abramsky 22.11.06, 15:18 chętnym , zainteresowanym odpowiem o klonach , szpikach oraz serwisach piszcie na pocztę : MUSIMY Z TYM SKOŃCZYĆ wykryłem IP ::: !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
khaki3 Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:19 jakim cudem skoro nawet moderacja nie widzi calego ip i tylko i wylacznie administracja portalu widzi je w calosci. Odpowiedz Link Zgłoś
abramsky Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:21 a skąd wiesz kim jestem ? Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:23 jezeli tak sie zdarzy,ze jestes administratorem to kazdy z forumowiczow moze napisac na forum@agora z wiadomoscia,ze rozsylasz po e-milach wiadomosci,ktore sa przeznaczone wylacznie dla administratorow. jesli jednak nie jestes administratorem glownym gazeta.pl to jestes oszukancem bo nie masz mozliwosci odczytania ip jakiegos forumowicza. Odpowiedz Link Zgłoś
abramsky Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:27 zapewniam Ciebie,że nie mam nic wspólnego ze szpilą555 ani też wlapem37 pracuję samodzielnie. napisz napewno odpowiem _ zniszczę gnidę ! Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:30 czyli nic nie wiesz:) bo szpila i wlap to tylko aes czyli moderator spoleczny, ktory zajmuje sie moderacja calkiem gratisowo, a administrator glowny prauje dla portalu i mu placa za to. a ty wiesz tyle ile ja i cala reszta:) czyli o ip innych forumowiczow cale nic:) ale z checia poczytam co tam wykombinowales drobi Ob.. Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:22 abramsky napisał: > chętnym , zainteresowanym odpowiem o klonach , szpikach oraz serwisach > piszcie na pocztę : > MUSIMY Z TYM SKOŃCZYĆ > wykryłem IP ::: !!! A to ciekawe ... Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:23 podpuszcza Was , ja mu nie wierzę ! Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:31 Zabawne zabawne. A dlaczego nie napiszesz na forum? Odpowiedz Link Zgłoś
abramsky Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:40 hansiegrubberze nie jesteż z Bielska , wiem korzystasz z innego IP wiem ,że to w obrebie ulic Mickiewicza/Północna /Ogrodowa/Widowska największe zagęszczenie użytkowników forum Bielska Podlaskiego . pojedyńczy użytkownicy znajdują się vis a vis PSS , ul. Cegielniana , trzy w PUP , 8 w Urzędzie Miasta , 9 w Strostwie Bielskim co jeszcze ? wierzycie mi ???? Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:41 nie. jakies konkrety? Odpowiedz Link Zgłoś
pitzlad Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:45 A ja, skąd klikam? Odpowiedz Link Zgłoś
pitzlad Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:55 Zbyt ogólnie, nie przyjmuję takiej odpowiedzi. To tak jakbym pisał z Bielska i dostał namiar, że piszę z Powiatu Bielskiego. Możesz trochę zawęzić obszar? Odpowiedz Link Zgłoś
faudwa Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:58 abramski blefuje. to ja mam numery IP i jeszcze MAC. z IP i MACa wynika ze piszesz z Ochoty - dobrze wywnioskowalem? Odpowiedz Link Zgłoś
pitzlad Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 16:01 Nie, teraz ze śródmieścia, wieczorem z Ochoty.. Odpowiedz Link Zgłoś
faudwa Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 16:04 pitzlad napisał: > Nie, teraz ze śródmieścia, wieczorem z Ochoty.. no moze mialem starego MACa, ale bylem blisko ;) a czy mozesz troche sprecyzowac gdzie z Ochoty? Odpowiedz Link Zgłoś
pitzlad Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 16:36 Pomnik Lotnika - Pl. Narutowicza, pomiedzy... Odpowiedz Link Zgłoś
faudwa Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 16:40 pitzlad napisał: > Pomnik Lotnika - Pl. Narutowicza, pomiedzy... kiedys dumalem czy nie kupic tam mieszkania. mieszkasz moze w jakims starym bloku z cegly? jak tak to jakie sa warunki? Odpowiedz Link Zgłoś
pitzlad Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 16:44 Mieszkam w kamienicy przedwojennej z roku 1928, tzw. kolonia Lubackiego. Warunki są znakomite, bardzo popularna dzielnica, spokojna, cicha i ma klimacik. Ogrzewanie miejskie, czyli nie mam piecyka gazowego które sa bardzo popularne na ochocie. A poza tym mam blisko do pracy - Al. Niepodległości. Czego chcieć wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
nikandr Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:50 abramsky napisał: > wiem ,że to w obrebie ulic Mickiewicza/Północna /Ogrodowa/Widowska największe > zagęszczenie użytkowników forum Bielska Podlaskiego . > pojedyńczy użytkownicy znajdują się vis a vis PSS , ul. Cegielniana Przecież nie kryję i nie ukrywałem ,że Cegielniana. >Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! Zamieszanie robię ? Jestem tu oficjalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
abramsky Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:53 to nie chodziłe o Twoje zamieszanie nikandr - napisałem ,że pojedyńczy użytkownicy . zmieszanie jest w obrębię ulic : odpowiedziałem już kilku pytającym . Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 15:55 ma takie szczęście ,jak coś złego to zaraz ja ! Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Wiem , kto robi zamieszanie na forum ! 22.11.06, 16:02 przy piekarni jest gorąco! normalne w domu grzejniki mam nastawione na -2* Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 a ty juz chcialbys byc pepkiem forum! 22.11.06, 15:57 a nie ma tak dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: a ty juz chcialbys byc pepkiem forum! 22.11.06, 15:58 Wielkie odkrycie ze nie jestem z Bielska. :) Odpowiedz Link Zgłoś
faudwa Re: a ty juz chcialbys byc pepkiem forum! 22.11.06, 16:00 Z twojego IP i MACa wynika, ze piszesz z czarnejsredniej Odpowiedz Link Zgłoś
faudwa Re: a ty juz chcialbys byc pepkiem forum! 22.11.06, 16:05 hansgrubber napisał: > Big Maca? dokladnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nikandr Adresy IP 22.11.06, 16:04 Póki nie dojdzie do przestepstwa operator sieci ma obowiązek chronić IP użytkowników (ustawa o ochronie danych osobowych,itd.).Operator może udostępnić IP użytkowników organom państwa na wniosek prokuratora , choć też nie musi.Dopiero na wniosek sądu.Jeśli ktoś się chwali,że ma dostęp do naszych IP, to: -przeciek z danych zebranych na wniosek sądu ( karalne ), -przeciek w trakcie jakiegoś śledztwa( karalne ), -przeciek z danych operatora ( karalne ), -hakerstwo ( karalne ), Co jeszcze ktoś doda ? Odpowiedz Link Zgłoś
faudwa Re: Adresy IP 22.11.06, 16:06 nikandr napisał: > -przeciek z danych zebranych na wniosek sądu ( karalne ), > -przeciek w trakcie jakiegoś śledztwa( karalne ), > -przeciek z danych operatora ( karalne ), > -hakerstwo ( karalne ), > Co jeszcze ktoś doda ? -zdolnosci paranormalne (niekaralne) -zwykla sciema (niekaralne) Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Adresy IP 22.11.06, 16:07 Ciekawe ktora ewentualnosc wchodzi w gre. Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Adresy IP 22.11.06, 16:10 A co w kategorii nienormalne czy tez niemoralne? Odpowiedz Link Zgłoś
szarik-102 Nie wiesz Abramsky, ale ja wiem, kto wie... 22.11.06, 16:27 Kilka miesięcy temu było rzeczywiście szperanie w adresach IP forumowiczów. Użyto komputera pewnej "szacownej" instytucji. Nie robiłem afery, bo sam sie też dowiedziałem nielegalnie - od kumpla z tej samej instytucji, która szperała, tylko z wyższego szczebla. Kumpel już tam nie pracuje, dlatego informuję was z pewnym opóźnieniem. Wcześniej nie chciałem mu nagrabić. Odpowiedz Link Zgłoś
abramsky Re: Nie wiesz Abramsky, ale ja wiem, kto wie... 22.11.06, 16:35 ty jesteś szarik czy cfaniak ? Odpowiedz Link Zgłoś
szarik-102 Re: Nie wiesz Abramsky, ale ja wiem, kto wie... 22.11.06, 16:38 Jestem Szarik. Cfaniak jest zbyt młody. Może kiedyś pójdzie w moje ślady, ale na to trzeba lat... Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Nie wiesz Abramsky, ale ja wiem, kto wie... 22.11.06, 16:39 No to ciekawe. Co to za instytucja? Odpowiedz Link Zgłoś
szarik-102 Było tak... 22.11.06, 16:51 Ta osoba była na tyle głupia, żeby ze swoją wiedzą zdradzić się na forum. Więc Szarik wziął stare kalendarze i postanowił poodnawiać znajomości ze studenckich czasów. Szczególnie zainteresowało go co słychać u kumpli, którzy wylądowali w KGP. Wiesz, jak kiedyś się razem myło tramwaje i rozładowywało TIRy, kryło kumplowi d. przed Żandarmerią i zdało się za niego egzamin, to on po latach też nie odmówi... Odpowiedz Link Zgłoś
szarik-102 Re: Było tak... 22.11.06, 17:35 hansgrubber napisał: > Dotarło to aż do Głównej? Nigdzie nie "dotarło". Kolegę zapytałem, który wtedy tam pracował. Namierzanie naszych (tzn. forumowiczów) IP miało miejsce na przełomie marca i kwietnia tego roku, jeśliś mocno ciekaw. Odpowiedz Link Zgłoś
szarik-102 Re: Było tak... 22.11.06, 19:47 hansgrubber napisał: > A jaki powod? I tu jest problem. Jedyne racjonalne wytłumaczenie to szczeniacka reakcja na "nadepnięcie na odcisk". Odpowiedz Link Zgłoś