Dodaj do ulubionych

Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulacje

07.11.07, 17:23
Pierwszy syn narodu bialoruskiego sklada gratulacje z okazji 90
rocznicy tzw Wielkiej Rewolucji Bolszewickiej.Podziekujcie
towarzyszowi Lukaszence, za 140 mln ofiar na swiecie, jaki ten
morderczy eksperyment z 1917 spowodowal.Podziekujcie za Gulag,IV
Rozbior Polski,rzezie na Wolyniu i Polesiu,za tysiace polskich
patriotow zakatowanych w ubeckich kazamatach.
Wywiescie czerwone sztandary i zaproscie na Akademie
Dziekczynna "ostatniego Mohikanina" Cimoszenke,ktory jest duma
wszystkich kochajacych Socjalistyczna Bialorus.Mozecie tez wyjsc z
pochodem na ul.Gomulki ze sztandarami sprzed 70 lat a na nich
niescie "Smierc Lachom"
Obserwuj wątek
    • pawlozsiul zgłoś się na detox 07.11.07, 17:33
      Może tam Ci powiedzą, co za "Gomułka" ma w Bielsku swoją ulicę.
      • mexico86 Re: zgłoś się na detox 07.11.07, 17:39
        HEHE Hans ci tego nie wybaczy.
        A co moze nie ma w Bielsku ul. Gomułki?
        • bronek_lunatyk Re: zgłoś się na detox 07.11.07, 17:59
          A kto to był Gomułka? Jakiś ksiądz?
          • mexico86 Re: zgłoś się na detox 07.11.07, 19:02
            Gomułka gomułka hmmmm, twój dziaduś?
            • napchafte_chochoncy Re: zgłoś się na detox 07.11.07, 21:04
              mexico86 napisał:

              > Gomułka gomułka hmmmm, twój dziaduś?

              A twoja stara klaszcze u Rubika, to prawda?
              • mexico86 Re: zgłoś się na detox 09.11.07, 01:32
                No chyba że nie w Wasliloczkach
    • partizan79 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 17:39
      Kolejny Meksiko. Czudaki..
      • lechowski51 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 18:00
        .......czekam na podziekowania ktore przekaze w Konsulacie
        Bialoruskim.Apropos ul.Gomulki!Chyba tylko w takim czerwonym
        skansenie jak Bielsk Podl, moze jeszcze byc ul genseka Gomulki.Nawet
        w jego rodzinnym miescie Krosnie ,nie ma ulicy jego imieniem a wraz
        z odzyskaniem wolnosci w 1989 roku szkola, ktora nosila jego imie
        zmienila nazwe na Majora Hubala.Kazdy jak widac pielegnuje symbole
        ktore sa mu bliskie.
        • partizan79 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 20:49
          A na czorta nam Wasze symbole:)
    • hansgrubber Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 18:15
      Tobie 51 wszystko sie myli. Rzez Wołynia to robili brunatni,
      faszysci a nie czerwoni, ideowi koledzy Dmowskiego z lat 30-tych. :)
      • lechowski51 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 18:58
        Gebels mowil... .powtorz klamstwo sto razy az uwierza ze to
        prawda.Brzydko ze stosujesz ta sama metode.Na Wolyniu w latach 1942-
        44 nacjonalistyczni mordercy z UPA wymordowali w okrutny
        sposob/palenie calych wsi,przecinanie pila,wydlubywanie oczu/ wg
        roznych zrodel od 60 do 70 tys Polakow.W samym lipcu 1943 hordy
        banderowcow wymordowaly i spalily 530 wsi i polskich osad.Pozniej
        masowych zbrodni doznali mieszkancy Podola,Malopolski i Ziemi
        Lwowskiej.
        Dla Ciebie dzialania oslonowe 27 Dywizji Wolynskiej to morderstwa
        brunatnych.Nawet mistrzowie klamstwa z czasow Bieruta i Gomulki i
        odwazyliby sie na cos takiego.Za klamstwo oswiecimskie Zydzi karza
        wiezieniem,imfamia...my Polacy wobec takich lobuzow jak Ty jestesmy
        bezbronni.W normalnej sutuacji nigdy nie podalbym Ci reki,nie bylbym
        z Toba w towarzystwie.Swiat internetu rzadzi sie jednak innymi
        prawami.Mam poza tym osobista przyczyne, by podjac rozmowe nawet z
        kims takim jak TY.Moji dziadowie latem 1944 musieli opuscic w
        okolicach Ustrzyk Dolnych swoje gospodarstwo a mieli je duze,bo
        dziadek przebywal jako mlody chlopak 18 lat na emigracji w
        USA.Musieli zostawic wszystko ,poniewaz ukrainscy bandyci mordowali
        i palili wokol wsie i ich sasiadow .Gdy postawili
        ultimatum...wyjezdzaja albo Smert Lachom dziadek zapakowal dzieci i
        co mogl na furmanke i udal sie na tulaczke.Oni przezyli a ok.200 tys
        Polakow od Wolynia po Malopolske zostalo zgladzonych bo byli
        Polakami.Jak brzydzisz sie literatura faktu to polecam
        Mackiewicza "Droga do nikad" czy
        Odojewskiego "Zasypie,zawieje"...moze przestaniesz nazywac Polakow
        faszystami..choc watpie bo nienawisc w Tobie przetrwala pokolenia
        • hansgrubber Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 19:00
          Wytlumaczcie Mu bo ja wymiekam...
          • mexico86 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 19:12
            Lechowski51-Hnsgrruber
            2-0
            • lechowski51 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 20:06
              Jak widac mexico duch w narodzie/bialoruskim/...ginie!!!!!
              • mexico86 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 20:38
                No dobra dam ci 3 punkty.
                • partizan79 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 20:45
                  Meksiki i Lechowskie - jak tak na Was obu spozieram, to wydaje mi
                  się, że jesteście tego samego herbu - perkoz dwuczuby.
                  • bronek_lunatyk Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 20:55
                    pl.wikipedia.org/wiki/Perkoz_dwuczuby
                    Herbu takiego nie znalazłem w Goglach.
                  • szarik-102 Tyłki bym im poskrajał... 07.11.07, 20:56
                    Ale cuchną za bardzo. Ja jestem czysty pies, jeszcze pchły bym
                    jakieś złapał.
                  • bronek_lunatyk Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 20:59
                    Jak nie ma herbu,to żaden szlachcic.Chłop pańszyzniany,który teraz
                    stary komputer w darowiznie dostał i szlachcica struga.
            • partizan79 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 20:59
              mexico86 napisał:

              > Lechowski51-Hnsgrruber
              > 2-0

              Chłopaki się boksują, a Ty Mehiko kręcisz między rundami tyłkiem
              niczym prawdziwy Latino Boy. Na rurę a nie na ring! I możesz ze sobą
              zabrać znokautowanego Kolegę Lecha51, który po jednym ciosie Hansa
              zdurniał do reszty i sam się zaczął w łeb boksować.
          • partizan79 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 20:53
            hansgrubber napisał:

            > Wytlumaczcie Mu bo ja wymiekam...

            Chyba cały dzień googlował, żeby się przygotować do ataku i mu się
            wszystko pomieszało.
        • hansgrubber Uwaga 51: wyjasniam ( choc nie wiem czy warto) 07.11.07, 23:05
          1. Jakim cudem z mojego tekstu wyczytales ze "dzialania oslonowe 27
          Dywizji Wołynskiej AK to morderstwa brunatnych" nie wiem, nie bede
          sie wyzlosliwial ale poprosze Cie o jedno: przeczytaj raz jeszcze. I
          powiedz mi czy napisalbys znow to co napisales.
          2. Tu na tym forum toczyla sie jakis czas dyskusja o Wolyniu, powiem
          szczerze, w nienajlepszym stylu - o co mam pretensje do siebie - a
          to co teraz ma miejsce przypomina mi tamta wymiane zdan.
          3. Jakas czesc moich pogladow mozesz odnalezc tu:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=252&w=59206559
          ale mam watpliwosci czy chodzi Ci o wymiane pogladow.
          4. Historia Twojej rodziny bardzo interesujaca. Z checia dowiem sie
          wiecej.
          5. Na koniec paradoks - nie jest wiedza tajemna ze wielu Polakow na
          Kresach - moze na historycznych Kresach - uratowala Armia Czerwona,
          a AK wspolpracowalo z radziecka partyzantka. Historia nie jest
          prosta jak pilka kopana - dwie druzyny, dwa wzory koszulek i 2:0. :)

          PS. Odpowiem jeszcze na ten watek o Ogniu, ale nie wiem czy dzis.
          Troche sie zniechecilem. :) Pozdrawiam.
    • bronek_lunatyk Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 20:30
      Raport z obserwacji.Dzień trzeci:
      -obiekt wykazuje cechy dewiacyjne,
      -chętnie wywołałby wojnę z Białorusią,albo
      -przynajmniej kilku by obił za Łukaszenkę,
      -niereformowalny,
      Rokowania: niepomyślne.

      • mexico86 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 20:39
        Bronek lunatykujesz.
    • jedujedu Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 20:45
      lechowski51, ty masz jakies problemy czlowieku.. cos ci gniecie mozg tak
      zajebiscie mocno, ze musisz zakladac durne watki na forum.. moze zaloz sobie
      jakies prywatne forum antykomunistyczne czy jak je tam nazwiesz, zapros mehiko i
      we dwoch bedziecie sobie dogadzac az milo...
      • jedujedu poprawka 07.11.07, 21:03
        nie, nie cos. to gorycz, bezsilnosc, zlosc i ksenofobia. tacy jak ty sa
        niebezpieczni. tacy jak ty wlasnie zostali odsunieci od wladzy. i cale
        szczescie, czas najwyzszy. cale szczescie ze takie postawy nie sa juz
        reprezentowane przez osoby na najwyzszych panstwowych stanowiskach, a jedynie
        przez pieniaczy na forach internetowych. to juz od biedy mozna przelknac i po
        prostu, zgodnie z zasada, nie wdawac sie z wami w dyskusje.
      • lechowski51 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 22:01
        Potraficie tylko pluc i obrazac.Prosze rozmawiajmy o faktach,o
        naszej wspolnej historii,o tym co nas laczy a co dzieli.Rodzice
        nauczyli mnie szacunku i zrozumienia dla innych.Mama mimo ze
        przeszla gehenne wygnania z rodzinnego domu,mimo ze widziala na
        wlasne oczy ,wymordowanych przez ukrainskich siepaczy
        sasiadow,pielegnowala przyjazn jedna z Ukrainek.Zapraszala ja do
        siebie,ja tez bylem u Jej corki w dalekim Zaporozu.Bez wyznania win
        nie ma przebaczenia a wy zamiast tego kpicie sobie z
        pomordowanych,klamiecie...i wysylacie mowiacych prawde na leczenie
        psychiatryczne.
        Zle czujecie sie w Polsce...granice stoja otworem.Prawem gospodarza
        jest pielegnowac to co stanowi spuscizne naszych dziadow.Czy to Wam
        sie podoba czy nie,bedziemy pielegnowac nasza tradycje,wiare i
        symbole.Bedziemy rowniez dbac o nasz jezyk ,ktory plugawicie
        przeklenstwami i knajackimi odzywkami.
        Mamy 10 wiekow historii,czasami wspolnej historii.Od was zalezy
        czy w Rzeczpospolitej wielu Narodow znajdziecie dla siebie
        miejsce.Wolyn jest przestroga....kto sieje wiatr ten zbiera
        burze.Jezeli nienawidzisz...juz przegrales!!!!!!!
        • troll001 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 22:11
          ad.lechowski51 Co ty chcesz komu udowodnić ??????A z tym leczeniem
          psychiatrycznym to niegłupia sprawa .......Pozdrowienia na czerwono
          • lechowski51 Re: Lukaszenka sklada swojemu Narodowi gratulac 07.11.07, 22:49
            Jak widac lepiej z madrym zgubic jak z glupim znalezc.Pozdrowienia
            bialo-czerwone dla wszystkich wielbicieli Pawki Morozowa,Rozy
            Luksemburg,Jerzowa,Berii,Trockiego...spijcie dobrze z przekonaniem
            dobrze wypelnionej "roboty" na Wolyniu no i w moich ukochanych
            Bieszczadach
        • pawlozsiul no to się pobeczałem 07.11.07, 22:48
          lechowski51 napisał:

          > Potraficie tylko pluc i obrazac.

          Bo się pogubiłem... Kto tu kogo wysyłał na barykady z Cimą i z
          czerwonymi szturmówkami? Ja Cię wysyłam na Białoruś, czy Ty to
          robisz kilka linijek niżej.

          > i wysylacie mowiacych prawde na leczenie
          > psychiatryczne.

          Ja powiem tak: zgadzam się z kolegą Trollem. Zwłaszcza, kiedy ktoś
          głosi prawdy z kategorii "g..-prawda".

          > symbole.Bedziemy rowniez dbac o nasz jezyk ,ktory plugawicie
          > przeklenstwami i knajackimi odzywkami.

          "srutututu" (to nie ja prosty knajak, tylko patriota Brudziński)

          > Od was zalezy
          > czy w Rzeczpospolitej wielu Narodow znajdziecie dla siebie
          > miejsce

          Spox, znajdziemy. Nawet jeżeli Twój Idol jeszcze sto razy powtórzy
          swoje tezy o "jednym narodzie".
          • lechowski51 Re: no to się pobeczałem 07.11.07, 23:06
            Pawlo chlopie!Nikt Cie nie wysyla na Bialorus tylko upomina ze
            trzeba szanowac prawa gospodarza.Cytujac ks.prof.Tischnera o
            prawdzie,posluguj sie nia,dyskutuj z faktami o ktorych pisalem a nie
            wyzywaj od psycholi.Pawlo!Prawda Cie wyzwoli od nienawisci i
            kompleksow.
            Tak!!Jestesmy jednym Narodem a wsrod nas zyja
            Niemcy,Ukraincy,Zydzi...i wspaniali polscy Tatarzy bedacy przykladem
            jak zyc w zgodzie z gospodarzem ktory udzielil Ci gosciny.
            Polecam "Most na Drinie" Andrica...moze nauczycie sie czegos z
            historii naszych braci Poludniowych Slowian.
            Moim idolem byl kiedys Winnetou....dzisiaj sa ludzie ktorych
            szanuje,od ktorych sie ucze....idoli potrzebuja dzieci i milosnicy
            Dody...ja wole Jenis Joplin
            • lechowski51 Lukaszenka.Wolyn....faszysci 07.11.07, 23:25
              Hansgruber...Ukraincy sluzacy w Dywizjach SS...dramat na oddzielna
              dyskusje.Masz dziwnna sklonnosc do obrzucania ludzi nie wychowanych
              na Leninie,Michniku...faszystami.Faszysci mieli za soba ideologie z
              ktora mozna i powinno sie dyskutowac a Ukraincy w Dywizjach SS byli
              w wiekszosci zwyklymi mordercami.
              Polecam"Droge do nikad" Mackiewicza.Przeczytalem wasza dyskusje o
              Wolyniu......rzeczywiscie zenujace!!!!
              • napchafte_chochoncy Re: Lukaszenka.Wolyn....faszysci 07.11.07, 23:29
                lechowski51 napisał:
                "Faszysci mieli za soba ideologie z ktora mozna i powinno sie dyskutowace"

                Dyskutować? A czy rozmowa z mexico86 przypomina dyskusję?
                • lechowski51 Re: Lukaszenka.Wolyn....faszysci 07.11.07, 23:39
                  Kazdy ma to na co zasluguje...Wy opluskwiacie wszystko co polskie i
                  katolickie...to mexico nie jest Wam dluzny....ja tez nie bede stal z
                  boku.Chcecie rozmawiac zgoda,tylko poslugujcie sie faktami a nie
                  klamstwami i epitetami
                  • napchafte_chochoncy Re: Lukaszenka.Wolyn....faszysci 07.11.07, 23:48
                    lechowski51 napisał:

                    > Kazdy ma to na co zasluguje...Wy opluskwiacie wszystko co polskie i
                    > katolickie...to mexico nie jest Wam dluzny....ja tez nie bede stal z
                    > boku.Chcecie rozmawiac zgoda,tylko poslugujcie sie faktami a nie
                    > klamstwami i epitetami

                    Nie bardzo rozumiem o jakim "opluskwianiu" poslkości mówisz.
                  • pawlozsiul zdecyduj się hipokryto 08.11.07, 00:33
                    Zaczęliście z Mexico politycznie - wstyd wam było za wynik
                    Cimoszewicza. Szybko dowiedliście, że nie o politykę wam chodzi
                    tylko o sprowokowanie narodowościowej nawalanki.

                    Nie chcę Cię martwić, ale o uznanie na tym forum będzie Wam trudno.
              • hansgrubber 51 do nauki! :) 08.11.07, 00:13
                1. Dalem Ci szanse na wyjscie z twarza z tej sytuacji - nie
                skorzystales. Twoja sprawa, zwracam Ci jednak uwage ze
                nieumiejetnosc zrozumienia prostego tekstu Cie osmiesza. I ten
                upor. :)
                2. Piszesz ze my - tzn ja tez - plugawimy polszczyzne. No to zobacz
                jak do mnie mowisz. I kompletnie nie jestes w stanie mnie dotknac bo
                jestes zalosnie niewiarygodny w roli apostola Jedynej Prawdy. No i w
                roli katolika. Ciekaw jestem czy takich slow uzywal Jan Pawel II.
                Skoro tak sie na niego powolujesz. :)
                3. No i jeszcze jedno: Mackiewicz napisal ksiazke "Droga donikad"
                (nie do nikad )- zwracam na to uwage bo dwa razy tak napisales.
                Powinienes podziekowac bo masz pozytek - nauczyles sie czegos a
                pewnie znow uslysze o Lenienie, Michniku itp.
            • pawlozsiul Re: no to się pobeczałem 08.11.07, 00:37
              lechowski51 napisał:

              > Pawlo chlopie!Nikt Cie nie wysyla na Bialorus tylko upomina ze
              > trzeba szanowac prawa gospodarza.

              Może się zdziwisz, ale nie czuję się gościem.
              A prawa gospodarza Ty masz ustalać? I co ma być w tym "pakiecie praw
              podstawowych"? Zakaz głosowania na Cimę, to już wiem. Coś jeszcze?

              Wpadasz na forum, wciskasz innym sztandary "Rezać Lachów" i czerwone
              szturmówki - nawet nie dostrzegasz, że nikt ich od Ciebie nie chce
              przyjąć. Człowieku, z czym Ty dyskutujesz? Z własną wyobraźnią?
              • lechowski51 Laukaszenka...Wolyn...... 08.11.07, 09:48
                Hansgruber powiedz w czym jestem niewiarygodny?W tym ze
                zamiast "donikad" napisalem "do nikad"?!Odnos sie do faktow a nie
                bledow literowych.Czesto poslugujesz sie epitatami faszysci czy
                brunatni.Dla Polakow ktorzy tak wie wycierpieli walczac z
                faszystowskimi i brunatnymi najezdzcami, kazde takie porownanie jest
                oszczerstwem.Bylismy jednym z niewielu Narodow w Europie ktory nie
                ma na koncie kolaboracji z faszystowskimi okupantami.Dzisiaj Ci co
                nie lubia Polakow zarzucaja nam "pogrom kielecki'..jak wiesz
                sprowokowany przez NKWD no i slynne Jedwabne.Gdy mowimy o
                Wolyniu,Polesiu itd ...gdy patrzymy na historie II wojny
                swiatowej,to widac ze walczac nie stosowalismy zwierzecych metod
                mordowania niewinnych kobiet i dzieci,palenia calych wsi.
                Dlatego tak nas przeraza Wolyn i to jakimi metodami walczyly hordy
                banderowcow o "wilna ukraine"...i tak naprawde hansgruber nie
                ineresuje mnie jaki odcien mieli Ci mordercy-czerwony czy brunatny
                • nikjesienny lechowski ! 08.11.07, 11:40
                  Czytałem , czytałem , aż Twoje wywody zbulwersoały !
                  A Ty przypadkiem nie chcesz ponieść odpowiedzialności za pacyfikacje
                  wsi Zanie, Szpaki i inne ? Powinieneś się do tego poczuwać , jako
                  Polak . Mieszkańcy tych wiosek byli kim dla Ciebie ? Nie polskimi
                  obywatelami ? Kto niszczy swój naród , jest gorszym oprawcą niż
                  nacjonaliści spod znaku UPA . Wołyń , owszem , ale Podlasie trzeba
                  przemilczeć , bo to w imię Boga , ale wyłącznie katolickiego Boga !
                  Jest jakiś oddzielny Bóg , wyłacznie katolicki ?
                  • nikjesienny Re: lechowski ! 08.11.07, 11:43
                    I jeszcze , mam szczególne powody , by wspomnieć o Waszej , takich
                    jak Ty , walce o niepodległość poprzez walkę z innowiercami . Może
                    więc zamkniesz dyskusję i zmienisz nicka , by dalej jątrzyć , na
                    innych forach .
                    • nikjesienny Re: lechowski ! 08.11.07, 12:03
                      Próbujesz mi uswiadomić , że powinienem czuć nienawiśc , do
                      wszystkiego , co katolickie .
                      Nie tedy droga kolego !
                      Swoich przyjaciół , sasiadów , znajomych , nie dzielę według tej
                      kategorii . Są po prostu ludzie mądrzy i głupi . Być może ktoś z
                      moich przyjaciół jest potomkiem "kożusznika " , i co z tego .
                      Minęło tyle lat , że warto zapomnieć . Powinieneś znać
                      okreslenie "kożusznik" . Deklarujesz się przecież jako waleczny o
                      niepodległość . Jesli unikasz tematu band na Podlasiu , być może
                      Twój dziadek , albo ojciec też walczył o niepodległość grabiąc
                      prawosłane wsie i zabijając innowierców w imię niepodległości ?
                      • nikjesienny Jeszcze lechowski ! 08.11.07, 12:24
                        Dwa lata po wojnie . Trzy furmanki w drodze na targ do Bielska
                        spotykają bandę Burego . Bandziory każą się przeżegnać furmanom .
                        Dziadek przeżegnał sie po prawosławnemu i bandzior zastrzelił za
                        niepoprawny znak krzyża . Pozostali wrócili z trupem dziadka , bo
                        umieli po katolicku . Może uzyjesz argumentu o kolaboracji ? W
                        połowie drogi z Brańska do Bielska banda Burego miała kartoteki
                        kolaborantów ? Przez satelitę , albo teczki mieli pozakładane ?
                        Odtąd nie uzyję zaimka z dużej litery w odniesieniu do lechowskiego .
                        • lechowski51 Lukaszenka....Wolyn...banda Burego 08.11.07, 17:41
                          Wspolczuje jezeli straciles dziadka z rak bandytow.Nie znam historii
                          bandy Burego,wiem jednak ze podobnych bandytow podszywajacych sie
                          pod AK bylo na terenie Polski wielu.Kradli,rabowali a czasem
                          zabijali.Problem w tym, ze my Polacy nie bronimy Burego i podobnych
                          zwyrodnialcow.Jezeli przecistawiasz ich watachom z UPA czy ONR to
                          popelniasz zwykle naduzycie.Bury mordowal niezaleznie od narodowosci
                          i wiary,natomiast banderowcy palili cale wsie ,mordowali dzieci i
                          kobiety.Nie dziele ludzi mam nadzieje podobnie jak Ty ze wzgledu na
                          wyznanie.Bog nas nie podzielil a historia.
                          Popatrz jednak obiektywnie,chocby co wypisuja tutaj o katolikach
                          byc moze Twoji koledzy z jednej cerkwi, co pisze ten cmok
                          ponizej...o KUL-u na ktorym akurat moja corka studiuje psychologie
                          czy o katolickich szkolach.Kto sieje tutaj nienawisc religijna?
                          • nikjesienny Re: Lukaszenka....Wolyn...banda Burego 08.11.07, 18:08
                            Uczy batiuszku , uczy , a batiuszka ch...j , ch...om . Nawet nie mam
                            ochoty komentować ...
                          • napchafte_chochoncy Re: Lukaszenka....Wolyn...banda Burego 08.11.07, 18:38
                            lechowski51 napisał:

                            > Wspolczuje jezeli straciles dziadka z rak bandytow.Nie znam historii
                            > bandy Burego,wiem jednak ze podobnych bandytow podszywajacych sie
                            > pod AK bylo na terenie Polski wielu.Kradli,rabowali a czasem
                            > zabijali.Problem w tym, ze my Polacy nie bronimy Burego i podobnych
                            > zwyrodnialcow.Jezeli przecistawiasz ich watachom z UPA czy ONR to
                            > popelniasz zwykle naduzycie.Bury mordowal niezaleznie od narodowosci
                            > i wiary,natomiast banderowcy palili cale wsie ,mordowali dzieci i
                            > kobiety.Nie dziele ludzi mam nadzieje podobnie jak Ty ze wzgledu na
                            > wyznanie.Bog nas nie podzielil a historia.
                            > Popatrz jednak obiektywnie,chocby co wypisuja tutaj o katolikach
                            > byc moze Twoji koledzy z jednej cerkwi, co pisze ten cmok
                            > ponizej...o KUL-u na ktorym akurat moja corka studiuje psychologie
                            > czy o katolickich szkolach.Kto sieje tutaj nienawisc religijna?

                            O "Burym" poczytaj sobie tu:
                            pl.wikipedia.org/wiki/Romuald_Rajs#Przypisy
                            Pieprzysz trzy-po-trzy o tym, że nie dzielisz ludzi ze względu na narodowość czy
                            wyznanie, a już twój pierwszy post w tym wątku to jedno wielkie tego zaprzeczenie.
                            Bredzisz o tolerancji i wzajemnym zrozumieniu, a sam jesteś od tego daleki.
                            Ogólnie twoje wypowiedzi można przyrónać do zachowania agresywnego dresiarza ,
                            który napotyka na swojej drodze zwykłego człowieka:

                            Występują: D - dresiarz, C - człowiek

                            D: I co sie tak na mnie gapisz?!
                            C: Wcale się nie gapię
                            D: Coooo??
                            C: Ale ja nawet na ciebie nie spojrzałem, nie słyszaleś?
                            D: Wmawiasz mi że jestem głuchy?
                            C: Ależ skąd!
                            D: A może masz coś do moich dresiarskich uszu?Wara ci od nich!Mój dziadek był
                            dresem, ojciec był dresem i ja jestem dresem...
                            C: Ale ja...
                            D: Milcz jak ze mną rozmawiasz! To moje dresiarskie miasto i jesteś tu gościem,
                            i jak nie chcesz nosić dresu to uszanuj to, że inni go noszą.
                            • lechowski51 Re: Lukaszenka....Wolyn...banda Burego 08.11.07, 19:54
                              Dzieki!Poczytalem o Burym i teraz mam problem.Kim byl?Zolnierz
                              odznaczony Krzyzem Virtuti Militari a wiec musial wykazac sie swoim
                              mestwem i odwaga.Rzucony przez wojne w okolice Bielska gdzie
                              dzialala silna agentura NKWD i UB.To tutaj byla najsilniejsza
                              organizacja PPR w wojewodztwie,to na tym terenie po wkroczeniu
                              bolszewikow czlonkowie KPP i KPZB rabowali i palili polskie
                              majatki/wg wilkipedii w wiekszosci Bialorusini/Gdyby byl pospolitym
                              zbrodniarzem jak sugerowales to sad nie zrehabilitowalby go po
                              latach.Walczac z bolszewicka nawala byc moze popelnil bledy,byc moze
                              ucierpieli niewinni ludzie...pamietaj ze trwala wojna.
                              .i na koniec.Nie uzywaj knajackiego jezyka i nie imputujmi tego
                              czego nie ma w moich wypowiedziach...podzialu ze wzgledu na
                              religie!!!!
                              Czytajac o Bielsku z lat 1939-45 jeszcze lepiej natomiast
                              rozumie ,dlaczego jest on matecznikiem i ostatnia ostoja komunizm na
                              Podlasiu
                              • napchafte_chochoncy Re: Lukaszenka....Wolyn...banda Burego 08.11.07, 20:04
                                lechowski51 napisał:

                                >Walczac z bolszewicka nawala byc moze popelnil bledy,byc moze
                                > ucierpieli niewinni ludzie...pamietaj ze trwala wojna.
                                >

                                Masz całkowitą rację!Zatem można napisać, że UPA walczyła z polska nawałą, co nie?
                                • pawlozsiul podwójni bohaterowie, nawet można powiedzieć 08.11.07, 20:28
                                  Z większością nawał XX wieku walczyli.
                              • pawlozsiul Re: Lukaszenka....Wolyn...banda Burego 08.11.07, 20:32
                                lechowski51 napisał:

                                > Rzucony przez wojne w okolice Bielska gdzie
                                > dzialala silna agentura NKWD i UB.

                                To akurat śledztwo IPN sfalsyfikowało do bólu. Może i agentura
                                działała, ale żadnego agenta Bury nie ustrzelił.
                                • mexico86 Re: Lukaszenka....Wolyn...banda Burego 09.11.07, 01:52
                                  Powiedz to tym ktorzy leżą pod szkołą muzyczna.
                              • pawlozsiul Łupaszka/Bury 08.11.07, 20:36
                                Różnica była zasadnicza. Chłopaki Łupaszki rzeczywiście starali się
                                być żołnierzami. Działaczy PPR - choćby w Narewce - wyciągali na
                                rynek, odczytywali wyrok i przeprowadzali egzekucję. Porównaj to ze
                                skrytobójstwem Burego - nawet nie działaczy PPR, a tych, którzy
                                żegnają się w "złą" stronę.
                          • pawlozsiul noż ku*wa, nie mam sił - idę do monopolu 08.11.07, 19:41
                            Facet, nie mam sił. Nie będę ciągnął wątku Burego. Znajdź na stronie
                            IPN raport o nim, przypomnij sobie, co się działo w Bielsku w 1997.
                            A, powiem Ci jedno - inicjatorem jego rehabilitacji jako minister
                            sprawiedliwości był niejaki Cimoszewicz.

                            Wiekszość Polaków ocenia Burego normalnie - nawet jeżeli doceniają
                            jego walkę o niepodległość, to potępiają Zaleszany i Wólkę. Właśnie
                            przez szacunek dla nich daruję sobie edukowanie Cię na forum w
                            temacie Rajsa.
                          • mexico86 Re: Lukaszenka....Wolyn...banda Burego 09.11.07, 01:44
                            A może Bury nie mógł znieśc wiwatów dla oswobodzicieli z Armii
                            Czerwonej
                • hansgrubber Re: Laukaszenka...Wolyn...... 08.11.07, 20:23
                  Zrozumiales ile mogles a ja tlumaczylem jak moglem - dosyc.
    • ckmi Lubicz68 .... 08.11.07, 15:26
      nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie.
      Skąd u ciebie tyle jadu ? To po tym ksiondzowskim liceum ? czy może
      po ksiondzowskim KULU
      • pawlozsiul Re: Lubicz68 .... 08.11.07, 19:34
        Po mojemu to nie Lubicz. Lubicz miał w sobie coś, co pozwalało go
        nawet lubić.
        • ckmi Re: Lubicz68 .... 08.11.07, 20:42
          Chyba masz rację. Chyba zbyt pochopnie wywołałem L. do tablicy.
          Lubicz nie tak naładowany nienawiścią do niekatolików.
          • lechowski51 Lukaszenka.......Wolyn.....Bielsk o.....prawoslawni 08.11.07, 23:12
            Coz poradze ze wszedzie weszycie wstretnych katolikow nawracajacych
            Was na papizm.Z fobiami i urojeniami niestety nie potrafie
            dyskutowac.Nie przeszkadza mi Wasza wiara.....jeszcze raz..NIE
            PRZESZKADZA.Szanuje to bo sam jestem wierzacy w tego samego
            Boga,choc dzieli nas obrzadek,inna tradycja itd.
            Natomiast jestem przeciwnikiem lewactwa pod wszelkimi postaciami i
            to mnie w Was przeraza.Przeciez komunisci tez mordowali wam
            duchownych,zburzyli cudowny Sobor Chrystusa Pana...zabrali Wam
            domy,ziemie....wolnosc.To ze byc moze Wasi dziadkowie byli w KPZB a
            moj w PSL"Piast" nie zmusza Was do kontynuacji tej zbrodniczej
            ideologi.Przeciez mozna byc prawoslawnym i byc prawicowcem i
            konserwatysta.Wierzcie Solzenicynowi a nie Majakowskiemu a wowczas
            znajdziemy jakas nic porozumienia.
            • napchafte_chochoncy Re: Lukaszenka.......Wolyn.....Bielsk o.....prawo 08.11.07, 23:21
              lechowski51 napisał:

              > Coz poradze ze wszedzie weszycie wstretnych katolikow nawracajacych
              > Was na papizm.Z fobiami i urojeniami niestety nie potrafie
              > dyskutowac.Nie przeszkadza mi Wasza wiara.....jeszcze raz..NIE
              > PRZESZKADZA.Szanuje to bo sam jestem wierzacy w tego samego
              > Boga,choc dzieli nas obrzadek,inna tradycja itd.
              > Natomiast jestem przeciwnikiem lewactwa pod wszelkimi postaciami i
              > to mnie w Was przeraza.Przeciez komunisci tez mordowali wam
              > duchownych,zburzyli cudowny Sobor Chrystusa Pana...zabrali Wam
              > domy,ziemie....wolnosc.To ze byc moze Wasi dziadkowie byli w KPZB a
              > moj w PSL"Piast" nie zmusza Was do kontynuacji tej zbrodniczej
              > ideologi.Przeciez mozna byc prawoslawnym i byc prawicowcem i
              > konserwatysta.Wierzcie Solzenicynowi a nie Majakowskiemu a wowczas
              > znajdziemy jakas nic porozumienia.

              Idź już spać mexico 86 i nie chlej tyle przed komputerem ;)
              • hansgrubber Czytamy Solzenicyna 09.11.07, 01:07
                "NATO otworzyło nową epokę – jak niegdyś Hitler, który opuścił Ligę
                Narodów, a następnie rozpoczął drugą wojnę światową."
                Źródło: Die Zeit, 16 maja 1999
                • mexico86 Re: Czytamy Solzenicyna 09.11.07, 02:05
                  Nato juz w Jugosławii pokazało że jest gorsze od Hitlera.My jako
                  członkowie tego bandyckiego paktu sie pod tym podpisalismy.
                • lechowski51 Re: Czytamy Solzenicyna 09.11.07, 17:28
                  ...i tutaj sie Towarzyszu Hansie zgadzam z Solzenicynem ale nie wiem
                  w jakim celu cytujesz Jego opinie o NATO?Ni z gruchy ni z
                  pietruchy....
      • mexico86 Re: Lubicz68 .... 09.11.07, 01:57
        Oj wredne belfry że też nie pozwolili ci skonczyc podstawówki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka