turbodymoman1 wiochy jeszcze niema poczekajmy na maskotke 14.12.09, 13:29 wszyscy mówią że wiocha wiocha to dopiero będzie jak wyjdzie maskotka ;p w siatce na meczach zawsze jest orzeł , na Eurobaskecie był żubr więc teraz zostaje nam bocian haha to będzie dopiero wiocha. Odpowiedz Link Zgłoś
treyy Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:30 Logo wyglada jak tandeta z Europy Wschodniej... Odpowiedz Link Zgłoś
arras_1333 Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:33 Całkiem dobre logo, natura jest teraz w modzie. Odpowiedz Link Zgłoś
lemmikki66 Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:37 Co to ma być? Festyn czy mistrzostwa futbolu? Tyle myśleli nad tym logiem, a porządna firma marketingowa narysowałaby im coś o wiele lepszego i to w o wiele krótszym czasie. A hasło? Takie jakieś przedwyborcze. Odpowiedz Link Zgłoś
kwia Słowo "logo" jest nieodmienne 14.12.09, 13:38 Polecam lekturę słownika ortograficznego przy pisaniu artykułów: so.pwn.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ksiadztezczlowiek Re: Słowo "logo" jest nieodmienne 14.12.09, 15:39 slowo logo podobnie jak radio nie bylo odmienne wedlug tzw. jezykoznawcow. Teraz jego odmiana jest dopuszczalna wedlug tzw. jezykoznawcow. A tak naprawde, to jezyk sie zmienia. I nikt nie bedzie mnie gadal, co i jak sie mowi. Odpowiedz Link Zgłoś
djmas Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:40 do tych którzy uważają że kolory są odwrócone - może nie chodzi o flagę tylko o godło ? i jeszcze jedno: z bliska nie wygląda to tak źle img525.imageshack.us/img525/4727/kwiath.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
czwarty.wymiar Polska, czerwono-biała??? 14.12.09, 13:41 "Jest nim kwiat, na którego liściach widnieją flagi obu krajów." Od kiedy to Polska ma flagę czerwono-białą??? Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Żądamy przywrócenia polskich barw na logu euro 14.12.09, 15:20 www.proca.pl/pokaz/3952/zadamy_przywrocenia_polskich_barw_na_logu_euro_2012 Żądamy przywrócenia polskich barw na logu Euro 2012 W zaprezentowanym dziś logu euro widać trzy kwiaty. Jeden w środku i dwa po boku. Te dwa po boku mają symbolizować dwa kraje Polskę i Ukrainę. Twórca loga pomylił jednak polskie barwy i zamiast biało-czerwonego kwiatka mamy czerwono-biały. Barwy Ukrainy pokazano właściwie. Jako Polacy i polscy kibice żądamy by ten błąd naprawiono jak najszybciej. Odpowiedz Link Zgłoś
pzablo Re: Polska, czerwono-biała??? 14.12.09, 15:32 PODSUMOWUJĄC: 1. logo jako wystepujące samo, jest niezrozumiałe i bez jakiegokolwiek sensu łączenia piłki noznej z polską i ukrainą 2. dopiero po obejrzeniu filmiku ze strony uefa można zrozumiec co autor miał na myśli - jednak przed każdym meczem, a najlepiej juz teraz raz w tygodniu trzeba puszczać kibicom taki filmik w celu zrozumienia intencji i znaczenia 3. być może takie logo powinno firmować imprezę z 2000 roku w Belgii i Holandii - tulipan, kwiat, itp. 4. swoją drogą motyw kawiatu był już kiedyś logo Euro 1980 we Włoszech 5. hasło 'Creating History Together' jest cąłkiem w porzadku gdyby nie polskie tłumaczenie razem tworzymy przyszłość - jedno hasło dwie interpretacje, gdzie tu sens? Miało być tak pieknie, a wyszło jak zawsze... Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Logo jak logo. Bywały lepsze, bywały gorsze, 14.12.09, 13:45 natomiast mnie interesuje czy podczas rozgrywek Euro będę pękał z dumy (raczej na to jak na razie się nie zanosi), czy też ze śmiechu (to już prędzej), kiedy będę patrzył na grę naszej reprezentacji. Odpowiedz Link Zgłoś
panihalinka Bulanda OK 14.12.09, 13:45 Mi się znak podoba. Graficznie jest smaczny i dopracowany. Treści też niesie pozytywne: świeżość, wzrost, rozwój, humor i pozytywną wibrację. I takie są nasze kraje, tak powinniśmy się sprzedawać. Nie ma co udawać że jesteśmy super techno nowocześni. Nie jesteśmy arystokratami Europy, jesteśmy wieśniakami Europy. Pozytywnymi wieśniakami. Na tle zblazowanej starej Europy powinniśmy się sprzedawać jako żwawi młodzieniaszkowie z głową pełną pomysłów i wielką chęcią do pracy. Chociaż PR-owy spacer z Ukrainą za rączkę jest mega-ryzykowny. Ale tym razem jest dobrze i nie zmieni tego klasyczna już horda forumowych narzekaczy :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
maciej_aszek Wies tanczy i śpiewa! 14.12.09, 13:45 Jak wielu moim przedmówcą te logo kojarzy się z cepelia, a to dobre dla festiwalu sztuki ludowej a nie ME w piłce nożnej. Dla zachodu to utrwalenie przekonania, że w tej części Europy to tylko rolnictwo (zacofane do tego) i prosty lud, siłą od pługa oderwany! Odpowiedz Link Zgłoś
replin Maciek, sprobuj przejrzec zeszyty z polskiego... 14.12.09, 14:27 ...z podstawowki. Tj. jesli juz naprawde koniecznie chcesz sie wyrazac pisemnie w sprawach zwiazanych z Polska (po tym, co napisales, uwazam, ze nie powinienes, ale sam zdecyduj). Odpowiedz Link Zgłoś
drupal Re: Wies tanczy i śpiewa! 14.12.09, 16:17 Proszę Pana, pisze Pan gwarą ludową i jednocześnie wyśmiewa wieś. Klasyczny objaw schizofrenii. Prosimy o zgłoszenie się w najbliższej poradni zdrowia psychicznego. A swoją drogą logo jest koszmarne, w stylu ukraińskiej cepelii i tam pewnie bardzo się podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
ttiikkttaakk Re: Wies tanczy i śpiewa! 14.12.09, 16:38 drupal napisał: > Proszę Pana, pisze Pan gwarą ludową i jednocześnie wyśmiewa wieś. > Klasyczny objaw schizofrenii. Prosimy o zgłoszenie się w najbliższej poradni > zdrowia psychicznego. > A swoją drogą logo jest koszmarne, w stylu ukraińskiej cepelii i tam pewnie > bardzo się podoba. ojej, nikt nie wyśmiewa się ze wsi, jako miejsca zamieszkania, ani z ludzi zamieszkujacych tereny wiejskie (zwłaszcza, że cała Polska to jedna wielka wieś), chodzi o to, że to logo to "wiocha" - logo masakra, tandeta, kicz, cepelia. Odpowiedz Link Zgłoś
wbka1 Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:47 Przaśne jak 150, niczym prezes PZPN Odpowiedz Link Zgłoś
wupe77 Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:48 powinien być krzyż, matka boska i wizerunek naszego papieża żeby te ukraińskie belzebuby wiedziały że nasza wiara najważniejsza... Odpowiedz Link Zgłoś
magsal14 To kwiat jest? 14.12.09, 13:49 Za bardzo przekombinowane. Na pierwszy rzut oka wygląda jak jakiś ludzik z rączkami. No i to, że płatki są symbolami Ukrainy i Polski, to chyba tylko Polacy i Ukraińczy się domyślą (jeśli wcześniej przeczytają o tym w Internecie). Przykazania na nowy tydzień Odpowiedz Link Zgłoś
porque Mistrzostwa w Holandii i Irlandii? 14.12.09, 13:49 Czy gospodarzem mistrzostw bedzie Holandia i Irlandia? Symbole przedstawiaja kwiat tulipanu i koniczynke... Odpowiedz Link Zgłoś
raf4 Re: Mistrzostwa w Holandii i Irlandii? 14.12.09, 14:02 tak kwiaty rosna tylko w Holandii, a konczyna i trawa w Irlandii...w Polsce i na Ukarinie jest tylko piach i bloto....ludzie o co wam chodzi??? nie wyspaliscie sie czy co???? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
konigin Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:50 Ha, ha, dobre. "Polska i Ukraina zadziwia swiat." Juz zadziwily. Zlodziejstwem, korupcja, lekcewazeniem prawa, brudem, a najbardziej wyjatkowo rzadko spotykana "kultura" kierowcow na drogach. Jak sie kibice ze swiata zjada, to ich zadziwienie bedzie jszcze wieksze, bo odczuja to wszystko na wlasnej skorze. Odpowiedz Link Zgłoś
raf4 Re: Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 14:00 tak pojadz na zachod i sie okaza ze w lodynie tez staniesz w korku a jak pojedziesz troche dalej niz Trafalgar sq. to tez zobaczysz brud na ulicach....tylko dziwnie ze anglicy o tym nie pisza??? Odpowiedz Link Zgłoś
konigin Re: Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 14:35 Korki to akurat margines. Podobnie jak sporadycznie brudne ulice gdzies na zachodzie. Chodzi o caloksztalt, a tu nie mamy sobie rownych (in minus). Odpowiedz Link Zgłoś
gyenia Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:51 na pierwszy rzut oka nie zachwyciło mnie, ale w sumie podoba mi się. nawet coraz bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
misself Logo jest nieodmienne! 14.12.09, 13:56 Jak na razie. poradnia.pwn.pl/lista.php?id=3066 Odpowiedz Link Zgłoś
yrene Re: Logo jest nieodmienne! 14.12.09, 14:17 Logo jest nieodmienne???????? Jasne! Tak samo jak RADIO, KAKAO, WIADRO I MLEKO. Kto wam natłukł do głowy, że jak się kończy na o to się nie odmienia? Odpowiedz Link Zgłoś
antrop Re: kwiat? nie tryzub? 14.12.09, 13:57 Przykro mi ale ja nie widzę kwiatu lecz tryzub w różhych stylizacjach. Polski kwiatek (czerwony z lewej) wygląda jak tryzub wbity w Polskę! Miała być impreza Polsko-Ukraińska a jest impreza Ukraińska. Polska jak zwykle idzie na pasku sąsiednich mocarstw. Cieszmy się! Odpowiedz Link Zgłoś
latajacy_melex Re: kwiat? nie tryzub? 14.12.09, 14:14 antrop napisał(a): > Przykro mi ale ja nie widzę kwiatu lecz tryzub w różhych stylizacjach. Polski > kwiatek (czerwony z lewej) wygląda jak tryzub wbity w Polskę! Miała być impreza > Polsko-Ukraińska a jest impreza Ukraińska. Polska jak zwykle idzie na pasku > sąsiednich mocarstw. Cieszmy się! Niby każdy może mieć swoje zdanie ale ani Ukraina nie jest mocarstwem, ani impreza nie jest Polsko-Ukraińska. Tak po prawdzie to oni nas zaprosili do tego cyrku. Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: kwiat? nie tryzub? 14.12.09, 18:11 tak po prawdzie to jest impreza uefowska - logo należy do UEFY, hasło reklamowe, wpływy z reklam, bilety, prawa do transmisji. My mamy to tylko sfinansować. Odpowiedz Link Zgłoś
raf4 Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:57 logo jest ok fajnie mozna je wykorzystac do pelnej aranzacji i wystroju stadionow i otoczenia....dla zainteresowanych jest fajna animacja na stronie uefa.com pokazujaca pomysl na LOGO: www.uefa.com/competitions/euro2012/news/newsid=934390.html Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-wrocek23 Filmik na stronie UEFA z tym logiem 14.12.09, 13:58 www.uefa.com/competitions/euro2012/news/newsid=934390.html Odpowiedz Link Zgłoś
dd0 Doskonałe! 14.12.09, 13:59 Marzą mi się podobne motywy na oficjalnej piłce turnieju i wzorach murawy, tak jak na filmiku na stronie UEFY: Tekst linka Odpowiedz Link Zgłoś
replin Dla mnie bomba. A do pana "specjalisty": 14.12.09, 14:11 1. Co jest dla Pana polskim znakiem narodowym? Moze na logo powinny byc fatalne drogi, butelka czystej albo plod - symbol zycia poczetego? Proponuje Pan bociana jako lepsze logo? 2. Polska JEST krajem egzotycznym dla Zachodu, nie zgadzam sie, ze mniej niz Ukraina. 3. Wystapic w takiej koszulce w (mimo wszystko) telewizji to strach i zgroza, nawet dla mnie - nie-specjalisty od reklamy czy wizerunku. Pana pracodawca musi puchnac z dumy! Odpowiedz Link Zgłoś
jacek70s Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 14:15 to logo to chyba zaprojektowali ukraincy; pasuje do cerkwii. Obciach i wiocha !!! Odpowiedz Link Zgłoś