Dodaj do ulubionych

pierwsza sprawa

22.09.08, 15:59
witam mam takie malutkie pytanie a mianowicie, co się dzieje gdy na pierwszą
sprawę rozwodową nie stawi sie pozwany? wiem że odebrał zawiadomienie o
terminie sprawy, rozwód jest bez orzekania o winie. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • krolowazla Re: pierwsza sprawa 23.09.08, 07:38
      Będzie druga sprawa.
      Ty powinnaś w takiej sytuacji wnieść o przeprowadzenie rozprawy pod nieobecność
      pozwanego. To przyspieszy rozwód.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka