13.08.12, 20:58
Czy mieliście do czynienia z Proamą ? Czy są tak dobrzy jak się reklamują ?
Obserwuj wątek
    • pawelh2 Re: Proama 07.12.12, 13:35
      dobrzy są tylko w momencie podpisania umowy i płacenia składki,
      bo przy rozliczaniu szkody i jej likwidacji pojawiają się problemy,
      naprawę można wykonać tylko w NIEAUTORYZOWANYM warsztacie,
      i od ceny odejmują 30 % ceny nawet przy wkładzie własnym 0.
      Zdecydowanie nie polecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka