partizan79
10.06.06, 13:59
Forum Hajnówka na forum Bielsk. Wiem, że Was mniej, ale u nas będą kobiety
grały, więc szanse wyrównane. Aha, Roman pomimo, że z Chicago przez Cieśninę
Beringa ma bliżej do Hajnówki, będzie grał z Bielskiem, bo u nas więcej
svidomych Ukrajinc'iv. Pozdrawiam. Cześć.