aniatko2 10.12.07, 13:39 Juz jutro (11.12) na kanale NED2 bedzie program o Polonii w Holandii z udzialem Polakow. Emisja w godz 22.15-22.50 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniatko2 Re: Program o Polakach w Holandii 11.12.07, 23:46 no i jak? ogladal ktos? ja ogladalam ale nie dotrwalam do konca.. oczywiscie znikoma czesc rozumialam, ale wyczulam jakis dziwny klimat... Odpowiedz Link
mad_die :) 12.12.07, 09:17 mąż właśnie ściąga :) więc pewnie dziś obejrzymy po obiedzie to Wam powiem, co i jak :) Odpowiedz Link
mysza_33 Re: Program o Polakach w Holandii 12.12.07, 08:25 Kurcze, przegapiłam :( Dopiero teraz spojrzałam w linka i to było wczoraj. A szkoda, buuuuu... Mysza Odpowiedz Link
flucha Re: Program o Polakach w Holandii 12.12.07, 11:36 A moze to chodzi o to; biznes.onet.pl/0,1656907,wiadomosci.html Odpowiedz Link
indygo77 Re: Program o Polakach w Holandii 12.12.07, 12:30 Dzis jest szczyt polski w Roterdamie i o tym ten link, a wczorajszy program go zwiastowal. Wlasciwie nic nowego nie uslyszalam. Glownie by o problemie mieszkaniowym i przykladem byl Roterdam. Wnioski byly takie ze panstwo i gminy powinny podajac jakies kroki stworzenia odpowiedniej infrasktuktury dla nowo przybylych. Jednym z pomyslow bylo to ze to pracodawca powinniem zapewnic godne warunki mieszkaniowe a ci niestety czesto zarabiaja dodatkowo wynajmujac dom np. z 3-ma sypialniami dla 13 facetow pobierajac 230 eur od glowy! Mam nadzieje ze ten szczyt przyniesie jakies konkretne rozwiazania. flucha napisała: > A moze to chodzi o to; > biznes.onet.pl/0,1656907,wiadomosci.html Odpowiedz Link
aniatko2 artykul z wyborczej 13.12.07, 09:57 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,4758431.html zobaczymy co z tego wyjdzie... Odpowiedz Link
mysza_33 Re: artykul z wyborczej 13.12.07, 14:16 cholera, a już myślałam że sobie podaruję ten cholenderski ;-) Mysza Odpowiedz Link
mysza_33 Re: artykul z wyborczej 13.12.07, 14:25 Hm, holenderski chciałam powiedzieć... tfu, tfu, tfu... ;-))) Mysza Odpowiedz Link
flucha Re: artykul z wyborczej 13.12.07, 19:47 No tak a ja wlasnie zdalam na trzeci poziom i mam problem z zalatwieniem opieki dla dziecka (no nie stac nas na wydanie na kolejnych 500 czy 600 euro). Za to ponoc poziom trzeci i czwarty juz jest tani, tak sie ostatnio dowiedziaam, ale ile to jest? Rozmawialam z jednadziewczyna to ponoc 400 euro za rok, ponoc, ponoc... Odpowiedz Link