Gość: Gopsia
IP: *.ampluscom.pl
26.11.02, 17:14
Ja tez byłam głupia i pchnęłam się na politologię na UMK. teraz
jestem na IV roku, pisze pracę i boję się że niedługo koniec a
wtedy... kuroniówka. Bo politoilogia to wyższe liceum
ogólnokształcace. I nie myślcie o stażach w UE, organizacjach rz
ądowych itp. Marzenia są piękne, ale te nierealne... (chyba że
mnacie odpowiednie plecy, ja niestety nie). Proponuję wie
cszybko wyszukać sobie stazu zagranicą, wyjechać zrobić dużo
kursów i liczyć na szczęście. tego wam życzy - gopsia