lechowski51
07.11.07, 17:23
Pierwszy syn narodu bialoruskiego sklada gratulacje z okazji 90
rocznicy tzw Wielkiej Rewolucji Bolszewickiej.Podziekujcie
towarzyszowi Lukaszence, za 140 mln ofiar na swiecie, jaki ten
morderczy eksperyment z 1917 spowodowal.Podziekujcie za Gulag,IV
Rozbior Polski,rzezie na Wolyniu i Polesiu,za tysiace polskich
patriotow zakatowanych w ubeckich kazamatach.
Wywiescie czerwone sztandary i zaproscie na Akademie
Dziekczynna "ostatniego Mohikanina" Cimoszenke,ktory jest duma
wszystkich kochajacych Socjalistyczna Bialorus.Mozecie tez wyjsc z
pochodem na ul.Gomulki ze sztandarami sprzed 70 lat a na nich
niescie "Smierc Lachom"