23.07.10, 13:56
witam, kiedy na kulu sa poprawki?
Obserwuj wątek
    • boolka.2 Re: poprawki 23.07.10, 17:06
      we wrzesniu ;p
      • muchaaaa Re: poprawki 21.09.10, 10:39
        No i niestety mnie sie przydarzyło oblać egzamin poprawkowy. Miałam 1 poprawke i nie zdałam jej, co teraz mam robic - pomóżcie prosze!!!!!
        • domi667 Re: poprawki 21.09.10, 11:49
          napisz podanie o warunek. Najlepiej zapytaj w swoim dziekanacie jak to ma wyglądać.
          • muchaaaa Re: poprawki 21.09.10, 12:15
            Dzięki za błyskawiczna odp. W dziekanacie nie racza odbierac tel.
            A czy musze to załatwic do końca sesji poprawkowej i oddać razem z indeksem?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka