andrzej.sawa 04.06.09, 21:04 Władza nie zorganizowała,społeczeństwo zaspało. Ja chyba jako jedyny,przynajmniej na Kolejowej wywiesiłem flagę,a do sasiadów poszedłem z butelka wina. A jednak życzę Wam Chełmianie Wszystkiego Najlepszego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slov123 ! 05.06.09, 00:00 Chełmianom, było dobrze przed 1989 rokiem. Nie trzeba było myśleć - bo, myślał kto inny. Nie trzeba było decydować - bo, decydował kto inny. Dlatego na wschodniej ścianie mamy, tak jak mamy. Zero własnej inwencji - tylko oczekiwanie. Dla mnie, czwarty czerwca to wielkie święto. Również, wszystkim Chełmianom, życzę Wszystkiego Najlepszego! Odpowiedz Link Zgłoś
ole707 Re: 4 Czerwca 05.06.09, 06:22 andrzej.sawa napisał: > Władza nie zorganizowała,społeczeństwo zaspało. > > Ja chyba jako jedyny,przynajmniej na Kolejowej wywiesiłem flagę,a do > sasiadów poszedłem z butelka wina. > > A jednak życzę Wam Chełmianie Wszystkiego Najlepszego > Chyba społeczeństwo nie ma czego świętować. A władza " nie ta co stała tam gdzie my". Odpowiedz Link Zgłoś
andre_234 Re: 4 Czerwca 05.06.09, 19:41 Fuj!! Chełmuny!! Wstydźcie się !! Poprawcie się bo Sawcio was wymieni na nowsze i lepsze modele. Albo stuninguje. WSZYSTKICH !!! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: 4 Czerwca 10.06.09, 17:27 Ja przedstawiam się,a Ty chowasz sie pod nickiem,jak dziecko!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś