Gość: Win7dows IP: 195.117.116.* 23.01.10, 09:47 WITAM WIECIE JAK USUNĄĆ TĄ ,,TARCZĘ Z PROGRAMÓW W WINOWS 7? BARDZO MNIE TO DENERWUJE BO ZANIM COŚ ZAINSTALUJĘ TO PYTA SIE CZY MOŻE URUCHOMIĆ PLIK POMCY Link Zgłoś Obserwuj wątek
espedwa Re: Windows 7 23.01.10, 10:24 Nie usuwaj tej tarczy i nie krzycz.Krzyk mnie bardzo denerwuje Link Zgłoś
Gość: it-master Re: Windows 7 IP: *.net.upc.cz 23.01.10, 14:34 otworz linie polecen,wklej to i nacisnij enter : C:\Windows\System32\cmd.exe /k %windir%\System32\reg.exe ADD HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v EnableLUA /t REG_DWORD /d 0 /f pozniej wpisz shutdown /f /r /t 0 - zrestartuje to komputer i po wczytaniu na nowo systemu UAT bedzie wylaczone Link Zgłoś