krajek-krajek 20.03.07, 22:04 Co myślicie o tej spółce? po przejrzeniu wzrastających wyników finansowych, sądzę że to byłaby dobra inwestycja, choć na ostatnich spadkach strasznie poleciała w dół, ale może właśnie teraz należy o niej pomyśleć? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
citro1 Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 22:09 Tak to dobry papier,tylko ,że nie na miesiąc ,ale na 3/5 lat.Zapisz sobie dzisiejszą cenę i sprawdż po tym czasie. Odpowiedz Link Zgłoś
krajek-krajek Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 22:15 Dzięki;] to się za niego nie zabieram;] wole krótkoterminowo;] rośniesz mi w oczach na autorytet w sprawach giełdowych;] Odpowiedz Link Zgłoś
citro1 Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 22:21 A tam zaraz autorytet - bawię sie od paru miesięcy A tak na przyszłość to jak widzisz jakiś duży spadek na wykresie,to poczytaj o papierku .Bo to co widzisz to nie zawsze jest spadek,czasami to jest wzrost Odpowiedz Link Zgłoś
krajek-krajek Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 22:30 a co myślisz o Getin na krótkoterm. 16.03.07 dostała rekomendacje CA IB na 16,4, teraz wartość papieru to 14,7 i duży zysk w dwóch ostatnich kwartałach 2006 Odpowiedz Link Zgłoś
citro1 Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 23:16 Co ja myślę?? Myślę ,że to nie czas na kupno teraz akcji.A spekulacja jest dobra,ale trzeba troszeczkę się na niej znać,ale próbuj, najlepsza nauka jest na własnych pieniążkach,czasami dużo kosztuje,ale jak uczeń zdolny i szybko sie uczy,to czemu nie.Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
plessok Re: Inwestycja w Rafako 20.03.07, 23:32 no to citro zostales nobilitowany,a jak wiesz nobilatacja zobowiazuje:) Odpowiedz Link Zgłoś
qqryku50 Re: Inwestycja w Rafako 21.03.07, 09:35 Citro czy w IBS tez nie warto teraz siedziec? Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.jawor Re: Inwestycja w Rafako 19.08.13, 20:29 Korekty na spółkach zaangażowanych w planowaną budowę bloków energetycznych w Elektrowni Opole. Pojawiło się już tyle materiałów prasowych i słów Premiera Tuska na ten temat, że kursy nie mają prawdopodobnie sił na dalszą kontynuację wzrostów. www.gieldowy-wizjer.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
skuteczneinwestowanie Re: Inwestycja w Rafako 27.08.13, 17:57 Chcesz wiedzieć czy inwestycja w Rafako jest dobra? Sprawdź tutaj akcje.zyskajwiele.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.jawor Re: Inwestycja w Rafako 14.09.13, 14:49 Dobra spółka, tylko za dużo szumu się zrobiło z tą inwestycją w Opolu. Ciąży też PBG. Opisałem ją kilka razy na blogu, udalo sie zarobić: Mój blog: www.gieldowy-wizjer.pl Odpowiedz Link Zgłoś