wujass
20.01.07, 16:42
pytanie dla osob pracujacych i zarabiajacych w holandi, chodzi mi o roznice miedzy pensja brutto i netto powiedzmy jesli pracodawca daje nam 1500euro brutto jaka pensje dostaje pracownik na reke czyli netto . czy jest to tak jak w polsce ze odchodzi gdzies 1/3 pensji:> ( jak wiemy w polsce zarabiajac 2100zl brutto pracownik na reke dostaje ok 1400 czyli dokl 2/3)