dorcia1234 18.06.09, 18:40 ostatnie pakowanie i jutro wyjazd w drogę. Przestane pytać, po powrocie coś opowiem- jak będziecie chcieli Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
siejest Re: witaj Austrio 18.06.09, 20:32 Chcemy ale martwi mnie zmiana pogody na minus Odpowiedz Link
dorcia1234 Re: witaj Austrio 18.06.09, 21:55 może się jeszcze zmieni???? do Austrii przyjeżdżamy w poniedziałek dopiero, po drodze zwiedzamy jeszcze Polskę Odpowiedz Link