burak-cukrowy Re: :)) 06.05.07, 21:37 będę żył, chyba, że "ogrodnki" albo inne szkodniki mnie wykończą ? Odpowiedz Link Zgłoś
nikwiosenny Burak cukrowy 07.05.07, 20:56 Dziwny to jakiś burak . Jeszcze nie wykiełkował , a już ma swiadomość istnienia . A jak jakiś ptaszek dokona , wbrew ustawie , aborcji - wydziubie z ziemi razem z kiełkiem ? Ptaszka ABW będzie ścigać ? A jak ptaszek przyleciał z południa i ma obywatelstwo np. Sudanu ? Konflikt miedzykontynentalny , jak nalazł . Odpowiedz Link Zgłoś
burak-cukrowy Re: Burak cukrowy 08.05.07, 01:09 spox; Ty jesteś nikwiosenny a ja jestem taki burak-cukrowy : wieloletni - dziwne ? nie ... Odpowiedz Link Zgłoś