sinsiew 28.07.05, 22:35 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=245&w=27042170&a=27067932 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bella Re: do: sinsiew IP: *.icpnet.pl / 62.21.96.* 29.07.05, 16:22 Wprawdzie nie jestem Tawananna, ale wczoraj w watku, do którego link podałeś, odpowiedziałam na twoje pytanie ;) Mogę zacytować: Gość: bella 28.07.2005 23:36 + odpowiedz Hanka jest całkiem fajna, a najważniejsze, że w centrum:) Najczęsciej jednak pierwszorocznym studentom WNS-u przyznają akademiki na Słowiańskiej (Zbyszko lub Jagienka), ale nie polecam Ci ich, bo są straszne! Więc staraj sie o hankę, albo o Jowitę (ale na jowitę na I roku nie ma raczej szans). Powodzenia:) PS: DOjazd na Ogrody z Hanki jest b.dobry. 2 minuty piechotką do tramwaju na Fredry i potem tramwajem 10 minut pod samą uczelnię:) PS2 : Ja mieszkałam w czasie studiów na Nieszawskiej, której tak bardzo nie poleca Tawananna:) Studiowałam w Novum i na WNS-ie i jakos sobie radziłam:) Warunki są tam lepsze niż w Jowicie:) Tylko ta odległość - trzeba jechać przez całe miasto!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tawananna* Re: do: sinsiew IP: *.localdomain / *.wroclaw.dialog.net.pl 29.07.05, 18:36 > PS2 : Ja mieszkałam w czasie studiów na Nieszawskiej, której tak bardzo nie > poleca Tawananna:) Studiowałam w Novum i na WNS-ie i jakos sobie radziłam:) Właśnie jedyna osoba z Nieszawskiej, którą znam, studiuje w Novum i na WNS-ie i też sobie radzi :)))). Co nie zmienia faktu, że dojazd na Ogrody jest średni. ;) Ja wiele więcej o akademikach nie napiszę, większością mądrości i plotek już się podzieliłam na forum ;). Wydaje mi się, że studenci pierwszoroczni dostają najczęściej właśnie akademiki na Słowiańskiej albo Nieszawskiej; tak przynajmniej kojarzę z list wywieszanych na uczelni. Jeśli chodzi o Hankę, od jakiegoś czasu mówi się, że akademik będzie zlikwidowany. Żadnych konkretów o tamtejszych warunkach czy atmosferze nie znam; słuchaj Belli :). A po przyznaniu akademików zaczyna się handel wymienny miejscami :). Odpowiedz Link Zgłoś