06.05.07, 17:16
pada deszczyk
Obserwuj wątek
    • ja-alutka :)) 06.05.07, 21:32
      Jaki cudownie rzęsisty!! ☺
      • burak-cukrowy Re: :)) 06.05.07, 21:37
        będę żył,
        chyba, że "ogrodnki" albo inne szkodniki mnie wykończą ?
        • nikwiosenny Burak cukrowy 07.05.07, 20:56
          Dziwny to jakiś burak . Jeszcze nie wykiełkował , a już ma swiadomość
          istnienia .
          A jak jakiś ptaszek dokona , wbrew ustawie , aborcji - wydziubie z ziemi razem
          z kiełkiem ? Ptaszka ABW będzie ścigać ? A jak ptaszek przyleciał z południa i
          ma obywatelstwo np. Sudanu ? Konflikt miedzykontynentalny , jak nalazł .
          • burak-cukrowy Re: Burak cukrowy 08.05.07, 01:09
            spox;
            Ty jesteś nikwiosenny
            a ja jestem taki burak-cukrowy : wieloletni - dziwne ? nie ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka