IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.06, 09:07
Wiem że było już duzo takich tematów ale ja naprawde potrzebuje pomocy... Nie
wiem czy wybrać SGH która jest moją wymarzoną uczelnią tylko że jest to tryb
popołudniowy... CZy może SGGW dzienne Ekonomia... Troche boję sie że jednak
jest to wydział Ekonomiczno-Rolniczy... Prosze o szybką pomoc...
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: pomcy!!! IP: *.cnb.com.pl 29.08.06, 09:16
      Nie wiem wprawdzie, co cię tak przeraża w Wydziale Ekonomiczno-Rolnicznym, ale
      polecam jednak SGH. Jak studia ekonomiczne, to tam.
    • Gość: 1 Re: pomcy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 18:15
      wybierz sggw bo tak naprawdę to na sgh warto studiować tylko dziennie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka