Dodaj do ulubionych

cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ??

09.07.07, 21:48
Smutne jednak to, że każdy kolejny rząd gorszy od poprzedniego...czyli dno
coraz niżej i niżej - a gdy już wydaje się się , że wrak osiadł na nim -
okazuje się, że jeszcze pod wrakiem wiele przepastnej głębi...
Obserwuj wątek
    • zielona56 Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 09.07.07, 23:09
      Smutne ,ale ile w tym prawdy.
      • dankarol Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 10.07.07, 09:44
        Aż boję sie oglądać wiadomości, bo nawet moja wyobraźnia wysiada, przy naszych
        he he he politykach
    • skrzydlate Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 10.07.07, 10:19
      a tam koniec, L. to mańka wstańka, nie wiem co on ma w zanadrzu, jakiego haka
      ale on jest jak Lenin - wiecznie żywy
      • maladanka Re: dno?- 10.07.07, 10:56
        czasem mysli się,że dno, a tu pukanie od spodu słychać smile - ktoś to bardzo
        trafnie określił.
        • e-baba Re: dno?- 10.07.07, 22:45
          p.a.d.a.l.c.o.w.a napisała:
          > a gdy już wydaje się się, że wrak osiadł na nim - okazuje się, że jeszcze
          > pod wrakiem wiele przepastnej głębi...

          Sądzę, choć jest to zmutne przekonanie, że w naszej polityce nie ma dna. W tej
          opinii upewniają mnie kolejne wiadomości z życia rządzących. Zastanawia mnie
          tylko, jak długo musimy tak w dół schodzić.
          • skrzydlate Re: dno?- 12.07.07, 18:34
            dlaczego "my"? ja sie nie identyfikuję, los sprawił, że tu mieszkam ale od razu
            "my"?
    • sagittarius954 Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 11.07.07, 08:58
      To byłby cud , gdyby zakopńczył sie wyborami ,ale do tego jeszcze długa droga .
      JK bawi się polityką przestawiając na szachownicy rządzących odpowiednie pionki
      . Dziś trafiło na AL a nie wiadomo komu ta niby prowokacja, jeszcze bardziej się
      przysłuży .
      • natla Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 11.07.07, 09:12
        Wiadomo Sagi, wiadomo.smile Tylko kolejna nadzieja jak bańka pryska. Wiedział JK
        kogo bierze do koalicji......pazernych durnych ludzi. Ich zawsze kupi.
        • skrzydlate Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 12.07.07, 18:35
          i pozbędzie sie jak tylko przestana mu być potrzebni, w końcu ma nie-byle-jakie
          doświadczenie
          • natla Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 12.07.07, 19:38
            A jednak "my" Skrzydlate, MY. Bo to my się wstydzimy przed światem, nie
            rządzący, bo to ciągle ok. 30% nas ich popiera (czego w żaden sposób nie mogę
            pojąć i zastanawiam się, po której stronie racja wink). Ale te 30% chodzi na
            wybory......
            Oni wstydu nie mają, a czółka wytarte tak, że zauważyć można czaszkową
            próżnię z jednym kącikiem wypełnionym........pazernością wink
            • skrzydlate spektakl 13.07.07, 10:22
              wybacz ale mówisz w swoim imieniu, ja się nie mam czego wstydzić, mogę się
              wstydzić za własna głupotę, ale nigdy nie za cudzą, moje MY ograniczyłam
              raptownie w pewnym dziejowym momencie

              zapraszam na spektakl:
              www.pardon.pl/artykul/2053/wspominamy_wicepremiera
              • skrzydlate Re: spektakl 13.07.07, 10:23
                moje MY to sa ludzie z którymi czuje wewnętrzną więź
                • kryzar skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 11:23
                  MY WSZYSCY MUSIMY SIĘ WSTYDZIĆ i to ci co brali udział w wyborach i ci co nie
                  brali udziału. Ci co nie brali chyba bardziej, bo dzięki nim mamy takie władze.
                  Do wyborów przecież nie poszło prawie 60% mających prawo wyborcze.
                  Świat nie patrzy jak poszczególny Kowalski głosuje.
                  Świat widzi w demokratyczny sposób wybrane władze i po tym ocenia naród, który
                  dokonał akurat takiego wyboru.
                  Uważam, że teraz nie jest pora na wyśmiewanie się z Leppera, który wg mnie nigdy
                  nie powinien znaleźć się we władzach państwowych. Teraz jest czas na ruch PO i
                  lewicy, który pewnie nie nastąpi z uwagi na skłócenie obu tych partii.
                  Szkoda, że rządzący Polską zajmują się tylko historią, trupami i intrygami a nie
                  nie mają pomysłu na przyszłość, a jest bardzo dużo do zrobienia.

                  Mam nadzieję, że nie skończy się to jeszcze większą emigracją


                  • skrzydlate Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 18:27
                    a ja sie nie wstydzę, i nic nie muszę akuratnie, nie rozumiem takiego podejścia
                    i gwiżdżę na tzw świat, świat to też m.in. jest banda bezmyślnych konsumentów
                    medialnej papki, jak można się tym przejmować?
                    • skrzydlate Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 18:31
                      jeśli Twoim zdaniem nie mam racji to jest to wyłącznie Twoje zdanie, i sobie je
                      miej, wszystkiego najlepszego, ale ja go nie podzielam, dzień dobry, to ja, z
                      innym zdaniem smile)))i uważam że mam rację, nic nie muszę i się nie wstydzę za
                      innych ludzi, nie mam aż tak rozbudowanego ego, wybacz


                      • zula777 Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 20:01
                        skrzydlate napisała:

                        > jeśli Twoim zdaniem nie mam racji to jest to wyłącznie Twoje zdanie, i sobie
                        je
                        > miej, wszystkiego najlepszego, ale ja go nie podzielam, dzień dobry, to ja, z
                        > innym zdaniem smile)))i uważam że mam rację, nic nie muszę i się nie wstydzę za
                        > innych ludzi, *********
                        ************nie mam aż tak rozbudowanego ego,**************** wybacz

                        ale to wlasnie świadczy, że twoje EGO jest niezwykla rozbudowane.
                        • skrzydlate Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 21:18
                          możliwe, co prawda nie rozumiem, ale nie będę się sprzeczała, trudno mi brać
                          odpowiedzialność za czyjeś decyzje, dlatego nie wstydzę się i nie jestem dumna z
                          dokonań kogoś innego, nie wiem jak to oceniać, może mam rozciągnięte ego, a moze
                          skurczone tylko do własnej osoby? Kompletnie mówimy innymi językami - tu się
                          chyba zgodzimy?

                          pisze tak jak pisze na podstawie bardzo świeżych doświadczeń, sporo mam do
                          czynienia z tzw zagranica, zauważyłam ze w niektorych krajach ludzie tak nie
                          przeżywają "wielkiej polityki" pomimo to, ze wszędzie zdarzają sie osoby z
                          niedowładem umysłowym, u nas jest inaczej, nie wiem czemu, i na dodatek
                          najczęściej Polacy narzekają: na politykę, na gospodarkę, na ministrów, na
                          prezydentów, na pogodę też (obojętnie czy jest gorąco czy zimno)
                          • natla Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 22:52
                            Z narzekaniem Skrzydlate, to się zgadzam, ale z tą odpowiedzialnością zbiorową
                            nie do końca, bo jak odpowiesz np. brytyjczykowi na pytanie "co tam się u WAS
                            dzieje, kogoście wybrali"...albo na kpiny nie o rządzących, tylko o Polakach.
                            Przykre to bywa i ja to też odczuwam osobiście.
                            A z mistrzostwa Europy w piłce niżnej, też będę dumna....jako Polka i jako
                            ja. wink)
                            Natomist faktem jest, że tam też jest mnóstwo debilnych oszołomów i nie każdy
                            jest w stanie mnie zawstydzić.
                            Też się nie identyfikuje z rządzącymi, ale wiem, że w świetle "ojcowizny"
                            jestem tam odbierana jako całość i krew mnie zalewa, że jakiś obcojęzyczny
                            półinteligent utożsamia mnie z oszołomami.
                            A może masz rację, że trzeba nabrać dystansu......
                            • skrzydlate Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 14.07.07, 09:52
                              jasne
                              mogę się przyznać: nie mam racji obiektywnej (sprytne posuniecie, bo nie jest
                              powiedziane że takowa istnieje wink )

                              to może inaczej: ja nie potrafię stosowac tak szeroko pojętego MY

                              po wyborach, na których tak wielkie zwycięstwo odniosła grupa społeczna ktorej
                              nie rozumiem, nie popieram i nie moge tego pojąć, przestalam czuc sie u siebie,
                              poczulam sie tak, jak wtedy, kiedy mieszkalam w Iraku jako dziecko i naokolo
                              byla inna kultura, inny jezyk i wszystko obce... tego sie chyba nie da zmienic,
                              pokonalam w ten sposób moją samotnosc, zaakceptowalam pojedyńczość i jest mi
                              lepiej na koniec, przynajmniej nie mam złudzeń i masa energii mi się uwolniła,
                              ktora przeznaczam do różnych działań dla mnie waznych

                              A jesli jakaś istota ludzka zaczyna szufladkowac i jeździć sobie po mnie jak po
                              łysej kobyle za błędy moich
                              rodaków/rodziny/ukochanego/pana_co_lezy_pijany_pod_zsypem/kibiców/rządu to
                              zostaje przeze mnie wykreslony w listy rozmówców, całe szczeście nie msuze być
                              skazana na takie towarzystwo i moge sobie jeszcze wybierać, w więźniu nie siedzę

                              smile
                              nieumiejące skrzydlate
    • p.a.d.a.l.c.o.w.a LIS , L i S...... Lis ( farbowany ) 14.07.07, 12:09
      jak któś napisał na forum kraj:
      " L ikwidacja i S amounicestwienie.
      • natla Re: LIS , L i S...... Lis ( farbowany ) 14.07.07, 13:44
        Oni juz przechodzą nawet samych siebie.
        Ale muszę Wam opowiedzisć, jak wczoraj spotkałam pewnego znajomego. Dawno nie
        widzieliśmy się, wieć wspominki, gadki szmatki no i na koniec ....jasne,
        polityka. No i wreszcie! Spotkałam prawdziwego pisowca, zakochanego w braciach,
        krzywdzonych przez opozycję i cały świat.....wyszło, że ów znajomy, to taki
        lekko moherowiec. Słowotok nie pozwolił mi się wtrącić, choć próbowałam, ale
        jak to u takich ludzi, moje argumenty były wypowiadane w próżni, więc nie
        słyszalne dla adwersarza. Tak więc zamilkłam, potaknęłam i pożegnałam sie przy
        pierwszej sposobności. A kiedyś był to taki fajny gość. smile
    • p.a.d.a.l.c.o.w.a a może GiL, albo GLUT? 16.07.07, 17:03
      Giertych i Lepper
      Giertych Lepper Unia Testowana
    • madzia-tadzia Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 16.07.07, 18:29
      Pozwolę sobie mieć nieco odmienne zdanie, dno mieliśmy za tych rządów, gdy 2
      mln. młodych Polaków zmuszonych było wyjechać "za chlebem" do Angli i Irlandii.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka