02.07.08, 16:30
Nie wiem czy dobrze robie ,ze pisze w nowym watku ,z gory mowie ,nie
po to aby powstal nowy watek na 100 postow ,tylko, po przeczytaniu
tego co dzisiaj napisalas ,zatkalo mnie .Po rozmowie ,ktora ja i tak
uwazalam za bezsensowna ,zreszta nie tylko ja ,Ale wiem, co to
znaczy mechanizm wspoluzaleznienia ,wiec ok ,masz prawo miec
nadzieje ,No wiec, po waszej rozmowie ,i tutaj stop ,to nie byla
rozmowa,Ty poprostu mu zaczelas stawiac granice ,a on sie
zastanawial ,na ile MUSI sie zgodzic ,tak na razie ,na dzien
dzisiejszy ,aby nie zostac wyrzuconym ,On wieczorem robi z Olkiem to
co robi !!!!,Aleks ,Sylwia napisala mi kiedys ,nie znajac calkiem
mojej sytuacji ,ze nawet zwierzeta bronia swojego potomstwa ,NIE
ROZUMIE CIE WOGOLE ,Co ON wedlug Ciebie jeszcze MUSI zrobic
Twojemu dziecku ,abys go wyprosila ze swojego zycia,To, co juz
zrobil i robi nadal to za malo?????!!!!!!! Nie moge poprostu nie
moge,Dziewczyno przebudz sie wreszcie.!!!! On sie nie zmieni,Jak
dlugo jeszcze bedziesz pozwalala na znecanie sie nad wlasnym
malutkim ,bezbronnym dzieckiem ????!!!!i oczym Wy piszecie ,ze
600 ,zl to za malo aby dawal alex na zycie,a jak by jej dawal 6
tys, to co to cos zmieni??? bedzie wtedy lepszm kandydatem ???? Moj
sredni syn ma 26 lat i ja mialam z dnia na dzien zamkniete
jedzenie,zlosliwosci i pozostala dwojke dzieci przeciwko sobie.I nie
pozwolilam ,postawilam granice,A to jest ojciec mojej trojki dzieci
czlowiek .z ktorym przezylam ponad 30 lat .nie pracowalam,wiec nie
mialam nic odlozone.No i co ztego ??? mialam pozwolic aby ktokolwiek
znecal sie nad moim dzieckim ?? nawet jak to dziecko ma juz 26
lat??? jest adechadowcem ,wiec odejmuje sie troche i on troche tez
inaczej patrzy na swiat ,A Twoj syn Alex ,ma 5 lat !!!!.Moj mogl w
tej chwili wyjechac i na troche odseperowac sie od tatusia ,zarobic
na swoje utrzymanie ,A Twoj Olek ,co moze zrobic aby sam sie
obronic ,jesli Ty sama na to pozwalsz, I wiem ,ze nie
przesadzam ,iprzepraszam ze tak dosadnie ,juz wiecej nie bede
pisac ,,bo juz chyba dosc,teraz trzeba dzialac ,a nie gadac. Biedny
Olek .Bozena
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka