Dodaj do ulubionych

Program o Polakach w Holandii

10.12.07, 13:39
Juz jutro (11.12) na kanale NED2 bedzie program o Polonii w Holandii z
udzialem Polakow. Emisja w godz 22.15-22.50
Obserwuj wątek
    • aniatko2 Re: Program o Polakach w Holandii 11.12.07, 23:46
      no i jak? ogladal ktos? ja ogladalam ale nie dotrwalam do konca.. oczywiscie znikoma czesc rozumialam, ale wyczulam jakis dziwny klimat...
      • mad_die :) 12.12.07, 09:17
        mąż właśnie ściąga :) więc pewnie dziś obejrzymy po obiedzie to Wam powiem, co i jak :)
    • mysza_33 Re: Program o Polakach w Holandii 12.12.07, 08:25
      Kurcze, przegapiłam :(
      Dopiero teraz spojrzałam w linka i to było wczoraj. A szkoda, buuuuu...

      Mysza
      • flucha Re: Program o Polakach w Holandii 12.12.07, 11:36
        A moze to chodzi o to;
        biznes.onet.pl/0,1656907,wiadomosci.html
        • indygo77 Re: Program o Polakach w Holandii 12.12.07, 12:30
          Dzis jest szczyt polski w Roterdamie i o tym ten link, a wczorajszy
          program go zwiastowal. Wlasciwie nic nowego nie uslyszalam. Glownie
          by o problemie mieszkaniowym i przykladem byl Roterdam. Wnioski byly
          takie ze panstwo i gminy powinny podajac jakies kroki stworzenia
          odpowiedniej infrasktuktury dla nowo przybylych. Jednym z pomyslow
          bylo to ze to pracodawca powinniem zapewnic godne warunki
          mieszkaniowe a ci niestety czesto zarabiaja dodatkowo wynajmujac dom
          np. z 3-ma sypialniami dla 13 facetow pobierajac 230 eur od glowy!
          Mam nadzieje ze ten szczyt przyniesie jakies konkretne rozwiazania.
          flucha napisała:

          > A moze to chodzi o to;
          > biznes.onet.pl/0,1656907,wiadomosci.html
    • aniatko2 artykul z wyborczej 13.12.07, 09:57
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,4758431.html
      zobaczymy co z tego wyjdzie...
      • mysza_33 Re: artykul z wyborczej 13.12.07, 14:16
        cholera, a już myślałam że sobie podaruję ten cholenderski ;-)

        Mysza
        • mysza_33 Re: artykul z wyborczej 13.12.07, 14:25
          Hm, holenderski chciałam powiedzieć... tfu, tfu, tfu... ;-)))

          Mysza
          • flucha Re: artykul z wyborczej 13.12.07, 19:47
            No tak a ja wlasnie zdalam na trzeci poziom i mam problem z
            zalatwieniem opieki dla dziecka (no nie stac nas na wydanie na
            kolejnych 500 czy 600 euro). Za to ponoc poziom trzeci i czwarty juz
            jest tani, tak sie ostatnio dowiedziaam, ale ile to jest?
            Rozmawialam z jednadziewczyna to ponoc 400 euro za rok, ponoc,
            ponoc...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka