04.06.09, 21:04
Władza nie zorganizowała,społeczeństwo zaspało.

Ja chyba jako jedyny,przynajmniej na Kolejowej wywiesiłem flagę,a do
sasiadów poszedłem z butelka wina.

A jednak życzę Wam Chełmianie Wszystkiego Najlepszego

Obserwuj wątek
    • slov123 ! 05.06.09, 00:00
      Chełmianom, było dobrze przed 1989 rokiem.
      Nie trzeba było myśleć - bo, myślał kto inny.
      Nie trzeba było decydować - bo, decydował kto inny.
      Dlatego na wschodniej ścianie mamy, tak jak mamy.
      Zero własnej inwencji - tylko oczekiwanie.
      Dla mnie, czwarty czerwca to wielkie święto.
      Również, wszystkim Chełmianom, życzę Wszystkiego Najlepszego!
    • ole707 Re: 4 Czerwca 05.06.09, 06:22
      andrzej.sawa napisał:

      > Władza nie zorganizowała,społeczeństwo zaspało.
      >
      > Ja chyba jako jedyny,przynajmniej na Kolejowej wywiesiłem flagę,a do
      > sasiadów poszedłem z butelka wina.
      >
      > A jednak życzę Wam Chełmianie Wszystkiego Najlepszego
      >
      Chyba społeczeństwo nie ma czego świętować. A władza " nie ta co stała tam gdzie
      my".
    • andre_234 Re: 4 Czerwca 05.06.09, 19:41
      Fuj!! Chełmuny!! Wstydźcie się !!
      Poprawcie się bo Sawcio was wymieni na nowsze i lepsze modele.
      Albo stuninguje.
      WSZYSTKICH !!!
      • andrzej.sawa Re: 4 Czerwca 10.06.09, 17:27
        Ja przedstawiam się,a Ty chowasz sie pod nickiem,jak dziecko!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka