Dodaj do ulubionych

KARTA EUROដ

IP: 57.67.177.* 08.09.03, 11:46
CZY KTOS Z WAS POSIADA TA KARTE.JAK MYSLICIE CZY MY NA TYM SKORZYSTAMY???
JAKIE HACZYKI NAS CZEKAJA??BO PODEJRZEWAM ZE NAPEWNO JAKIES SA.PROPOZYCJA
JEST BARDZO CIEKAWA A SAMA KARTA NIEDROGA.ALE WYDAJE MI SIE ZE JAKIES OPŁATY
MIESIECZNE TRZEBA NA NIA WNOSIC.
Obserwuj wątek
    • kaszpirowski Re: KARTA EURO& & #35 6026; 08.09.03, 14:39
      jeśli chodzi o zniżki to lepszy ISEC,
      jeśli chodzi o ubezpieczenie to nie mam pojęcia.
      Zobacz także:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=194&w=2332111&a=2332111
      oraz wpisz w wyszukiwarce tematów EUROដ, EURO26 czu ISEC.
      Życze trafnego( a nie trefnego ;) ) wyboru.
      Pozdro.
    • kaszpirowski jaka karta 08.09.03, 14:44
      aha, przypomniało mi się.
      Płaci się tylko przy wyrabianiu karty. nie ma żadnych co miesięcznych opłat.
      Zniżki krajowe raczej pokrywają się z tym co możesz dostac na normalnąlegitke
      studencką.(mowa o muzeach a nie promocjach w sklepach z suvenirami).
      Pozdro.
    • Gość: rasta Lepszy ISIC IP: *.one.pl / 192.168.4.* 08.09.03, 15:02
      no i jeszcze kilka slow o kartach.N ISIC tez masz znizki. Karta jest uznawana
      wszedzie na swiecie a nie jak EURO tylko w Europie mimo ze reklamuja jako karte
      na caly swiat (mimo nazwy EURO buahahah). W krajach arabskich mozesz miec
      klopoty z ta karta-poprostu jej nie uznaja a dotego nie jest robiona na
      maszynie tylko wypisywana recznie wiec moze zostac zakwestionowana jako trefna.

Nastepnym plusem ISIC jest mozliwosc wchodzenia do roznych muzeow vel miejsc
      historycznych za darmo. W Turcji to dziala: wystarczy wolac: JUNESZKO CART!!
      free entrance !!!Sin para!! Poor students from Poland!!! czyli wcisnac kit, ze
      to specjalna karta UNESCO(jest na niej znaczek tej organizacji) bo wiele muzeow
      i historical sites sa dofinansowane przez UNESCO. Ostatnio wlazlem na ten
      patent do zespolu monastyrow w KIjowie co bylo juz szczytem bezczelnosci
      buahhahahahahahahahah
      pozdro herclis
      • slonikus Re: KARTA EURO& & & #35 35 6026; 10.09.03, 17:48
        Witajcie,
        roznica miedzy tymi kartami jest taka, ze karta ISIC jest miedzynarodowa
        legitymacja studencka, uznawana na calym swiecie, i z tego glownie wynikaja
        znizki. Natomiast Euroដ to po prostu karta znizkowa. Ta pierwsza na pewno jest
        wazna w roznego rodzaju muzeach itp., druga natomiast takze na np. uslugi czy w
        sklepach. Poza tym obie zawieraja ubezpieczenia zagraniczne (w ramach Euroᡒ
        mozna sie zdecydowac na jedno z kilku, np. specjalne ubezpieczenie dla ludi
        uprawiajacych sporty ekstremalne). No i jedna bardzo wazna sprawa. ISIC jest
        honorowany przez PKP. Jesli ktos studiuje za granica i jest Polakiem to uprawnia
        go ona do znizki studenckiej w PKP. I dlatego goraco polcam.

Ja mam aktualnie Euroដ, glownie ze wzgledu na ubezpieczenie. Tymczasowo nie
        jestem studentka, wiec nie moglam wyrobic ISIC´a, ale juz niedlugo...

Pozdrawiam,
        Asia.
          • slonikus Re: PKP uznaje ISIC ??? 11.09.03, 10:41
            Nie, nie, nie, odwrotnie.

PKP uznaje ISIC wylacznie jesli jest sie polskim studentem studiujacym za
            granica. Podobno jest gdzies przepis, ze trzeby byc przy tym zameldowanym na
            stale w Polsce, ale to uwazam za nonsens. Jesli jest sie Polakiem studiujacym w
            Polsce to trzeba raczej pokazywac polska legitymacje, chyba, ze na ISIC´u nie
            masz napisanej nazwy miasta, w ktorym studiujesz. Mi sie tak udalo, jak
            zapomnialam polskiej legitmacji wziac.
    • Gość: Kroko Re: KARTA EURO& & #35 6026; IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.03, 10:48
      Powiem Wam wszystkim jedno. Krta ISIC żeruje na wszystkich naiwnych. Tak
      naprawdę nie robią nic aby rozszerzyć bazę zniżek, co więcej kłamią w żywe oczy
      że posiadają jakieś zniżki, a tak naprawdę wcale ich nie ma. W artykule w GW o
      zniżkach na koleje napisali że mają zniżki w Czarnogórze. Ludzie, tam o karcie
      ISIC nikt nie słyszał, i niestety drogo kosztowała mnie ta lekcja. Ja osobiście
      mam dwie karty, bo nie wiedziałem którą kupić, więc wziołem dwie, ale już wiem,
      że za rok kupię EURO. Przy zakupie ISIC sprawdzćie do kiedy jest ważna, bo jak
      kupowałem w sierpniu,to okazało się że karta ważna jest do końca tego roku
      (Pani oczywiście mnie o tym nie poinformowała w Almaturze, bo po co). Karta
      Euro z kolei, niezależnie od tego kiedy kupisz, zawsze jest ważna 365 dni. Euro
      bardzo silnie rozbudowuje swoją bazę zniżek, i o tym informują gdzie masz
      zniżki, i że pokazały się nowe zniżki, natomiast ISIC nie robi nic w tym
      zakresie. Ja jestem zdecydowanie na tak dla karty EURO.Za niewielką cenę mam
      ubezpieczenie na cały rok w Polsce i za granicą (i na uczelni i na treningach),
      pełno zniżek w Europie, to mi wystarczy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka