Gość: poloko
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
27.01.06, 15:35
hej, powaznie mysle o studiach o kierunku 'turystyka i rekreacja', lecz... co
po tym? sa jakies perspektywy? ktos to konczyl? moze ktos studiuje? jak to
wygląda? wydaje mi sie ze to dosc przyjemne studia, moze ktos to zweryfikowac?