Dodaj do ulubionych

Fundusze strukturalne

20.01.05, 22:32
Czy coś słyszeliście o nich? A może ktoś już złożył wniosek?
Pozdrawiam :))
Obserwuj wątek
      • joanna.ka Re: Fundusze strukturalne 26.01.05, 11:07
        Stronki już podglądałam wcześniej - długo się ładują, załączniki bardzo długo
        otwierają się.
        Chciałabym poznać to zagadnienie od strony praktycznej - jest już prawie koniec
        stycznia, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego przyznał Polsce 2,5 mld euro
        na lata 2004-2006 - a ja wczoraj w Urzędzie Marazałkowskim dowiedziałam się, że
        nie mają jeszcze listy projektodawców (beneficjentów) dla działania 2.5 -
        PROMOCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI !!!! Czyli osoby fizyczne, które chcą rozpocząć
        działalność i skorzystać ze środków unijnych (bo dlaczego nie, jeśli jest taka
        możliwość?) mogą swoją przedsiębiorczość włożyć do szuflady, bo nawet nie mają
        do kogo zgłosić się po wnioski - druki.
        Jasne mogę działać w inny sposób, ale wtedy nie będę miała możliwości starać
        się o te środki.
        Jak to wygląda gdzie indziej?
        Aha, jest jeszcze taki dobry adres:

www.delpol.pl
        • kas-ka Re: Fundusze strukturalne 26.01.05, 18:53
          no to mamy podobne problemy.
          Ode mnie w pracy również wymaga się "znalezienia funduszy, dotacji itd" Może
          uda się jednak namówić kogoś na podzielenie się praktyczną wiedzą.
          Katarzyna
          • hubertus_zamoscicus Re: Fundusze strukturalne 31.01.05, 11:56
            jesli chodzi o działanie "promocja przedsiębiorczości" to trwa dopiero nabór
            projektodawców i ocena ich wniosków - trzeba się dowiadywać w U. Marszałk.
            kiedy zakończy się procedura konkursowa. następnie te "zwycięskie" organizacje
            będą prowadziły nabór beneficjentów (osoby chcące załozyć firmę).
            to wszytsko poprostu trwa ....nie ma co się pieklić (co często widuję na forach
            dyskusyjnych)
            pzdr
            w razie pytań piszcie:
            haesek@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka