Dodaj do ulubionych

motocykliści

17.08.08, 13:54
witam co myślicie o motocyklistach w jl?
Obserwuj wątek
    • www88www Re: motocykliści 17.08.08, 14:15
      Prawdziwych motocyklistów w JL mamy kilkunastu, góra kilkudziesięciu. Reszta to
      tępe bezmyślne i niebezpieczne gnoje nie mające szacunku dla swojego o innych
      życia i zdrowia.
      Każdy kto podgina tablicę jest dla mnie zwykłym palantem, który świadomie
      wyjeżdża na drogę z zamiarem łamania przepisów.

Pozdrawiam Motocyklistów, ci drudzy niech się domyślą co im chcę powiedzieć.
        • happytrol Re: motocykliści 25.08.08, 15:41
          Gdzie ty masz człowieku w naszej gminie drogę, która byłaby odludna, z dobrą
          nawierzchnią, bezkolizyjna na której można zaper.... Zresztą prędkości na
          drogach regulują przepisy a nie stopień odludności na kilometr bieżący pasa ruchu.
          Taki sposób myślenia potem skutkuje tłumaczeniem - zapier... sobie w miarę
          odludnionym miejscu z podgięto tabliczką żeby aerodynamika była lepsza jakieś
          180km/h, a tu mi chłop furmanką wyjeżdża.... Św Piotr nie uwierzy co zostało z
          konia i ze mnie....
    • girardengo Re: motocykliści 17.08.08, 14:23
      Myśle, że jest nas wielu smile

Część poważnych szanujących się motocyklistów dla których motocykl
      to sposób na życie, a i również spora część bezmózgowców chcących
      tylko wyrwać panienkie na plastyk.

Niestety ta druga część, staje się bardzo zauważalna podczas
      wakacji, kręcąc się w kółko bez celu po uliczkach z pustymi
      tłumikami. Często jeżdżą bez prawka, bo po co? przecież i tak
      policja ich nie dogoni. Tak naprawde tylko szkalują dobre imię
      prawdziwych motocyklistów.

Swoją drogą można by już było pomyśleć o jakimś klubie z herbem
      naszego miasta.
    • malinka_87 Re: motocykliści 04.09.08, 19:13
      nie tak dawno idąc chodnikiem z J-L w strone 1 stawu, przy kosciele, bylam
      swiadkiem kiedy...
      auto wyjezdzalo od przychodni do laskowic, a motor z wielka predkoscia jechal z
      Jelcza. Nie wiele by brakowalo jakby sie zderzyli.Az motocyklista za glowe sie
      złapał.
      Moje zdanie o motocyklistach? Debile! Chcą sie pozabijac na motorach? Ok, ale
      niech nie robia krzywdy innym!! Jazda na motorze powinna byc dozwolona co
      najmniej od 27 lat!
      • rafallnsr Re: motocykliści 06.09.08, 11:59
        malinka_87 napisała:

> nie tak dawno idąc chodnikiem z J-L w strone 1 stawu, przy kosciele, bylam
        > swiadkiem kiedy...
        > auto wyjezdzalo od przychodni do laskowic, a motor z wielka predkoscia jechal z
        > Jelcza. Nie wiele by brakowalo jakby sie zderzyli.Az motocyklista za glowe sie
        > złapał.
        > Moje zdanie o motocyklistach? Debile! Chcą sie pozabijac na motorach? Ok, ale
        > niech nie robia krzywdy innym!! Jazda na motorze powinna byc dozwolona co
        > najmniej od 27 lat!

jakiego koloru był motocykl?
        a motocyklista był w czarnej skórze?
          • rafallnsr Re: motocykliści 11.09.08, 20:46
            malinka_87 napisała:

> nie pamiętam, chyba w czarnej skórze.Dlaczego pytasz? To Ty jechałeś?

podrugie motocyklista miał pierszeństwo to kierowca samochodu był by sprawcą
            wypadku jak by do niego doszło
            • mono80 Re: motocykliści 11.09.08, 21:16
              nie do końca jest to prawda,że wina byłaby kierowcy samochodu jeżeli
              motocyklista jechałby z prawidłową prędkością to tak,a jeśli motocyklista jechał
              z nadmierną prędkością to mało,że to byłaby jego wina,to nie wiem jakby on
              wyglądał po tym zderzeniu
              a tak na marginesie słyszałem,że dziś był wypadek motocyklisty gdzieś na naszym
              ternie
              • rafallnsr Re: motocykliści 15.09.08, 21:20
                z jaką by motocyklista prędkością nie jechał to i tak przy tym była by wina
                kierowcy samochodu bo nie ustąpił pierszeństwa a że motocyklista jechał z
                nadmierną predkością t o to by się okazało po zderzeniu również był by obciążony
                karnie.
                co do tego wypadku to tak miał miejsce niestety motocyklista zmarł sad (był to
                ten sam człowiek który przyczynił się dośmierci Michała S. na osiedlu ,ul
                hirszfelda)
                • mono80 Re: motocykliści 15.09.08, 22:30
                  czytałem kiedyś w jakiejś gazecie prawniczej o przebiegu procesu sądowego, w
                  którym kierowca samochodu dostawczego wyjechał w nocy z drogi podporządkowanej i
                  jakby na pierwszy rzut oka wydawało się,że to jego wina, w wypadku była osoba
                  śmiertelna w samochodzie osobowym,który uderzył w busa,sprawa ciągnęła się dosyć
                  długo,ale sąd wydał orzeczenie,że wina leżała po stronie samochodu osobowego
                  jadącego drogą z pierwszeństwem przejazdu w uzasadnieniu sąd oparł się na
                  ekspertyzach biegłych,którzy stwierdzili,że samochód osobowy poruszał się z
                  prędkością ok 130km/h podczas gdy na tej drodze było ograniczenie do 60km/h i
                  wyjeżdżający z podporządkowanej samochód dostawczy miał prawo wyjechać z
                  podporządkowanej bo gdyby samochód osobowy jechał prawidłowo nie doszłoby do
                  wypadku tym bardziej,że było ciemno i trudno było ocenić prędkość
                  nadjeżdżającego samochodu
                  nie wiem co by było gdyby do wypadku doszło z motocyklem jadącym z dużą
                  prędkością, ale prawdopodobnie z motocyklisty nie byłoby czego zbierać chyba,że
                  organy do przeszczepu
    • allcapone Re: motocykliści 15.09.08, 22:12
      Panie władzo ma pan rację, niestety zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaje
      sobie sprawę, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych
      uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale jechałem szybko, gdyż lubię zapie******

To tak na podsumowanie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka