paaolkaa20 23.07.10, 13:56 witam, kiedy na kulu sa poprawki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
muchaaaa Re: poprawki 21.09.10, 10:39 No i niestety mnie sie przydarzyło oblać egzamin poprawkowy. Miałam 1 poprawke i nie zdałam jej, co teraz mam robic - pomóżcie prosze!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
domi667 Re: poprawki 21.09.10, 11:49 napisz podanie o warunek. Najlepiej zapytaj w swoim dziekanacie jak to ma wyglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
muchaaaa Re: poprawki 21.09.10, 12:15 Dzięki za błyskawiczna odp. W dziekanacie nie racza odbierac tel. A czy musze to załatwic do końca sesji poprawkowej i oddać razem z indeksem? Odpowiedz Link Zgłoś