Gość: zielony IP: 193.106.100.* 26.06.10, 12:46 Przepraszam nie klub zrobił awans do EX, tylko PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mix Nowy prezes Korony: Prawo jest najważniejsze IP: *.skarzysko.vectranet.pl 26.06.10, 16:54 Tez tak uwazam, poza tym gdyby Jaga nie miała -10 na starcie to miejsce byłoby 7, a od szóstego w dół wszyscy juz byli mniej wiecej tacy sami ciency...! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Haj zwykle jacys frustraci... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.10, 00:11 Klub zajal miejsce premiowane barazem, a ze druzyna z miejsca wyzej zostala odsunieta od awansu wskoczyl do awansu BEZPOSREDNIEGO. Tak czy inaczej, gdyby nie zajal miejsca trzeciego, to nie mialby zadnej mozliwosci awansu. Niesamowita ptrzenikliwosc....Gdyby Jaga nie miala -10 to bylaby przed Korona...A gdyby jage zdegradowano za korupcje a nie dano TYLKO -10 to by byla za Korona..prawda? hehehe Nie nalezy gdybac. Dziala sie w okreslonych warunkach,w okreslonej sytuacji. Klub awansowal. Klub zajal miejsce szoste. KONIEC WYPOWIEDZI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luz Synpatei Chojnowskiego IP: *.itfutura.com 27.06.10, 08:13 Chojnowski w wywiadzie oznajmia, iż: "....- Od lat mam tylko jedną sympatię - Brazylia." Mnie się wydaje, że gostek ma jednak inną sympatię. A imię jej WueL. Bo gdyby nie rzeczony, to siedziałby sobie Chojnowski w jakiejś dziupli, i słychaćby o nim nie było. A przy "miłośniku Chin", to się błyszczy i ze stołu pańskiego korzysta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADMIRAL27 Nowy prezes Korony: Prawo jest najważniejsze IP: *.chello.pl 27.06.10, 16:51 Panie Chojnowski jako dyretor audytu nie miał pan żadnychobiekcji wsód ludiz którzy łamaili prawo, co uczyli pana na podyplomowych studiach.Przejmuje pan pozycje który łamał prawo a jako monitorujacy UM pan na to pozwolił i przejoł jego obowiązki SKANDAL!!! Odpowiedz Link Zgłoś