hell 22.09.08, 15:59 witam mam takie malutkie pytanie a mianowicie, co się dzieje gdy na pierwszą sprawę rozwodową nie stawi sie pozwany? wiem że odebrał zawiadomienie o terminie sprawy, rozwód jest bez orzekania o winie. pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krolowazla Re: pierwsza sprawa 23.09.08, 07:38 Będzie druga sprawa. Ty powinnaś w takiej sytuacji wnieść o przeprowadzenie rozprawy pod nieobecność pozwanego. To przyspieszy rozwód. Odpowiedz Link