Dodaj do ulubionych

Inwestycja w Rafako

20.03.07, 22:04
Co myślicie o tej spółce? po przejrzeniu wzrastających wyników finansowych,
sądzę że to byłaby dobra inwestycja, choć na ostatnich spadkach strasznie
poleciała w dół, ale może właśnie teraz należy o niej pomyśleć?
Obserwuj wątek
    • citro1 Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 22:09
      Tak to dobry papier,tylko ,że nie na miesiąc ,ale na 3/5 lat.Zapisz sobie
      dzisiejszą cenę i sprawdż po tym czasie.
      • krajek-krajek Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 22:15
        Dzięki;] to się za niego nie zabieram;] wole krótkoterminowo;] rośniesz mi w
        oczach na autorytet w sprawach giełdowych;]
        • citro1 Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 22:21
          A tam zaraz autorytet - bawię sie od paru miesięcy
          A tak na przyszłość to jak widzisz jakiś duży spadek na wykresie,to poczytaj o
          papierku .Bo to co widzisz to nie zawsze jest spadek,czasami to jest wzrost
          • krajek-krajek Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 22:30
            a co myślisz o Getin na krótkoterm. 16.03.07 dostała rekomendacje CA IB na 16,4,
            teraz wartość papieru to 14,7 i duży zysk w dwóch ostatnich kwartałach 2006
            • citro1 Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 23:16
              Co ja myślę?? Myślę ,że to nie czas na kupno teraz akcji.A spekulacja jest
              dobra,ale trzeba troszeczkę się na niej znać,ale próbuj, najlepsza nauka jest na
              własnych pieniążkach,czasami dużo kosztuje,ale jak uczeń zdolny i szybko sie
              uczy,to czemu nie.Pozdr
              • plessok Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 23:32
                no to citro zostales nobilitowany,a jak wiesz nobilatacja zobowiazuje:)
              • qqryku50 Re: Inwestycja w Rafako 21.03.07, 09:35
                Citro czy w IBS tez nie warto teraz siedziec?

                Pozdrawiam,
                • konrad.jawor Re: Inwestycja w Rafako 19.08.13, 20:29
                  Korekty na spółkach zaangażowanych w planowaną budowę bloków energetycznych w Elektrowni Opole. Pojawiło się już tyle materiałów prasowych i słów Premiera Tuska na ten temat, że kursy nie mają prawdopodobnie sił na dalszą kontynuację wzrostów.

                  www.gieldowy-wizjer.pl/
    • skuteczneinwestowanie Re: Inwestycja w Rafako 27.08.13, 17:57
      Chcesz wiedzieć czy inwestycja w Rafako jest dobra?
      Sprawdź tutaj akcje.zyskajwiele.pl/
    • konrad.jawor Re: Inwestycja w Rafako 14.09.13, 14:49
      Dobra spółka, tylko za dużo szumu się zrobiło z tą inwestycją w Opolu. Ciąży też PBG. Opisałem ją kilka razy na blogu, udalo sie zarobić:

      Mój blog:

      www.gieldowy-wizjer.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka