02.08.07, 14:54
!
Obserwuj wątek
    • carrramba Re: bul bul 02.08.07, 20:43
      hansgrubber napisał:

      > !

      tfu, ja nie pije :)
      • hansgrubber Re: bul bul 03.08.07, 01:46
        Nie chodzi o picie. To watek onomatopeiczny. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka