Dodaj do ulubionych

Grill w listopadzie?? Jednak możliwe...

19.11.06, 16:18
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=252&w=52459747&wv.x=2&a=52465526
Obserwuj wątek
    • to_ja8 Re: Grill w listopadzie?? Jednak możliwe... 19.11.06, 16:25
      to_ja8 napisał:

      > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=252&w=52459747&wv.x=2&a=52465526

      ===

      Cfaniaka nie trzeba się obawiać, zjadł już dzisiaj na deser porcję mięso-kości,
      także będzie grzeczny:
      w momencie połykania deseru
      img487.imageshack.us/img487/193/cfaniak39ic6.jpg
      • i.madzia Re: Grill w listopadzie?? Jednak możliwe... 19.11.06, 18:38
        piękną mamy wiosnę, tej jesieni☺
    • nikandr Grill w listopadzie ? 19.11.06, 19:18
      Mocnych trunków użyjcie przy grilu, w funkcji trutki na bakterie i wirusy ,bo
      to jednak zdradliwa pogoda . Zanadto się wietrzyłem przedwczoraj , bo na
      podwórku fajnie było i teraz mam temperaturkę , czego i innym nie zyczę .
      • szpila555 Re: Grill w listopadzie ? 19.11.06, 20:37
        A jednak mozliwe ;)))
        img511.imageshack.us/img511/5348/grill2006004apn9.jpg
        • to_ja8 Przestańcie już dzwonić...!!! 19.11.06, 23:00
          ...przez te wasze telefony straciłem kilka kolejek!!!
          • i.madzia Re: Przestańcie już dzwonić...!!! 19.11.06, 23:09
            i kiełbaski się spaliły☺
            • szpila555 Re: Przestańcie już dzwonić...!!! 19.11.06, 23:18
              i.madzia napisała:
              > i kiełbaski się spaliły☺

              3 z widocznych to kaszanka ;)
              była super
              A w ogóle to było na grllu 5 forumowiczów, w tym 2 forumowiczki, obserwerze
              żałuj ;)
              • obserwer11 dzwonię zębami z zimna !!! 20.11.06, 07:50
                my ze wschodu nie jemy kaszanki !
                spożywanie produktów z dużą zawartością krwi przyspiesza proces starzenia się *
                • dark_shield Re: dzwonię zębami z zimna !!! 20.11.06, 08:16
                  Podobno mięso też zawiera w sobie krew, ale to już pewnie bajki. Może kiedys
                  tak było, ale przy obecnych procesach produkcyjnych to może być i krew w
                  kaszance sztuczna ;)
                  • obserwer11 Re: dzwonię zębami z zimna !!! 20.11.06, 08:22
                    przeczytaj wyżej uważnie : "dużej"
                    • nikandr TV zapowiada jeszcze piękną pogodę. 20.11.06, 09:54
                      TV zapowiada jeszcze piękną pogodę.Nic straconego . Na przyszłościowy grill się
                      wpraszamy w poważniejszym składzie.Niektórzy wcześniej zapowiedzieli skrable,
                      itd.
          • arsen-lupin Re: Przestańcie już dzwonić...!!! 19.11.06, 23:13
            Autor: to_ja8 ☺
            Data: 19.11.06, 13:34

            --------------------------------------------------------------------------------
            Ps. Gdzie można kupić tabliczkę z napisem: "Uwaga!!! Zły pies

            Zamów sobie w zakładzie fotograficznym z zdjęciem na porcelanie



            • to_ja8 Re: Przestańcie już dzwonić...!!! 20.11.06, 07:40
              arsen-lupin napisał:

              > Autor: to_ja8 ☺
              > Data: 19.11.06, 13:34
              >
              > ------------------------------------------------------------------------------
              -
              > -
              > Ps. Gdzie można kupić tabliczkę z napisem: "Uwaga!!! Zły pies
              >
              > Zamów sobie w zakładzie fotograficznym z zdjęciem na porcelanie

              ===

              Tobie zamówię w ramach zadość uczynienia, jak ci Cfaniak łeb odgryzie
    • kaukonsky Tabliczka 20.11.06, 11:39
      Hejeczka, Prezes!
      Podesłałem Ci na priva fotkę z tabliczką dla Cfaniaka i bodygardem. Jak możesz,
      to zapuść to na forum, bo ja nie znam tej tajemnej sztuki załączania fotek.
      • to_ja8 Uwaga Zły Pies?!!! 20.11.06, 13:20
        kaukonsky napisał:

        > Hejeczka, Prezes!
        > Podesłałem Ci na priva fotkę z tabliczką dla Cfaniaka i bodygardem. Jak
        możesz,
        >
        > to zapuść to na forum, bo ja nie znam tej tajemnej sztuki załączania fotek.

        ====

        img204.imageshack.us/img204/1953/zypiesto5.jpg
        • partizan79 Re: Uwaga Zły Pies?!!! 20.11.06, 13:22
          Ooo, Tuhajbej rozserdyws'ia duże.
          • obserwer11 Re: Uwaga Zły Pies?!!! 20.11.06, 13:52
            a teper spaty choczu !
            • partizan79 Re: Uwaga Zły Pies?!!! 20.11.06, 13:55
              De zdobycz, de brancy, de peremoha?!
              Tu?
              wikimapia.org/#y=52774975&x=23199354&z=18&l=28&m=h
              • aciok2 Re: Uwaga Zły Pies?!!! 08.08.14, 14:10
                Wyrabiamy zdjecia na pomniki, tabliczki z napisem ( ostrzegawacze, z nr domu, ...)

                cennik zdjec na pomnik:

                - 7,5/10cm - 50zł
                - 9/12cm - 65zł
                -10/15 cm - 70zł ( zdjecie najtrwalsze, po 15latach bedzie prawie, jak nowe :) )
                --------------------------
                tablice z napisem :

                - cena srednia 50zł

                wysyłka 8zł, za pobraniem 25zł

                Moge wyslac zdjecia na maila - aciok2@gazeta.pl
                • to_ja8 Re: Uwaga Zły Pies?!!! 10.11.14, 20:27
                  Zwracam się oficjalnie do admina z prośbą o interwencję!!!!
                  Kilka lat temu, w pocie czoła, z wielkim trudem i mozołem... itd zakładałem ten wątek, jak również inne (za które dostałem wyroki sądowe z powodu ujawniania udokumentowanych nieprawidłowości w Najjaśniejszej SM), co było narażeniem życia godnym najbardziej błyszczących pośmiertnie przyznanych orderów....
                  Ale nie o tym chciałem....
                  Wnioskuję o usunięcie wpisów reklamowych.
                  W przeciwnym wypadku rozpocznę przedwyborcze szkolenie młodych forumowiczów pt. "O obrocie ciał niebieskich. Czyli na kogo nie należy głosować w zbliżających się wyborach samo-rządowych".
                  Nadmieniam, że ma m w tym dosyć wystarczające doświadczenie, gdyż jak na tut. forum napisałem na jakiego patałacha w II turze nie warto głosować, to w 2010 przegrał i już - na szczęście dla nieświadomego elektoratu - nie widziałem go w TVHajnowka w debacie kandydatów na burmistrza.

                  i znowu posypią się wyroki. A komu to potrzebne?


                  aciok2 napisała:

                  > Wyrabiamy zdjecia na pomniki.............
                  • burak-cukrowy Re: Uwaga Zły Pies?!!! 04.01.15, 18:40
                    Robimy grilla 5 stycznia, zapraszamy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka