Dodaj do ulubionych

wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18

22.08.05, 17:05
Czy mogłybyście oddać mi przyjacielską przysługę i przejrzeć ksiązkę, którą
właśnie piszę? Zaznaczam, że nie jestem panią MM,(którą nb. uwielbiam) ale
swoją powieść kieruję do podobnej grupy czytelniczek.
Chodzi mi o to, czy rzeczywiście to, o czym piszę byłoby w stanie zaciekawić
tę grupę wiekową.
Szczegóły na privie

Teano
Obserwuj wątek
    • refiona Re: wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18 22.08.05, 21:49
      A dlaczego tylko do 16-18?:) Ja mam troszku:) wiecej i tez bym chciała...
    • parapluie Re: wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18 23.08.05, 10:43
      z miłą chęcią pomogę.Czekam na maila!
      • mankencja Re: wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18 23.08.05, 12:34
        jak wyzej :)
        • teano_laura Re: wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18 23.08.05, 12:38
          Najlepiej po prostu pisać bezpośrednio na pocztę gazetową. Nie zaglądam tu
          codziennie.
    • taka_misia Re: wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18 26.08.05, 19:42
      Ja także bardzo chętnie poczytam :)
      • epoche Re: wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18 26.08.05, 22:59
        akurat mieszczę się w grupie docelowej i chętnie przeczytam- najchętniej na adres gazetowy.
      • teano_laura do taka_misia 15.09.05, 12:04
        taka_misia napisała:

        > Ja także bardzo chętnie poczytam :)

        Odpisałam na priv

        Teano
    • agnieszka_azj Re: wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18 15.09.05, 16:23
      A ja też bym mogła ???
      Chętnie przeczyta też moja córka, która ma trochę mniej lat, ale jezycjadę zna
      na wyrywki :-)))
    • herbarium Re: wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18 15.09.05, 17:18
      Mam więcej, ale powieści młodzieżowe lubię. Mogę też prosić?
      • teano_laura Re: wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18 15.09.05, 21:35
        Możecie, możecie. Do Agnieszki i herbarium odezwę się na priva, ale gdyby
        jeszcze ktoś chciał, to proszę, piszcie bezpośrednio na pocztę gazetową, bo ja
        tu bywam z doskoku.
        Co do młodszych niż 16, to nie wiem - moze najpierw sama to Agnieszko
        przeczytaj i zdecyduj czy dać córce, dobrze? Po prostu nie wiem. Ciekawa jestem
        i w tej sprawie opinii rodzicielek.
        • blanqq Re: wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18 23.09.05, 01:15
          hmmm... Ja mam 19- też mogę...? Bardzo bym chciała- a nuż to bestsellerik
          będzie, to się pochwalę, że czytałam jako jedna z pierwszych;)Pani adres to
          teano_laura@gazeta.pl czy teano@gazeta.pl?
          • fyde Re: wątek trochę obok i najchętniej do osób 16-18 28.09.05, 20:45
            Ja tez chętnie poproszę, mam całą rodzinę fanów i siostrę nastolatkę;-)
    • teano_laura już niedługo 04.12.05, 00:05
      Witam wszystkich, a zwłaszcza te osoby, które zechciały oddać mi nieocenioną
      przysługę i przeczytać oraz ocenić fragmenty książki "Kallipygos z koperkiem"
      Jeśli wszystko dobrze pójdzie, ksiażka ukaże się jeszcze w grudniu br nakładem
      wydawnictwa Fabuła. www.fabula.pl/kallipygos.html

      Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję. Dzięki waszym uwagom przerobiłam książkę
      dokumentnie (nawet kompozycję) i... mam nadzieję, że będzie się podobać :)

      Laura
      • poznananka Re: już niedługo 04.12.05, 11:33
        Cudowna wiadomość! Juz nie mogę się doczekać!!!
        To kto to w końcu był? Ten Arab? Zdradzisz coś więcej?
        • dakota77 Re: już niedługo 04.12.05, 12:13
          Rozumiem, że wydałaś książkę na własny koszt?
          • teano_laura Re: już niedługo 04.12.05, 16:41
            dakota77 napisała:

            > Rozumiem, że wydałaś książkę na własny koszt?

            Niezupełnie ;) ale nie mogę zdradzać szczegółów ;)
        • teano_laura Re: już niedługo 04.12.05, 18:21
          poznananka napisała:

          > Cudowna wiadomość! Juz nie mogę się doczekać!!!
          > To kto to w końcu był? Ten Arab? Zdradzisz coś więcej?


          Cierpliwości. Tyle czekałaś, to jeszcze tych kika dni wytrzymasz ;)
          • poznananka Re: już niedługo 08.12.05, 11:39
            teano_laura napisała:

            > poznananka napisała:
            >
            > > Cudowna wiadomość! Juz nie mogę się doczekać!!!
            > > To kto to w końcu był? Ten Arab? Zdradzisz coś więcej?
            >
            >
            > Cierpliwości. Tyle czekałaś, to jeszcze tych kika dni wytrzymasz ;)

            No i co? Bo nic nie piszesz? (a może pisałaś, tylko na moje konto nic nie
            dochodzi? Bo już mi robiło takie numery)
            • teano_laura Re: już niedługo 14.12.05, 13:44
              poznananka napisała:

              > No i co? Bo nic nie piszesz? (a może pisałaś, tylko na moje konto nic nie
              > dochodzi? Bo już mi robiło takie numery)
              >

              W poniedziałek wyjdzie z drukarni i powinna być dostępna. Nie odzywałam się, bo
              czekałam na konkretną informację.
              Tak będzie wyglądać:
              okładka

              a swoją recenzję
              możesz zobaczyć tu

              I jak Ci się podoba?
              • poznananka Wow! 14.12.05, 22:25
                teano_laura napisała:

                > Tak będzie wyglądać:
                > okładka

                Wow! Odjazdowa!
                >
                > a swoją recenzję
                > możesz zobaczyć tu
                >
                > I jak Ci się podoba?


                Bardzo mi się podoba. Wybrałaś fajniusi fragmencik. Już się nie mogę doczekać.
                No i cieszę się bardzo, że będę na okładce ;)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka