Gość: PAula
IP: *.kalisz.mm.pl
02.10.03, 18:27
No tak...teraz to ja chyba jednak rezygnuje z ambitnej
psychologii na UAM-ie...bardzo dziekuje za szczere
uświadomienie...zostaje przy prawie, tak czy inaczej historia
na maturce mnie czeka...eh...pozdrawiam