anexxa
07.09.02, 22:04
tak slyszalam. co wiecej, koles, ktory to powiedzial,
raczej nie jest durniem, a jego firma z mbankiem
prowadzi ostatnio dosc szeroko zakrojona
promocje-wspolprace.
zatem, czy to moze sie zdarzyc?
grrrr. nie chcialabym. zrezygnowalam z zalozenia konta
w mbanku, jak sie dowiedzialam, jak wyglada procedura
zalozenia konta i ile trwa.
no i wydaje mi sie, ze jeden bank wirtualny (no, jest
jeszcze volkswagen, ale on chyba ma znacznie mniejsza
ilosc klientow) to ciut za malo.
jedyny potencjalny plus to to, ze nareszcie dzwoniac do
banku nie slyszalabym tego kawalka, przy ktorym mam
ochote sobie zyly otworzyc (mowie o tym smetnym jak
listopad w juracie "one by one" z inteligo:>) ;))
xx.