Dodaj do ulubionych

Poszukuje pracy

08.09.06, 11:16
witam jezeli ktoś z was wie moze o jakiejs ciekawej pracy ja obecnie mieszkam
w hadze ale nie zabardzo sie orientuje do jakiego biura sie udac mam
pozwolenie na prace w holandii na 5 lat ostatnio pracowalam przy
kwiatkach.Jeżeli ktoś z was wie o jakiejs ofercie to prosze o namiary z gory
dziekuję marta
Obserwuj wątek
    • iza30_1979 Re: Poszukuje pracy 08.09.06, 19:49
      wiem ze posrednictwo pracy o nazwie jobcenter potrezbuja ludzi do pracy miesci
      sie na abc westland poeldijk jak jestes z hagi to powinnas wiedziec tez
      mieszkam w hadze i sporo ludzi z tego biura pracuje w tej samej firmie co ja
      nie narzekaja bynajmniej nie slyszalam poszukam numeru tel to ci podam
      pozdr.
      • martaa26 dziekuję 09.09.06, 11:36
        Iza byłabym bardzo wdzięczna jak byś mi podała namiary na tą firmę i napisala
        jaką prace tam oferują.jerszcze raz dziekuję marta
        • iza30_1979 Re: dziekuję 12.09.06, 20:07
          a wiec:
          ABC Westland 325 2685DD Poeldijk
          tel. +310174648652 rozowa po holendersku angielsku i niemiecku
          polska siedziba :
          ul.matejki15 47-220 kedzierzyn kozle
          tel.+48774810071 wentualnie komora +48511965633 rozmowa po holendersku
          angielsku i polsku
          powodzenia zycze i pozdrawiam
          wiem ze maja wiele firm i potrzebuja ludzi dobrych ludzi
          odezwij sie jak cos zalatwisz
          a gdzie mieszkasz w hadze????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka