Dodaj do ulubionych

Tebe na moderatora FK

16.09.04, 18:57
Pomysl idealny, zna sie na rzeczy, odpada potrzeba ksztalcenia, obiektywna i
subiektywna (all in one:). Do tego patrzaca od "kuchni":)
Jak myslicie?
Obserwuj wątek
    • carrramba Re: Tebe na moderatora FK 16.09.04, 20:23
      somepoint210 napisał:

> Pomysl idealny, zna sie na rzeczy, odpada potrzeba ksztalcenia, obiektywna i
      > subiektywna (all in one:). Do tego patrzaca od "kuchni":)
      > Jak myslicie?
      To juz nie lecimy do Nowej Zelandii ?:(
      • somepoint210 Re: Tebe na moderatora FK 16.09.04, 20:44
        carrramba napisał:

> somepoint210 napisał:
        >
        > > Pomysl idealny, zna sie na rzeczy, odpada potrzeba ksztalcenia, obiektywn
        > a i
        > > subiektywna (all in one:). Do tego patrzaca od "kuchni":)
        > > Jak myslicie?
        > To juz nie lecimy do Nowej Zelandii ?:(

To moj przedostatni wpis dzisiaj (odpowiem jeszcze Marcinowi na sasiednim
        watku), lece zmywac naczynia, inaczej moja niemiecka kobita mnie zamorduje:) Pozdr.

• tebe Widzę sprzeczność 17.09.04, 12:03
      Założenie jest takie, żeby to był ktoś, kto cały czas jest na forum Katowice.
      Ja jestem ale na całym a nie na Katowice :-)
      I nie cały czas.
      Poza tym, w kontekście tego, co tu piszesz
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23001&w=15706527&a=15844734
      Musiałbym być ze Śląska :-)
      • somepoint210 Re: Widzę sprzeczność 17.09.04, 15:03
        Moj "pomysl" byl zartem:) Wiem, ze nie mozesz sie rozdwoic i spedzac czas na tak
        specyficznym forum jak Katowice. Natomiast podtrzymuje moje stwierdzenie, ze
        moderatorem na FK i regionie musi byc osoba zwiazana z wojewodztwem. Moze
        rzeczywiscie pozostawic samotnego Bartoszcze na razie, a pozniej, gdy emocje
        opadna dodac jeszcze kogos.
        Podtrzymuje tez ewentualnie osoby Grby i Arnolda (ale razem), jako ludzi z duza
        wiedza i ciekawymi, nierzadko prowokacyjnymi postami. Chyba, ze masz w planie
        zrobienie z FK i regionu kolka rozancowego, gdzie wszyscy beda sie poklepywac i
        zgadzac ze soba:) Piekne, ale nierealne.
        Nie wnikam tez w podzial i nazwy podforow, tutaj mam pelne zaufanie do Ciebie i
        forumowiczow. Pozdr.
        • psie.pole Re: Widzę sprzeczność 17.09.04, 16:40
          A ja sobie tak myślę że moderator powinien próbować być rozjemcą. A
          Arnold ... , właśnie napisał że jeśli jeszcze gdzieś są jacyś Słowianie to
          pewnie mieszkają w namiotach bo w miastach to mieszkają tylko germanie. Można
          by mnożyć. Filozosia by była ok, bo była bardzo spokojna ale jakoś nam
          zniknęła .... :)
          • arnold7 Re: Widzę sprzeczność 17.09.04, 17:07
            psie.pole napisał:

> A ja sobie tak myślę że moderator powinien próbować być rozjemcą. A
            > Arnold ... , właśnie napisał że jeśli jeszcze gdzieś są jacyś Słowianie to
            > pewnie mieszkają w namiotach bo w miastach to mieszkają tylko germanie. Można
            > by mnożyć. Filozosia by była ok, bo była bardzo spokojna ale jakoś nam
            > zniknęła .... :)

Nic takiego nie napisalem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka