Dodaj do ulubionych

w co zainwestować

26.07.20, 12:14
Dzień dobry. W co najlepiej zainwestować pieniądze w dzisiejszych czasach? Na stronie viem.viennalife.pl/pl/artykuly/mam-1000-zl-w-co-warto-zainwestowac znalazłam sporo przydatnych informacji i zastasnawiam się nad zainwestowaniem w aukcje na giełdzie. Jakie aukcje polecacie? Jakieś kryptowaluty? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • husarv Re: w co zainwestować 28.07.20, 22:00
      Komputery sa jak jedzenie, wszyscy czuja ze ich potrzebuja. A w nich siedza procesory (CPU). Duzo lat Intel mial dominacje przes dobre CPU produkty. Ale nie dawno temu zmienila sie sytuacja. Ich konkurent AMD zrobil nowe procesory ktory sa lepsze od Intel. I teraz wedlug mnie czeka dalszy wzrost wartosci akcji AMD. Mozecze sami sprawdzic te nowe procesory od firmy Intel i AMD. Potem zobaczec "AMD Reports First Quarter 2020 Financial Results" tutaj:
      ir.amd.com/news-releases/news-release-details/amd-reports-first-quarter-2020-financial-results

Zobacze jak duzo wzrost zysku maja od stycznia 2019 do stycznia 2020 (Up $146 million).

To moze hcecze wszyscy w polsce kupic akcje AMD i w ten sposob wzbogacic kraj (ale wtedy musicze pilnowac sytuacje z konkurentem Intel i jak idzie zysk)?
    • michalgd1983 Re: w co zainwestować 12.08.20, 21:11
      Cześć, pracujemy z zespołem nad automatycznym systemem inwestycyjnym, zasilanym silnikiem opartym na sztucznej inteligencji. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj - smart-investors.pl/. Zapisz się już teraz, żeby być na bieżąco!
      • husarv Re: w co zainwestować 04.09.20, 16:39
        Aha, ok. Ale teraz sie okazuje ze AMD ma dobra konkurencje od Intel (porownalem Intel 10600k z AMD 3600XT). Niestety AMD model ten przegral w grach ale lepszy w biurowych programach. Trudno teraz wierzyc w expansje firmy AMD teraz tak samo jak wciesnej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka