods/hair/cat1260200/barrettes+%26+clips/p88730/hat+with+feathers+fascinator+hair+accessory/ tylko nie czarny wlasnie.
W ogole co myslicie o takim ubieraniu na czarno ? Ostatnio na koncercie byla na popielato - rozowo.
I jakas suknie mi podpowiecie do tego ? Macie jakies ladne, stylowe pomysly ? Dorobilabym do niej np. rozowe, albo zolte kwiaty, moze kapelusz znajde taki, jak kwiaty, cholera by to wziela ! wink
Z gory dzieki smile
Obserwuj wątek
    • vichta Re: suknia dla dziewczynki 25.04.13, 19:07
      Dla siedmiolatki czarny jak najbardziej, jednak z jakims zywym akcentem. Ja swego czasu "wgapilam sie" w czarno-czerwona sukienke na szydelku, ze nawet ja sobie w zakladki wrzucilam:
      club.osinka.ru/topic-88138?&start=0
      Ja nie lubie tylko "burosci" dla noworodkow i niemowlat uncertain
      • mama_mak Re: suknia dla dziewczynki 01.07.13, 08:48
        We wzorze jest napisen tak : Lukowe brzegi : 1 okr. o. scisle. 2 okr/ 1o scisle,*w 3 kolejne o. zroibc 5 slupkow, w kolejne 3o. zrobic o. scisle* powtarzac od* do *
        Prawde mowiac, nie wiedzialam do konca jak to zrozumiec i efekty wychodzily ornze, w zaleznosci od rozumienia i experymentow smile Stanelam na : nie robieniu 1okr. i te 5 slupkow w trzy oczka (zrobienie 5+5+5 dalo efekt baaardzo falowany i nie podobny do tego, co bylo na fotce i mi sie nie podobalo) rozdzieliam 2+1+2.

Swoja droga, macie jakis sposob na dokladnie rozumienie tego typu opisow ? wink

Innym razem wykonczylam tym dekolt do topu i zrobilam (tez bez 1okr) 1+3+1 i wyszlo bardziej plaskie, inan rzecz, ze nic byla bardziej miekka. To jest Mala Diana Exta Szydelkowa Moda nr 2/2013

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka