hansgrubber 31.08.05, 09:56 serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,35077,2271136.html?x=0 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anka1 Re: Bieslan! 31.08.05, 12:41 (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) po prostu slow brakuje ... Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Bieslan! 31.08.05, 15:01 Dlatego nic nie napisalem. To sie samo komentuje. :( Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 07:56 Szkoda tylko , że na tragedii dzieci oraz dorosłych robi się dobre interesy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 22:00 Dodaje do tematu ! Wielu pozostałych przy życiu ludzi dziwnie zachowują się ! mają już dość podstawowej pomocy ( jedzenie , odzież, ponieważ po tragedii otrzymali tego tonami , obecnie żądają rekompensaty w postaci Telewizorów , magnetowidów itp.sprzętów ! Czarne ubiory tylko dla Reporterów . I po bólu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Bieslan! 01.09.05, 22:03 To bardzo ciezkie oskarzenia. Mam nadzieje ze masz na to jakies dowody?! Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 22:15 Hansie słyszałem wczoraj w jednym "przodowych" :radiozet to nie były rozmowy rolowane ! Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Bieslan! 01.09.05, 22:29 www.radiozet.pl/wiadomosci_koment.html,wiadomosc3840,3840 Jestes pewien? Bylbym ostrozny w oskarzaniu ludzi ktorzy stracili swe dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 22:39 Nie wymyślam słyszałem wczoraj w radio ! Jeździłem do Białowieży i napewno , w któryś z trzech usłyszałem taką informację : Radio Białystok , Trójka lub Radiozet > przełączałem ponieważ w Puszczu róznie odbiera ! Nie jestem do końca pewien , ale usłyszałem taką informację : " Ludzie w Biesłanie zakładają czarne stroje tylko dla reporterów , żądają rekompensaty w postaci TV, Video oraz innego sprzętu ........ Słowo tak usłyszałem ~! Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Bieslan! 01.09.05, 22:42 Zjezylem sie bo nie wierze ze telewizor moze "zrekompensowac" strate dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś
hajdis Re: Bieslan! 01.09.05, 22:44 hansgrubber napisał: > Zjezylem sie bo nie wierze ze telewizor moze "zrekompensowac" strate dziecka. Bo nie może, ale jak dają to bierz a jak bija to uciekaj Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 22:44 To napewno nie są rodzice ! tylko jacyś cwniacy ! Nie mający związku z tragedią ! Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 22:52 Myślałem ,że też to słyszałeś w radio i wiesz o czym mówię !!! Odpowiedz Link Zgłoś
jaszal Re: Bieslan! 01.09.05, 10:15 anka1 napisała: > (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) > po prostu slow brakuje ... Ludzie ludziom zgotowali ten los !!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Bieslan! 02.09.05, 08:09 Ludziom tak, ale nie ludzie... potwory to tez za slabe okreslenie . Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Bieslan! 03.09.05, 23:17 Material Batera w Faktach. Wyciskacz lez. Po prostu chcialo sie wyc. Co za tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Bieslan! 04.09.05, 21:53 W y k r z y k n i k pojedyńczy ! przesadziłeś ! to nie był Twój poziom ! Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Bieslan! 04.09.05, 23:20 Moze to zmeczenie ale nie rozumiem co nie bylo "moim poziomem"? Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Bieslan! 05.09.05, 22:50 wyczułem pewną drwinę z tym wyciem ! czy tak , czy też nie >? Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Bieslan! 09.09.05, 22:25 Absolutnie nie! Bater zrobil REWELACYJNY material. Faktem - nomen omen - jest ze to samograj ale zrobil to pieknie. Tylko ST-UP-a chyba niepotrzebnie nagral. Takie historie komentuja sie same. Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Re: Bieslan! 04.09.05, 16:05 Koszmar!! ...I to wszystko przez nienawiść... Nie mam słów, pochylmy głowy ... i każdy po swojemu niech zmówi modlitwę za ...:( Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: Bieslan! 05.09.05, 18:31 Poza ta ragedia dzieje sie wiele innych.Moze mniej naglasnianych,z pewnoscia mniej brutalnych.Kazdego czlowieka zal kiedy odchodzi.Tak sie zastanawiam czy w Bielsku byla organizowana chociaz jedna kwesta na rzecz rodzin z Osetii?Albo poprostu dla dzieci ktore nie maja domu,rodzicow,zyja w biedzie.Moze warto o tym pomyslec? Odpowiedz Link Zgłoś