Dodaj do ulubionych

Euro 2012. Kwiat logiem turnieju

    • turbodymoman1 wiochy jeszcze niema poczekajmy na maskotke 14.12.09, 13:29
      wszyscy mówią że wiocha wiocha to dopiero będzie jak wyjdzie maskotka ;p w
      siatce na meczach zawsze jest orzeł , na Eurobaskecie był żubr więc teraz
      zostaje nam bocian haha to będzie dopiero wiocha.
    • treyy Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:30
      Logo wyglada jak tandeta z Europy Wschodniej...
    • arras_1333 Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:33
      Całkiem dobre logo, natura jest teraz w modzie.
    • lemmikki66 Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:37
      Co to ma być? Festyn czy mistrzostwa futbolu? Tyle myśleli nad tym logiem, a
      porządna firma marketingowa narysowałaby im coś o wiele lepszego i to w o
      wiele krótszym czasie. A hasło? Takie jakieś przedwyborcze.
    • kwia Słowo "logo" jest nieodmienne 14.12.09, 13:38
      Polecam lekturę słownika ortograficznego przy pisaniu artykułów: so.pwn.pl
      • ksiadztezczlowiek Re: Słowo "logo" jest nieodmienne 14.12.09, 15:39
        slowo logo podobnie jak radio nie bylo odmienne wedlug tzw. jezykoznawcow. Teraz
        jego odmiana jest dopuszczalna wedlug tzw. jezykoznawcow. A tak naprawde, to
        jezyk sie zmienia. I nikt nie bedzie mnie gadal, co i jak sie mowi.
    • djmas Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:40
      do tych którzy uważają że kolory są odwrócone - może nie chodzi o flagę tylko
      o godło ?
      i jeszcze jedno: z bliska nie wygląda to tak źle
      img525.imageshack.us/img525/4727/kwiath.jpg
    • czwarty.wymiar Polska, czerwono-biała??? 14.12.09, 13:41
      "Jest nim kwiat, na którego liściach widnieją flagi obu krajów."

      Od kiedy to Polska ma flagę czerwono-białą???
      • adam81w Żądamy przywrócenia polskich barw na logu euro 14.12.09, 15:20
        www.proca.pl/pokaz/3952/zadamy_przywrocenia_polskich_barw_na_logu_euro_2012
        Żądamy przywrócenia polskich barw na logu Euro 2012

        W zaprezentowanym dziś logu euro widać trzy kwiaty. Jeden w środku i dwa po
        boku. Te dwa po boku mają symbolizować dwa kraje Polskę i Ukrainę. Twórca loga
        pomylił jednak polskie barwy i zamiast biało-czerwonego kwiatka mamy
        czerwono-biały. Barwy Ukrainy pokazano właściwie. Jako Polacy i polscy kibice
        żądamy by ten błąd naprawiono jak najszybciej.
        • replin Get a life... 14.12.09, 16:39
      • pzablo Re: Polska, czerwono-biała??? 14.12.09, 15:32
        PODSUMOWUJĄC:

        1. logo jako wystepujące samo, jest niezrozumiałe i bez
        jakiegokolwiek sensu łączenia piłki noznej z polską i ukrainą

        2. dopiero po obejrzeniu filmiku ze strony uefa można zrozumiec co
        autor miał na myśli - jednak przed każdym meczem, a najlepiej juz
        teraz raz w tygodniu trzeba puszczać kibicom taki filmik w celu
        zrozumienia intencji i znaczenia

        3. być może takie logo powinno firmować imprezę z 2000 roku w Belgii
        i Holandii - tulipan, kwiat, itp.

        4. swoją drogą motyw kawiatu był już kiedyś logo Euro 1980 we
        Włoszech

        5. hasło 'Creating History Together' jest cąłkiem w porzadku gdyby
        nie polskie tłumaczenie razem tworzymy przyszłość - jedno hasło dwie
        interpretacje, gdzie tu sens?


        Miało być tak pieknie, a wyszło jak zawsze...
    • guru133 Logo jak logo. Bywały lepsze, bywały gorsze, 14.12.09, 13:45
      natomiast mnie interesuje czy podczas rozgrywek Euro będę pękał z
      dumy (raczej na to jak na razie się nie zanosi), czy też ze śmiechu
      (to już prędzej), kiedy będę patrzył na grę naszej reprezentacji.
    • panihalinka Bulanda OK 14.12.09, 13:45
      Mi się znak podoba. Graficznie jest smaczny i dopracowany. Treści też niesie
      pozytywne: świeżość, wzrost, rozwój, humor i pozytywną wibrację. I takie są
      nasze kraje, tak powinniśmy się sprzedawać. Nie ma co udawać że jesteśmy super
      techno nowocześni. Nie jesteśmy arystokratami Europy, jesteśmy wieśniakami
      Europy. Pozytywnymi wieśniakami. Na tle zblazowanej starej Europy powinniśmy
      się sprzedawać jako żwawi młodzieniaszkowie z głową pełną pomysłów i wielką
      chęcią do pracy. Chociaż PR-owy spacer z Ukrainą za rączkę jest
      mega-ryzykowny. Ale tym razem jest dobrze i nie zmieni tego klasyczna już
      horda forumowych narzekaczy :)

      Pozdrawiam
    • maciej_aszek Wies tanczy i śpiewa! 14.12.09, 13:45

      Jak wielu moim przedmówcą te logo kojarzy się z cepelia, a to dobre dla festiwalu sztuki ludowej a nie ME w piłce nożnej. Dla zachodu to utrwalenie przekonania, że w tej części Europy to tylko rolnictwo (zacofane do tego) i prosty lud, siłą od pługa oderwany!

      • replin Maciek, sprobuj przejrzec zeszyty z polskiego... 14.12.09, 14:27
        ...z podstawowki. Tj. jesli juz naprawde koniecznie chcesz sie wyrazac pisemnie w sprawach zwiazanych z Polska (po tym, co napisales, uwazam, ze nie powinienes, ale sam zdecyduj).
      • drupal Re: Wies tanczy i śpiewa! 14.12.09, 16:17
        Proszę Pana, pisze Pan gwarą ludową i jednocześnie wyśmiewa wieś.
        Klasyczny objaw schizofrenii. Prosimy o zgłoszenie się w najbliższej poradni
        zdrowia psychicznego.
        A swoją drogą logo jest koszmarne, w stylu ukraińskiej cepelii i tam pewnie
        bardzo się podoba.
        • ttiikkttaakk Re: Wies tanczy i śpiewa! 14.12.09, 16:38
          drupal napisał:

          > Proszę Pana, pisze Pan gwarą ludową i jednocześnie wyśmiewa wieś.
          > Klasyczny objaw schizofrenii. Prosimy o zgłoszenie się w najbliższej poradni
          > zdrowia psychicznego.
          > A swoją drogą logo jest koszmarne, w stylu ukraińskiej cepelii i tam pewnie
          > bardzo się podoba.


          ojej, nikt nie wyśmiewa się ze wsi, jako miejsca zamieszkania, ani z ludzi
          zamieszkujacych tereny wiejskie (zwłaszcza, że cała Polska to jedna wielka
          wieś), chodzi o to, że to logo to "wiocha" - logo masakra, tandeta, kicz, cepelia.
    • wbka1 Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:47
      Przaśne jak 150, niczym prezes PZPN
    • wupe77 Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:48
      powinien być krzyż, matka boska i wizerunek naszego papieża żeby te ukraińskie
      belzebuby wiedziały że nasza wiara najważniejsza...
    • magsal14 To kwiat jest? 14.12.09, 13:49
      Za bardzo przekombinowane. Na pierwszy rzut oka wygląda jak jakiś
      ludzik z rączkami. No i to, że płatki są symbolami Ukrainy i Polski,
      to chyba tylko Polacy i Ukraińczy się domyślą (jeśli wcześniej
      przeczytają o tym w Internecie).

      Przykazania na nowy tydzień
    • porque Mistrzostwa w Holandii i Irlandii? 14.12.09, 13:49
      Czy gospodarzem mistrzostw bedzie Holandia i Irlandia? Symbole przedstawiaja
      kwiat tulipanu i koniczynke...
      • raf4 Re: Mistrzostwa w Holandii i Irlandii? 14.12.09, 14:02
        tak kwiaty rosna tylko w Holandii, a konczyna i trawa w Irlandii...w
        Polsce i na Ukarinie jest tylko piach i bloto....ludzie o co wam
        chodzi??? nie wyspaliscie sie czy co???? ;)
    • konigin Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:50
      Ha, ha, dobre. "Polska i Ukraina zadziwia swiat." Juz zadziwily.
      Zlodziejstwem, korupcja, lekcewazeniem prawa, brudem, a najbardziej
      wyjatkowo rzadko spotykana "kultura" kierowcow na drogach. Jak sie
      kibice ze swiata zjada, to ich zadziwienie bedzie jszcze wieksze, bo
      odczuja to wszystko na wlasnej skorze.
      • raf4 Re: Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 14:00
        tak pojadz na zachod i sie okaza ze w lodynie tez staniesz w korku a
        jak pojedziesz troche dalej niz Trafalgar sq. to tez zobaczysz brud
        na ulicach....tylko dziwnie ze anglicy o tym nie pisza???

        • konigin Re: Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 14:35
          Korki to akurat margines. Podobnie jak sporadycznie brudne ulice
          gdzies na zachodzie. Chodzi o caloksztalt, a tu nie mamy sobie
          rownych (in minus).
    • vomitorium1 Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:50
      dupa w kwiatach
    • gyenia Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:51
      na pierwszy rzut oka nie zachwyciło mnie, ale w sumie podoba mi się.
      nawet coraz bardziej.
    • misself Logo jest nieodmienne! 14.12.09, 13:56
      Jak na razie.
      poradnia.pwn.pl/lista.php?id=3066
      • yrene Re: Logo jest nieodmienne! 14.12.09, 14:17
        Logo jest nieodmienne???????? Jasne! Tak samo jak RADIO, KAKAO, WIADRO I MLEKO.
        Kto wam natłukł do głowy, że jak się kończy na o to się nie odmienia?
        • czwarty.wymiar Doucz się... 14.12.09, 14:25
          Przestań się ośmieszać.
    • antrop Re: kwiat? nie tryzub? 14.12.09, 13:57
      Przykro mi ale ja nie widzę kwiatu lecz tryzub w różhych stylizacjach. Polski
      kwiatek (czerwony z lewej) wygląda jak tryzub wbity w Polskę! Miała być impreza
      Polsko-Ukraińska a jest impreza Ukraińska. Polska jak zwykle idzie na pasku
      sąsiednich mocarstw. Cieszmy się!
      • latajacy_melex Re: kwiat? nie tryzub? 14.12.09, 14:14
        antrop napisał(a):

        > Przykro mi ale ja nie widzę kwiatu lecz tryzub w różhych stylizacjach. Polski
        > kwiatek (czerwony z lewej) wygląda jak tryzub wbity w Polskę! Miała być impreza
        > Polsko-Ukraińska a jest impreza Ukraińska. Polska jak zwykle idzie na pasku
        > sąsiednich mocarstw. Cieszmy się!

        Niby każdy może mieć swoje zdanie ale ani Ukraina nie jest mocarstwem, ani
        impreza nie jest Polsko-Ukraińska.
        Tak po prawdzie to oni nas zaprosili do tego cyrku.
        • antyliberal22 Re: kwiat? nie tryzub? 14.12.09, 18:11
          tak po prawdzie to jest impreza uefowska - logo należy do UEFY,
          hasło reklamowe, wpływy z reklam, bilety, prawa do transmisji.
          My mamy to tylko sfinansować.
    • raf4 Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 13:57
      logo jest ok fajnie mozna je wykorzystac do pelnej aranzacji i
      wystroju stadionow i otoczenia....dla zainteresowanych jest fajna
      animacja na stronie uefa.com pokazujaca pomysl na LOGO:

      www.uefa.com/competitions/euro2012/news/newsid=934390.html
    • pawel-wrocek23 Filmik na stronie UEFA z tym logiem 14.12.09, 13:58
      www.uefa.com/competitions/euro2012/news/newsid=934390.html
    • dd0 Doskonałe! 14.12.09, 13:59
      Marzą mi się podobne motywy na oficjalnej piłce turnieju i wzorach murawy, tak jak na filmiku na stronie UEFY:
      Tekst linka
    • replin Dla mnie bomba. A do pana "specjalisty": 14.12.09, 14:11
      1. Co jest dla Pana polskim znakiem narodowym? Moze na logo powinny byc fatalne drogi, butelka czystej albo plod - symbol zycia poczetego? Proponuje Pan bociana jako lepsze logo?

      2. Polska JEST krajem egzotycznym dla Zachodu, nie zgadzam sie, ze mniej niz Ukraina.

      3. Wystapic w takiej koszulce w (mimo wszystko) telewizji to strach i zgroza, nawet dla mnie - nie-specjalisty od reklamy czy wizerunku. Pana pracodawca musi puchnac z dumy!
    • cezar85 Kwiat ziemniaka? 14.12.09, 14:11
      moze byc
    • jacek70s Euro 2012. Kwiat logiem turnieju 14.12.09, 14:15
      to logo to chyba zaprojektowali ukraincy; pasuje do cerkwii. Obciach
      i wiocha !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka