albwu 13.08.12, 20:58 Czy mieliście do czynienia z Proamą ? Czy są tak dobrzy jak się reklamują ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pawelh2 Re: Proama 07.12.12, 13:35 dobrzy są tylko w momencie podpisania umowy i płacenia składki, bo przy rozliczaniu szkody i jej likwidacji pojawiają się problemy, naprawę można wykonać tylko w NIEAUTORYZOWANYM warsztacie, i od ceny odejmują 30 % ceny nawet przy wkładzie własnym 0. Zdecydowanie nie polecam Odpowiedz Link