Dodaj do ulubionych

Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce

27.10.05, 15:24
Niedawno bylem niestety tam na weselu u mojego przyjaciela ... miejsce to bede
omijal z daleka! Klimatyzacja nie czyszczona pewnie z 5lat - polowa gosci
zlapala jakies dziwne dolegliwosci (goraczka+biegunka)ale moglo to byc rowniez
z jedzenia, ktore bylo letnie i niesmaczne. Zamiast stołów plyty pilsniowe!
Przekąski 3-4 na 6 osób - naszczescie mialem ze sobą kanapki! łazienki
sprzatane pewnie co 3 wesele - hehehe. Niestety moj kolega nie mail umowy,
wlasciciele takowych nie uznaja ;-)
Obserwuj wątek
    • agnies_77 Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 22.03.06, 21:37
      Ja byłam 2 razy na weselach w Dworku, a do tego jeszcze miałam tam swoje wesele
      i nie znam lepszego lokalu w Chełmie na wesele. Szczególnie latem, kiedy ogród
      jest przepiękny. A co do jedzenia to goście byli zadowoleni, a do tego obsługa
      bardzo miła!!!
    • matisunko Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 28.03.06, 15:43
      Ja w Dwoku miałam wesele w sierpniu 2004, było wszystko OK. Gospodarze mili,
      uczciwi, dania cieplutkie, wystrój śliczny, ubikacje czyste. Ze wszystkiego
      byłam zadowolona. Nie wiem dlaczego bon1 takie głupoty pisze - złośliwość,
      zazdrość czy konkurencja? Nie ładnie.
      • aklef Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 24.04.06, 23:07
        W sobote 22 kwietnia 2006r.bawilam sie na weselu w Dworku Pan Tadeusz.Jadac do
        Chelma z Dolnego Slaska zastanawialam sie czy bon1 to zwykly konsument, ktoremu
        mozna zaufac czy HRABIA ENTEJ KATEGORII!!! Po weselu doszlam do wniosku, ze
        jednak to drugie. Na miejscu zabawy zastalam piekny wystruj sali, pyszne
        jedzenie, wspanialy pomysl ze szwedzkim stolem, na ktorym byly swojskie wyroby,
        staly swieze owoce i rozne trunki. Obsluga na medal!!!! Toalety czyste. Moze
        bon1 niech sie zastanowi czy zabawa,kultura zachowania przy stole i w toalecie
        nie zalezy od samych gosci??? Swidnica dziekuje,pozdrawia Chelm i Dworek w
        Żółtańcach!!!
        • aklef Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 24.04.06, 23:10
          aklef napisała:

> W sobote 22 kwietnia 2006r.bawilam sie na weselu w Dworku Pan Tadeusz.Jadac
          do
          > Chelma z Dolnego Slaska zastanawialam sie czy bon1 to zwykly konsument,
          ktoremu
          >
          > mozna zaufac czy HRABIA ENTEJ KATEGORII!!! Po weselu doszlam do wniosku, ze
          > jednak to drugie. Na miejscu zabawy zastalam piekny wystroj sali, pyszne
          > jedzenie, wspanialy pomysl ze szwedzkim stolem, na ktorym byly swojskie
          wyroby,
          >
          > staly swieze owoce i rozne trunki. Obsluga na medal!!!! Toalety czyste. Moze
          > bon1 niech sie zastanowi czy zabawa,kultura zachowania przy stole i w
          toalecie
          > nie zalezy od samych gosci??? Swidnica dziekuje,pozdrawia Chelm i Dworek w
          > Żółtańcach!!!
    • seta_lp Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 17.10.06, 08:39
      No niestety bon1 ma racje pani wlascicielka jest nieuczciwa... 14.10.2006
      zadzwonila do mojej nazeczonej aby powiedziec jej ze nie dopilnowala terminu i
      ma rezerwacje na nasz termin przez inna pare z przed dwoch lat... chodzi tu o
      termin na 21.03.2007 r. Oczywiscie pani nie poczowa sie do winy i uwaza za
      sprawe zamknieta... proponuje nam inny termin ktory nam nie pasuje w dodatku na
      niedziele... Szkoda ze nie spisalem z nia umowy bo mogl bym jej teraz zalozyc
      sprawe i oczywiscie by ja przegrala... Tak wiec bardzo nie polecam tego lokalu
      a jak juz to spisujcie umowy.. My zostalismy teraz na lodzie a mamy wszystki
      juz porezerwowane... Musimy przebukowywac bilety gosciom na samolot bo
      planowali wylot do domow na 22.04... Zostale mi ostre postawienie sprawy przed
      pania i domaganie sie rekapensaty... W dodatku powiem ze pani powiedziala ze
      powinnismy sie cieszys ze ta sprawa wyszla teraz a nie miesiac przed slubem...
      W dodatku bez umowy i faktury ja tej pani teraz nie puszcze bo skad wiecie ze
      ona odprowadza wszystko legalnie do skarbowki... A jesli macie problemy
      chorobowe po weselu w dworku PAN TADEUSZ to zostaje wezwac sanepid...
      POZDRAWIAM.. :(
      • seta_lp Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 17.10.06, 08:50
        Przepraszam za bledy to z nerwow tu poprawiony tekst

No niestety bon1 ma racje pani wlascicielka jest nieuczciwa... 14.10.2006
        zadzwonila do mojej nazeczonej aby powiedziec jej ze nie dopilnowala terminu i
        ma rezerwacje na nasz termin przez inna pare z przed dwoch lat... chodzi tu o
        termin na 21.04.2007 r. Oczywiscie pani nie poczowa sie do winy i uwaza za
        sprawe zamknieta... proponuje nam inny termin ktory nam nie pasuje w dodatku na
        niedziele... Szkoda ze nie spisalem z nia umowy bo mogl bym jej teraz zalozyc
        sprawe i oczywiscie bym ja przegral... Tak wiec bardzo nie polecam tego lokalu
        a jak juz to spisujcie umowy.. My zostalismy teraz na lodzie a mamy wszystki
        juz porezerwowane... Musimy przebukowywac bilety gosciom na samolot bo
        planowali wylot do domow na 22.04... Zostalo mi ostre postawienie sprawy przed
        pania i domaganie sie rekapensaty... W dodatku powiem ze pani powiedziala ze
        powinnismy sie cieszys ze ta sprawa wyszla teraz a nie miesiac przed slubem...
        W dodatku bez umowy i faktury ja tej pani teraz nie puszcze bo skad wiecie ze
        ona odprowadza wszystko legalnie do skarbowki... A jesli macie problemy
        chorobowe po weselu w dworku PAN TADEUSZ to zostaje wezwac sanepid...
        POZDRAWIAM.. :(
    • azubilewicz Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 21.05.07, 09:05
      TO ZŁODZIJE i KRĘTACZE
      20 maja 2007 zamówione zostały przez nas z mążem chrzciny naszego syna
      Wiktora.Juz miesiąc wcześńiej zapłaciliśmy zaliczkę i uzgodniliśmy szczegóły.
      Tydzień przed terminem pani dzwoni do nas i prosi o przelanie reszty pieniędzy
      bo nie ma za co zrobić zakupów??? A my debile przelaliśmy resztę!!!
      Po Przyjeździe do lokalu okazało się że nasza impreza jest połączona z inną
      komunią na jednej sali pomimo że miała być w hucznie zwanej sali Telimeny.
      Na stołach jest połowa zamówionego jedzenia. Po zwróceniu uwagi gospodarzom
      przynoszą nam jakiś półmisek z niedoprawionym jedzeniem a reszty nadal nie ma!!!
      Po kolejnej naszej interwencji i prośbie aby pojawili się właściciele w celu
      wyjaśnienia calej sytuacji NIE DOCZEKALIŚMY SIE ICH WCALE. Wku.... poszliśmy do
      nich do domu a pani nam mówi że jest jej przykro że tyle było niedociągnięć z
      jej strony ale chyba juz impreza się zkończyła więc co ona może teraz zrobić.
      Kasy nie oddali, jedzenia nie dorobili jeszcze głupa palili. W taki sposób
      załatwili nas i naszych gości.
      -NIGDY NIE RÓBCIE TAM IMPREZY NIE MOZNA IM WIERZYĆ A UMÓW DALEJ NIE SPISUJA I
      MAJA KLIJENTÓW W DUPIE-

OBY TAK DALEJ !!! GRATYLUJE WŁAŚCICIELOM POSTAWY !!!
      OBORA , SYF KIŁA I MOGIŁA
      SZYBKIEGO BANKRUCTWA !!!
    • vvesna Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 24.05.07, 07:59
      Nie ma jak czarny PR;)
      Można jeszcze napisać o pogłoskach, że terroryści Al Kaidy, ukraińska mafia albo
      ufoludki grożą podłożeniem tam bomby w czasie wesele, więc lepiej imprez tam nie
      organizować.

Ja nie bawiłam się tam na żadnej imprezie, ale miałam szansę zorganizować tam
      swoje weselu. Po wejści do wnętrza od razu zrezygnowałam. Tak kiczowatego
      wystroju chyba nie widziałam. Mona Lisa obok jeleni na rykowisku. Bleee

Słyszałam, że jedzenie mają ponoć smaczne.
      • zuber22 Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 25.05.07, 12:44
        Potwierdzam wszystkie negatywne opinie dotyczące tego tak zwanego "Dworku".
        Właścicielka nie spisuje umów, nie dotrzymuje terminów, ani wcześniejszych
        ustaleń. I mimo, że przed imprezą jest bardzo milutka- zaraz po zminia oblicze.
        Stosuje podejście olewcze do klientów, nawet nie raczy sama wyjasnić
        niedociągnięć. A kiedy udowodni się swoje racje - udaje osobę nierozgarniętą.
        Oczywiście przyznaje sie do błędów... ale co z tego, skoro przeważnie jest już
        po imprezie. Oczywiście zadne rekompensaty finansowe nie wchodzą w grę. Na
        szczęście są u nas inne organy do sciągania takich należności.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! ODRADZAM- SZKODA NERWÓW!!!
    • przemo774 Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 07.04.08, 12:10
      W marcu 2008r. mieliśmy tam przyjęcie weselne. Jesteśmy bardzo zadowoleni
      zarówno z serwowanych dań, obsługi,uprzejmości właścicieli i kelnerów oraz
      wystroju sali, który stwarza niepowtarzalny klimat.Jeżeli zamawiający wybiorą
      pełne menu to naprawdę jest jedzenia pod dostatkiem i to bardzo smacznego. Ze
      stołów nic nie ginie.Z czystym sumieniem polecamy ten lokal i życzymy udanych
      imprez które w 90% naszym zdaniem zależą od bawiących się gości.
    • ajkaj55555 Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 06.10.08, 09:54
      w dworku miałam 28 września 2008 przyjęcie weselne.
      jestem w stanie podpisac sie pod poleceniem KAZDEMU tego miejsca.
      atmosfera super. obsługa profesjonalna , jedzenie palce lizać a goloneczki
      indycze w żurawinie ..... smak nie do opisania.
      kazdemu polecę do spróbowania
    • betim112 Re: Dworek Pan Tadeusz- Chełm-żółtańce 31.01.09, 08:33
      Gdy sie czyta twoja recenzje o tym domu weselnym to pierwsze co rzuca sie w oczy
      ze jest to przesadzone i nieszczere -moze konkurencja?? ja mialam tam swoje
      wesele rok temu i wszystko bylo cudownie, wlascicielka wszystkiego dopilnowala,
      kelnerzy spisali sie na medal-ciagle w ruchu cos donosili itd, jedzonko gorace i
      smaczne -polecam goloneczke :) sala udekorowana wedlug wlasnego zyczenia tak
      wiec naparwde polecam ten dom weselny
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka