Gość: AGA
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.08.06, 09:07
Wiem że było już duzo takich tematów ale ja naprawde potrzebuje pomocy... Nie
wiem czy wybrać SGH która jest moją wymarzoną uczelnią tylko że jest to tryb
popołudniowy... CZy może SGGW dzienne Ekonomia... Troche boję sie że jednak
jest to wydział Ekonomiczno-Rolniczy... Prosze o szybką pomoc...