Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 21:11 Czy jest tu ktos z WAs na wieczorowej administracji we Wroclawiu? potrzebuje testow badz testow z ksiazek w.w. dziekuje z gory za wszelkie informacje.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marta Re: Boc i Izdebski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 21:12 mialo byc" testow lub skryptow". Mam przemeczony mozg juz chyba:)) Odpowiedz Link Zgłoś
facecja Re: Boc i Izdebski 07.08.05, 22:52 ale czy to są dwie różne książki czy jedna a ma dwóch autorów? bo ja mam w posiadaniu książkę Bocia "Prawo Administracyjne" i do tego jeszcze "Prawo Administracyjne - Konwersatoria i Ćwiczenia". Testów też mam. od cholery! ale nie wiem, czy akurat o to Ci chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Boc i Izdebski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.05, 08:10 tak, wlasnie chodzi mi o prawo administracyjne bocia. A Izdebski to "Historia administracji".Ksiazki posiadam,zdaje egzamin na koniec sierpnia na dzienne uzupelniajace, w tym celu potrzebuje jakichs testow,zeby sie sprawdzic, no i zorientowac ogolnie. Odpowiedz Link Zgłoś
facecja Re: Boc i Izdebski 08.08.05, 10:54 aha, no niestety Historię Administracji to ja miałam z Bardacha, a co do Prawa Administracyjnego - mam skrypt (ale momentami nieaktualny), mam testy, no i mam te dwie książki, z tym, że Konwersatoria są kupne (są tam ustawy + testy, których większość robilismy na zajęciach), natomiast podręcznik jest kserówką. Napisz czym konkretnie jesteś zainteresowana na mojego maila gazetowego, oki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: Boc i Izdebski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.05, 19:09 facencja: ja nie jestem zalogowana, i nie wiem jak to z tym mailem gazetowym jest:)) przygotowuje sie aktulanie z bocia i prawa administracyjnego, wiec bardzo przdalby mi sie skrypt( do powtorki) oraz testy ( do sprawdzenia sie:)), moj mail to majama@autograf.pl,moglybysmy umowic sie co do zaplaty, oraz tego jakbys mogla mi przkazac te cenne dla mnie materialy, ktorych dosc szybko potrzebuje, bo egz. 31 sierpnia juz:((( pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś