rydzo 24.05.07, 09:14 Od trzech dni widze bardzo duze spadki na tym indeksie. Z tego co wyczytalem na stooq.pl jest to benchmark dla inwestorow zagranicznych. Jak duze znaczenie ma ten indeks i skad tak duze spadki ...? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gorbibanki Re: Shanghai B Share Index - pytanie 24.05.07, 09:25 Jak łatwo można policzyć jego waga na główny indeks wynosi 7,5%. Ciężko powiedzieć czy to duży udział. Bardziej psychologiczny. Zagranica zna się na giełdzie i jej prawach. A rodowici Chińczycy na swoim zamkniętym indeksie bawią się w piramidę finansową, która nie ma nic wspólnego z giełdą i jej zasadami. Odpowiedz Link Zgłoś
kuling1 Re: Shanghai B Share Index - pytanie 24.05.07, 19:15 Na blogu Kuczyńskiego znalazłem... hipotezę. :) kuczynski.blogbank.pl/2007/05/ Odpowiedz Link Zgłoś