martaa26
08.09.06, 11:16
witam jezeli ktoś z was wie moze o jakiejs ciekawej pracy ja obecnie mieszkam
w hadze ale nie zabardzo sie orientuje do jakiego biura sie udac mam
pozwolenie na prace w holandii na 5 lat ostatnio pracowalam przy
kwiatkach.Jeżeli ktoś z was wie o jakiejs ofercie to prosze o namiary z gory
dziekuję marta