Dodaj do ulubionych

Shanghai B Share Index - pytanie

24.05.07, 09:14
Od trzech dni widze bardzo duze spadki na tym indeksie. Z tego co wyczytalem na stooq.pl jest to benchmark dla inwestorow zagranicznych. Jak duze znaczenie ma ten indeks i skad tak duze spadki ...?
Obserwuj wątek
    • gorbibanki Re: Shanghai B Share Index - pytanie 24.05.07, 09:25
      Jak łatwo można policzyć jego waga na główny indeks wynosi 7,5%. Ciężko
      powiedzieć czy to duży udział. Bardziej psychologiczny. Zagranica zna się na
      giełdzie i jej prawach. A rodowici Chińczycy na swoim zamkniętym indeksie bawią
      się w piramidę finansową, która nie ma nic wspólnego z giełdą i jej zasadami.
      • kuling1 Re: Shanghai B Share Index - pytanie 24.05.07, 19:15
        Na blogu Kuczyńskiego znalazłem... hipotezę. :)
        kuczynski.blogbank.pl/2007/05/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka