Dodaj do ulubionych

Kancelarie

24.10.20, 03:46
Hej. Mam pewien problem. Staram się znaleźć dobrą kancelarię prawną świadczącą kompleksową obsługę prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Zależy mi przede wszystkim na doświadczonych profesjonalistach. Możecie coś polecić?
Obserwuj wątek
  • adagg Re: Kancelarie 30.10.20, 05:24
   adagg napisał(a):

   > Hej. Mam pewien problem. Staram się znaleźć dobrą kancelarię prawną świadczącą kompleksową obsługę prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Zależy mi przede wszystkim na doświadczonych profesjonalistach. Możecie coś polecić?

   Trochę poszukałem i natrafiłem na tą: www.i-kancelaria.pl/klient-biznesowy/przeksztalcenie-spolki/ Znacie jeszcze jakieś?
  • Gość: Eternel Re: Kancelarie IP: 185.97.16.* 07.11.20, 11:08
   Polecam napisać jeszcze w jakim mieście szukasz takich usług. Bo dużo zależy własnie od tego. Wiele kanclelarii świadczy usługi na cała Polskę, jednak są i kancelarie, które takie usługi świadcza jedynie lokalnie.

   Ze swojej strony polecam skontaktować się z tym radcą prawnym:
   cpkoscielniak.pl/prawo-pracy/

   Specjalizuje się w prawie pracy jak rownież w kompleksowej obsłudze prawnej firm. Moja firma współpracuje z nim od dłuższego czasu.
  • ciutzapuszysta Re: Kancelarie 12.11.20, 12:16
   Obecnie wiele firm i kancelarii działa zdalnie kontaktując się z klientami online oraz telefonicznie, ale jest to sytuacja wyjątkowa. Chociaż przyznaję, że nie wiadomo jak długo potrwa. Być może część ludzi tak się do tego przyzwyczai, że ten sposób wymiany informacji już im pozostanie. Ja jednak wciąż mam nadzieję, że wrócimy do normalności oraz, że do tej normalności wrócą też kancelarie. Jeśli zatem zależy Ci na radcy prawnym czy adwokacie, z którym możesz się spotkać, to polecam doprecyzować zapytanie dodając miejscowość lub region. Jeśli nie lub jeśli jesteś z Podkarpacia, to mogę polecić tego adwokata. Przynajmniej w mojej sprawie dobrze się spisała: http://www.kancelaria-lelek.pl/
  • annaanik Re: Kancelarie 14.05.21, 12:41
   Hej. Ja mogę polecić z całą odpowiedzialnością firmę Pravna.pl . Nie raz korzystałam z ich pomocy i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze wszystko przechodzi sprawnie i w miłej atmosferze a co najważniejsze przede wszystkim skutecznie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka