to_ja8 19.11.06, 16:18 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=252&w=52459747&wv.x=2&a=52465526 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
to_ja8 Re: Grill w listopadzie?? Jednak możliwe... 19.11.06, 16:25 to_ja8 napisał: > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=252&w=52459747&wv.x=2&a=52465526 === Cfaniaka nie trzeba się obawiać, zjadł już dzisiaj na deser porcję mięso-kości, także będzie grzeczny: w momencie połykania deseru img487.imageshack.us/img487/193/cfaniak39ic6.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
i.madzia Re: Grill w listopadzie?? Jednak możliwe... 19.11.06, 18:38 piękną mamy wiosnę, tej jesieni☺ Odpowiedz Link Zgłoś
nikandr Grill w listopadzie ? 19.11.06, 19:18 Mocnych trunków użyjcie przy grilu, w funkcji trutki na bakterie i wirusy ,bo to jednak zdradliwa pogoda . Zanadto się wietrzyłem przedwczoraj , bo na podwórku fajnie było i teraz mam temperaturkę , czego i innym nie zyczę . Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Grill w listopadzie ? 19.11.06, 20:37 A jednak mozliwe ;))) img511.imageshack.us/img511/5348/grill2006004apn9.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja8 Przestańcie już dzwonić...!!! 19.11.06, 23:00 ...przez te wasze telefony straciłem kilka kolejek!!! Odpowiedz Link Zgłoś
i.madzia Re: Przestańcie już dzwonić...!!! 19.11.06, 23:09 i kiełbaski się spaliły☺ Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Przestańcie już dzwonić...!!! 19.11.06, 23:18 i.madzia napisała: > i kiełbaski się spaliły☺ 3 z widocznych to kaszanka ;) była super A w ogóle to było na grllu 5 forumowiczów, w tym 2 forumowiczki, obserwerze żałuj ;) Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 dzwonię zębami z zimna !!! 20.11.06, 07:50 my ze wschodu nie jemy kaszanki ! spożywanie produktów z dużą zawartością krwi przyspiesza proces starzenia się * Odpowiedz Link Zgłoś
dark_shield Re: dzwonię zębami z zimna !!! 20.11.06, 08:16 Podobno mięso też zawiera w sobie krew, ale to już pewnie bajki. Może kiedys tak było, ale przy obecnych procesach produkcyjnych to może być i krew w kaszance sztuczna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: dzwonię zębami z zimna !!! 20.11.06, 08:22 przeczytaj wyżej uważnie : "dużej" Odpowiedz Link Zgłoś
nikandr TV zapowiada jeszcze piękną pogodę. 20.11.06, 09:54 TV zapowiada jeszcze piękną pogodę.Nic straconego . Na przyszłościowy grill się wpraszamy w poważniejszym składzie.Niektórzy wcześniej zapowiedzieli skrable, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
arsen-lupin Re: Przestańcie już dzwonić...!!! 19.11.06, 23:13 Autor: to_ja8 ☺ Data: 19.11.06, 13:34 -------------------------------------------------------------------------------- Ps. Gdzie można kupić tabliczkę z napisem: "Uwaga!!! Zły pies Zamów sobie w zakładzie fotograficznym z zdjęciem na porcelanie Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja8 Re: Przestańcie już dzwonić...!!! 20.11.06, 07:40 arsen-lupin napisał: > Autor: to_ja8 ☺ > Data: 19.11.06, 13:34 > > ------------------------------------------------------------------------------ - > - > Ps. Gdzie można kupić tabliczkę z napisem: "Uwaga!!! Zły pies > > Zamów sobie w zakładzie fotograficznym z zdjęciem na porcelanie === Tobie zamówię w ramach zadość uczynienia, jak ci Cfaniak łeb odgryzie Odpowiedz Link Zgłoś
kaukonsky Tabliczka 20.11.06, 11:39 Hejeczka, Prezes! Podesłałem Ci na priva fotkę z tabliczką dla Cfaniaka i bodygardem. Jak możesz, to zapuść to na forum, bo ja nie znam tej tajemnej sztuki załączania fotek. Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja8 Uwaga Zły Pies?!!! 20.11.06, 13:20 kaukonsky napisał: > Hejeczka, Prezes! > Podesłałem Ci na priva fotkę z tabliczką dla Cfaniaka i bodygardem. Jak możesz, > > to zapuść to na forum, bo ja nie znam tej tajemnej sztuki załączania fotek. ==== img204.imageshack.us/img204/1953/zypiesto5.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Uwaga Zły Pies?!!! 20.11.06, 13:22 Ooo, Tuhajbej rozserdyws'ia duże. Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Uwaga Zły Pies?!!! 20.11.06, 13:55 De zdobycz, de brancy, de peremoha?! Tu? wikimapia.org/#y=52774975&x=23199354&z=18&l=28&m=h Odpowiedz Link Zgłoś
aciok2 Re: Uwaga Zły Pies?!!! 08.08.14, 14:10 Wyrabiamy zdjecia na pomniki, tabliczki z napisem ( ostrzegawacze, z nr domu, ...) cennik zdjec na pomnik: - 7,5/10cm - 50zł - 9/12cm - 65zł -10/15 cm - 70zł ( zdjecie najtrwalsze, po 15latach bedzie prawie, jak nowe :) ) -------------------------- tablice z napisem : - cena srednia 50zł wysyłka 8zł, za pobraniem 25zł Moge wyslac zdjecia na maila - aciok2@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja8 Re: Uwaga Zły Pies?!!! 10.11.14, 20:27 Zwracam się oficjalnie do admina z prośbą o interwencję!!!! Kilka lat temu, w pocie czoła, z wielkim trudem i mozołem... itd zakładałem ten wątek, jak również inne (za które dostałem wyroki sądowe z powodu ujawniania udokumentowanych nieprawidłowości w Najjaśniejszej SM), co było narażeniem życia godnym najbardziej błyszczących pośmiertnie przyznanych orderów.... Ale nie o tym chciałem.... Wnioskuję o usunięcie wpisów reklamowych. W przeciwnym wypadku rozpocznę przedwyborcze szkolenie młodych forumowiczów pt. "O obrocie ciał niebieskich. Czyli na kogo nie należy głosować w zbliżających się wyborach samo-rządowych". Nadmieniam, że ma m w tym dosyć wystarczające doświadczenie, gdyż jak na tut. forum napisałem na jakiego patałacha w II turze nie warto głosować, to w 2010 przegrał i już - na szczęście dla nieświadomego elektoratu - nie widziałem go w TVHajnowka w debacie kandydatów na burmistrza. i znowu posypią się wyroki. A komu to potrzebne? aciok2 napisała: > Wyrabiamy zdjecia na pomniki............. Odpowiedz Link Zgłoś
burak-cukrowy Re: Uwaga Zły Pies?!!! 04.01.15, 18:40 Robimy grilla 5 stycznia, zapraszamy Odpowiedz Link Zgłoś