IP: *.aster.pl / *.acn.pl 21.12.03, 12:08
Czy moze zna ktos jakies fora o politechnice warszawskiej? Chodzi mi o takie
forum, gdzie ludzie dyskutuja o tym co w szkole, jaki profesor, jaki egzamin
itd. itp. Szukalem, ale NORMALNIE NIE MA nie ma takiego forum, mowiacego o
zyciu wewnetrznym tej uczelnie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ja Re: Fora IP: *.aster.pl / *.aster.pl 31.12.03, 00:50
      No i ktos odpowie?
      • Gość: shania Re: Fora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.03, 01:06
        nie znam zadnego forum tematycznego poswieconego politechnice warszawskiej,
        aczkolwiek na tym forum pojawiaja sie takie watki...
        • Gość: Bazyl Re: Fora IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 03.01.04, 20:00
          ruszcie sie i sami takie forum stfórzcie hłopaki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka