senseeko Re: Dwuwątki 30.05.09, 15:23 Mam prośbę ...czyli ostatnio przeczytałam książkę. ;) Odpowiedz Link
mamalilki Re: Dwuwątki 13.06.09, 22:05 Jeżu, ile smoków! niedługo nam zaczną wątki zżerać! Odpowiedz Link
tin_tian Re: Dwuwątki 30.05.09, 17:03 Mam prośbę... Nessie! Wróć! (całkiem rozwojowe te ostatnie tematy) Odpowiedz Link
kajaanna Re: Dwuwątki 01.06.09, 19:33 w oparach absurdu :) / Jedna malpa drugiej malpie.... Odpowiedz Link
malwa51 Re: Dwuwątki 02.06.09, 14:42 Byłam z wizytą u Joanny Chmielewskiej / w oparach absurdu :) Odpowiedz Link
szprota Re: Dwuwątki 13.06.09, 13:52 Dzidka oburzona / ... czyli ostatnio przeczytałam książkę! Odpowiedz Link
maria.ludwika Re: Dwuwątki 13.06.09, 19:36 Koszmar ginekologiczny ;) Śniło mi się/Pani Szczepańska wcale nie musiała mieć dziury! Odpowiedz Link
andrzej585858 Re: Dwuwątki 26.07.09, 11:20 Nan takie malutkie pytanko / Mila sprawcą całego zła? Odpowiedz Link