p.a.d.a.l.c.o.w.a 09.07.07, 21:48 Smutne jednak to, że każdy kolejny rząd gorszy od poprzedniego...czyli dno coraz niżej i niżej - a gdy już wydaje się się , że wrak osiadł na nim - okazuje się, że jeszcze pod wrakiem wiele przepastnej głębi... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zielona56 Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 09.07.07, 23:09 Smutne ,ale ile w tym prawdy. Odpowiedz Link
dankarol Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 10.07.07, 09:44 Aż boję sie oglądać wiadomości, bo nawet moja wyobraźnia wysiada, przy naszych he he he politykach Odpowiedz Link
skrzydlate Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 10.07.07, 10:19 a tam koniec, L. to mańka wstańka, nie wiem co on ma w zanadrzu, jakiego haka ale on jest jak Lenin - wiecznie żywy Odpowiedz Link
maladanka Re: dno?- 10.07.07, 10:56 czasem mysli się,że dno, a tu pukanie od spodu słychać - ktoś to bardzo trafnie określił. Odpowiedz Link
e-baba Re: dno?- 10.07.07, 22:45 p.a.d.a.l.c.o.w.a napisała: > a gdy już wydaje się się, że wrak osiadł na nim - okazuje się, że jeszcze > pod wrakiem wiele przepastnej głębi... Sądzę, choć jest to zmutne przekonanie, że w naszej polityce nie ma dna. W tej opinii upewniają mnie kolejne wiadomości z życia rządzących. Zastanawia mnie tylko, jak długo musimy tak w dół schodzić. Odpowiedz Link
skrzydlate Re: dno?- 12.07.07, 18:34 dlaczego "my"? ja sie nie identyfikuję, los sprawił, że tu mieszkam ale od razu "my"? Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 11.07.07, 08:58 To byłby cud , gdyby zakopńczył sie wyborami ,ale do tego jeszcze długa droga . JK bawi się polityką przestawiając na szachownicy rządzących odpowiednie pionki . Dziś trafiło na AL a nie wiadomo komu ta niby prowokacja, jeszcze bardziej się przysłuży . Odpowiedz Link
natla Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 11.07.07, 09:12 Wiadomo Sagi, wiadomo. Tylko kolejna nadzieja jak bańka pryska. Wiedział JK kogo bierze do koalicji......pazernych durnych ludzi. Ich zawsze kupi. Odpowiedz Link
skrzydlate Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 12.07.07, 18:35 i pozbędzie sie jak tylko przestana mu być potrzebni, w końcu ma nie-byle-jakie doświadczenie Odpowiedz Link
natla Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 12.07.07, 19:38 A jednak "my" Skrzydlate, MY. Bo to my się wstydzimy przed światem, nie rządzący, bo to ciągle ok. 30% nas ich popiera (czego w żaden sposób nie mogę pojąć i zastanawiam się, po której stronie racja ). Ale te 30% chodzi na wybory...... Oni wstydu nie mają, a czółka wytarte tak, że zauważyć można czaszkową próżnię z jednym kącikiem wypełnionym........pazernością Odpowiedz Link
skrzydlate spektakl 13.07.07, 10:22 wybacz ale mówisz w swoim imieniu, ja się nie mam czego wstydzić, mogę się wstydzić za własna głupotę, ale nigdy nie za cudzą, moje MY ograniczyłam raptownie w pewnym dziejowym momencie zapraszam na spektakl: www.pardon.pl/artykul/2053/wspominamy_wicepremiera Odpowiedz Link
skrzydlate Re: spektakl 13.07.07, 10:23 moje MY to sa ludzie z którymi czuje wewnętrzną więź Odpowiedz Link
kryzar skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 11:23 MY WSZYSCY MUSIMY SIĘ WSTYDZIĆ i to ci co brali udział w wyborach i ci co nie brali udziału. Ci co nie brali chyba bardziej, bo dzięki nim mamy takie władze. Do wyborów przecież nie poszło prawie 60% mających prawo wyborcze. Świat nie patrzy jak poszczególny Kowalski głosuje. Świat widzi w demokratyczny sposób wybrane władze i po tym ocenia naród, który dokonał akurat takiego wyboru. Uważam, że teraz nie jest pora na wyśmiewanie się z Leppera, który wg mnie nigdy nie powinien znaleźć się we władzach państwowych. Teraz jest czas na ruch PO i lewicy, który pewnie nie nastąpi z uwagi na skłócenie obu tych partii. Szkoda, że rządzący Polską zajmują się tylko historią, trupami i intrygami a nie nie mają pomysłu na przyszłość, a jest bardzo dużo do zrobienia. Mam nadzieję, że nie skończy się to jeszcze większą emigracją Odpowiedz Link
skrzydlate Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 18:27 a ja sie nie wstydzę, i nic nie muszę akuratnie, nie rozumiem takiego podejścia i gwiżdżę na tzw świat, świat to też m.in. jest banda bezmyślnych konsumentów medialnej papki, jak można się tym przejmować? Odpowiedz Link
skrzydlate Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 18:31 jeśli Twoim zdaniem nie mam racji to jest to wyłącznie Twoje zdanie, i sobie je miej, wszystkiego najlepszego, ale ja go nie podzielam, dzień dobry, to ja, z innym zdaniem )))i uważam że mam rację, nic nie muszę i się nie wstydzę za innych ludzi, nie mam aż tak rozbudowanego ego, wybacz Odpowiedz Link
zula777 Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 20:01 skrzydlate napisała: > jeśli Twoim zdaniem nie mam racji to jest to wyłącznie Twoje zdanie, i sobie je > miej, wszystkiego najlepszego, ale ja go nie podzielam, dzień dobry, to ja, z > innym zdaniem )))i uważam że mam rację, nic nie muszę i się nie wstydzę za > innych ludzi, ********* ************nie mam aż tak rozbudowanego ego,**************** wybacz ale to wlasnie świadczy, że twoje EGO jest niezwykla rozbudowane. Odpowiedz Link
skrzydlate Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 21:18 możliwe, co prawda nie rozumiem, ale nie będę się sprzeczała, trudno mi brać odpowiedzialność za czyjeś decyzje, dlatego nie wstydzę się i nie jestem dumna z dokonań kogoś innego, nie wiem jak to oceniać, może mam rozciągnięte ego, a moze skurczone tylko do własnej osoby? Kompletnie mówimy innymi językami - tu się chyba zgodzimy? pisze tak jak pisze na podstawie bardzo świeżych doświadczeń, sporo mam do czynienia z tzw zagranica, zauważyłam ze w niektorych krajach ludzie tak nie przeżywają "wielkiej polityki" pomimo to, ze wszędzie zdarzają sie osoby z niedowładem umysłowym, u nas jest inaczej, nie wiem czemu, i na dodatek najczęściej Polacy narzekają: na politykę, na gospodarkę, na ministrów, na prezydentów, na pogodę też (obojętnie czy jest gorąco czy zimno) Odpowiedz Link
natla Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 13.07.07, 22:52 Z narzekaniem Skrzydlate, to się zgadzam, ale z tą odpowiedzialnością zbiorową nie do końca, bo jak odpowiesz np. brytyjczykowi na pytanie "co tam się u WAS dzieje, kogoście wybrali"...albo na kpiny nie o rządzących, tylko o Polakach. Przykre to bywa i ja to też odczuwam osobiście. A z mistrzostwa Europy w piłce niżnej, też będę dumna....jako Polka i jako ja. ) Natomist faktem jest, że tam też jest mnóstwo debilnych oszołomów i nie każdy jest w stanie mnie zawstydzić. Też się nie identyfikuje z rządzącymi, ale wiem, że w świetle "ojcowizny" jestem tam odbierana jako całość i krew mnie zalewa, że jakiś obcojęzyczny półinteligent utożsamia mnie z oszołomami. A może masz rację, że trzeba nabrać dystansu...... Odpowiedz Link
skrzydlate Re: skrzydlate, niestety nie masz racji 14.07.07, 09:52 jasne mogę się przyznać: nie mam racji obiektywnej (sprytne posuniecie, bo nie jest powiedziane że takowa istnieje ) to może inaczej: ja nie potrafię stosowac tak szeroko pojętego MY po wyborach, na których tak wielkie zwycięstwo odniosła grupa społeczna ktorej nie rozumiem, nie popieram i nie moge tego pojąć, przestalam czuc sie u siebie, poczulam sie tak, jak wtedy, kiedy mieszkalam w Iraku jako dziecko i naokolo byla inna kultura, inny jezyk i wszystko obce... tego sie chyba nie da zmienic, pokonalam w ten sposób moją samotnosc, zaakceptowalam pojedyńczość i jest mi lepiej na koniec, przynajmniej nie mam złudzeń i masa energii mi się uwolniła, ktora przeznaczam do różnych działań dla mnie waznych A jesli jakaś istota ludzka zaczyna szufladkowac i jeździć sobie po mnie jak po łysej kobyle za błędy moich rodaków/rodziny/ukochanego/pana_co_lezy_pijany_pod_zsypem/kibiców/rządu to zostaje przeze mnie wykreslony w listy rozmówców, całe szczeście nie msuze być skazana na takie towarzystwo i moge sobie jeszcze wybierać, w więźniu nie siedzę nieumiejące skrzydlate Odpowiedz Link
p.a.d.a.l.c.o.w.a LIS , L i S...... Lis ( farbowany ) 14.07.07, 12:09 jak któś napisał na forum kraj: " L ikwidacja i S amounicestwienie. Odpowiedz Link
natla Re: LIS , L i S...... Lis ( farbowany ) 14.07.07, 13:44 Oni juz przechodzą nawet samych siebie. Ale muszę Wam opowiedzisć, jak wczoraj spotkałam pewnego znajomego. Dawno nie widzieliśmy się, wieć wspominki, gadki szmatki no i na koniec ....jasne, polityka. No i wreszcie! Spotkałam prawdziwego pisowca, zakochanego w braciach, krzywdzonych przez opozycję i cały świat.....wyszło, że ów znajomy, to taki lekko moherowiec. Słowotok nie pozwolił mi się wtrącić, choć próbowałam, ale jak to u takich ludzi, moje argumenty były wypowiadane w próżni, więc nie słyszalne dla adwersarza. Tak więc zamilkłam, potaknęłam i pożegnałam sie przy pierwszej sposobności. A kiedyś był to taki fajny gość. Odpowiedz Link
p.a.d.a.l.c.o.w.a a może GiL, albo GLUT? 16.07.07, 17:03 Giertych i Lepper Giertych Lepper Unia Testowana Odpowiedz Link
madzia-tadzia Re: cud mniemany - koniec obecnej kolalicji ?? 16.07.07, 18:29 Pozwolę sobie mieć nieco odmienne zdanie, dno mieliśmy za tych rządów, gdy 2 mln. młodych Polaków zmuszonych było wyjechać "za chlebem" do Angli i Irlandii. Odpowiedz Link