31.08.05, 09:56
serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,35077,2271136.html?x=0
Obserwuj wątek
    • anka1 Re: Bieslan! 31.08.05, 12:41
      (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
      po prostu slow brakuje ...
      • hansgrubber Re: Bieslan! 31.08.05, 15:01
        Dlatego nic nie napisalem. To sie samo komentuje. :(
        • obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 07:56
          Szkoda tylko , że na tragedii dzieci oraz dorosłych robi się dobre interesy !!!
          • hansgrubber Re: Bieslan! 01.09.05, 09:14
            Tzn?
            • obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 22:00
              Dodaje do tematu ! Wielu pozostałych przy życiu ludzi dziwnie zachowują się !
              mają już dość podstawowej pomocy ( jedzenie , odzież, ponieważ po tragedii
              otrzymali tego tonami , obecnie żądają rekompensaty w postaci Telewizorów ,
              magnetowidów itp.sprzętów ! Czarne ubiory tylko dla Reporterów . I po bólu !!!
              • hansgrubber Re: Bieslan! 01.09.05, 22:03
                To bardzo ciezkie oskarzenia. Mam nadzieje ze masz na to jakies dowody?!
                • obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 22:15
                  Hansie słyszałem wczoraj w jednym "przodowych" :radiozet
                  to nie były rozmowy rolowane !
                  • hansgrubber Re: Bieslan! 01.09.05, 22:29
                    www.radiozet.pl/wiadomosci_koment.html,wiadomosc3840,3840
                    Jestes pewien? Bylbym ostrozny w oskarzaniu ludzi ktorzy stracili swe dzieci.
                    • obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 22:39
                      Nie wymyślam słyszałem wczoraj w radio ! Jeździłem do Białowieży i napewno , w
                      któryś z trzech usłyszałem taką informację : Radio Białystok , Trójka lub
                      Radiozet > przełączałem ponieważ w Puszczu róznie odbiera ! Nie jestem do końca
                      pewien , ale usłyszałem taką informację : " Ludzie w Biesłanie zakładają czarne
                      stroje tylko dla reporterów , żądają rekompensaty w postaci TV, Video oraz
                      innego sprzętu ........
                      Słowo tak usłyszałem ~!
                      • hansgrubber Re: Bieslan! 01.09.05, 22:42
                        Zjezylem sie bo nie wierze ze telewizor moze "zrekompensowac" strate dziecka.
                        • hajdis Re: Bieslan! 01.09.05, 22:44
                          hansgrubber napisał:

                          > Zjezylem sie bo nie wierze ze telewizor moze "zrekompensowac" strate dziecka.

                          Bo nie może, ale jak dają to bierz a jak bija to uciekaj
                        • obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 22:44
                          To napewno nie są rodzice ! tylko jacyś cwniacy ! Nie mający związku z
                          tragedią !
                          • hansgrubber Re: Bieslan! 01.09.05, 22:48
                            No ale Twoj post tak jasny nie byl. :)
                            • obserwer11 Re: Bieslan! 01.09.05, 22:52
                              Myślałem ,że też to słyszałeś w radio i wiesz o czym mówię !!!
      • jaszal Re: Bieslan! 01.09.05, 10:15
        anka1 napisała:

        > (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
        > po prostu slow brakuje ...

        Ludzie ludziom zgotowali ten los !!!!!!!!!!!!!!!!!
        • anka1 Re: Bieslan! 02.09.05, 08:09
          Ludziom tak, ale nie ludzie... potwory to tez za slabe okreslenie .
          • hansgrubber Re: Bieslan! 03.09.05, 23:17
            Material Batera w Faktach. Wyciskacz lez. Po prostu chcialo sie wyc. Co za
            tragedia.
            • obserwer11 Re: Bieslan! 03.09.05, 23:20
              hansie ......!(1)
              • hansgrubber Re: Bieslan! 04.09.05, 18:59
                Slucham?
                • obserwer11 Re: Bieslan! 04.09.05, 21:53
                  W y k r z y k n i k pojedyńczy ! przesadziłeś !
                  to nie był Twój poziom !
                  • hansgrubber Re: Bieslan! 04.09.05, 23:20
                    Moze to zmeczenie ale nie rozumiem co nie bylo "moim poziomem"?
                    • obserwer11 Re: Bieslan! 05.09.05, 22:50
                      wyczułem pewną drwinę z tym wyciem ! czy tak , czy też nie >?
                      • hansgrubber Re: Bieslan! 09.09.05, 22:25
                        Absolutnie nie! Bater zrobil REWELACYJNY material. Faktem - nomen omen - jest
                        ze to samograj ale zrobil to pieknie. Tylko ST-UP-a chyba niepotrzebnie nagral.
                        Takie historie komentuja sie same.
    • ja-alutka Re: Bieslan! 04.09.05, 16:05
      Koszmar!! ...I to wszystko przez nienawiść... Nie mam słów, pochylmy głowy ...
      i każdy po swojemu niech zmówi modlitwę za ...:(
    • khaki3 Re: Bieslan! 05.09.05, 18:31
      Poza ta ragedia dzieje sie wiele innych.Moze mniej naglasnianych,z pewnoscia
      mniej brutalnych.Kazdego czlowieka zal kiedy odchodzi.Tak sie zastanawiam czy w
      Bielsku byla organizowana chociaz jedna kwesta na rzecz rodzin z Osetii?Albo
      poprostu dla dzieci ktore nie maja domu,rodzicow,zyja w biedzie.Moze warto o
      tym pomyslec?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka