IP: 195.117.116.* 23.01.10, 09:47
WITAM WIECIE JAK USUNĄĆ TĄ ,,TARCZĘ Z PROGRAMÓW W WINOWS 7?
BARDZO MNIE TO DENERWUJE BO ZANIM COŚ ZAINSTALUJĘ TO PYTA SIE CZY MOŻE
URUCHOMIĆ PLIK
POMCY
Obserwuj wątek
    • espedwa Re: Windows 7 23.01.10, 10:24
      Nie usuwaj tej tarczy i nie krzycz.Krzyk mnie bardzo denerwuje
    • tiges_wiz ja wiem 23.01.10, 12:09
      lmgtfy.com/?q=kontrola+konta+windows+7
    • Gość: it-master Re: Windows 7 IP: *.net.upc.cz 23.01.10, 14:34
      otworz linie polecen,wklej to i nacisnij enter :
      C:\Windows\System32\cmd.exe /k %windir%\System32\reg.exe ADD
      HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v EnableLUA /t
      REG_DWORD /d 0 /f

      pozniej wpisz shutdown /f /r /t 0 - zrestartuje to komputer i po wczytaniu na
      nowo systemu UAT bedzie wylaczone

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka