maro2121
04.07.06, 10:53
Pracuje od 1.5 roku(pelen etat). W tym czasie nie otrzymalem od ZUS, zadnego
powiadomienia, ze powinienem wybrac OFE. Nie otrzymalem rowniez zadnej
informacji od OFE, czyli wyglada na to, ze nie zostalem wylosowany. Czy to
jest prawidlowe? czy moze ZUS zagubil jakies informacje? czy moze nie
podpadam jeszcze pod obowiazek wyboru funduszu.
moja sytuacja - pracujacy student, lat 25.