natla 21.06.06, 17:43 Wyszło na to, że Ty Grażynko jeszcze nie masz swojego prywatnego wątku, więc....już masz. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malwina52 Re: Ależ nie ma za co ;)) n/t 22.06.06, 13:45 kolejna Grazynka pozdrawiam chyba jest nas tu ze 4 Odpowiedz Link