Gość: Marks
IP: *.aster.pl / *.acn.pl
21.12.03, 12:08
Czy moze zna ktos jakies fora o politechnice warszawskiej? Chodzi mi o takie
forum, gdzie ludzie dyskutuja o tym co w szkole, jaki profesor, jaki egzamin
itd. itp. Szukalem, ale NORMALNIE NIE MA nie ma takiego forum, mowiacego o
zyciu wewnetrznym tej uczelnie.