Dodaj do ulubionych

Bereś, Skoczylas: 55 minut piłkarskich emocji

IP: *.proxy.aol.com 21.03.04, 20:26
osiągnięcie ŁKS Łódź, który od 410 minut nie strzelił gola w lidze.


Dwoch sie nabija i pisze bledy. Pasujecie do tego kramu jak ulal.
Obserwuj wątek
    • Gość: Żakhol Suchar IP: *.cop.fi / *.cop.fi 21.03.04, 20:31
      Ale sie ubawiłem. Normalnie Kuba Wojewódzki to sie chowa. W jakim celu
      panowie napisali ten artykół ??? Zeby sie wysmiewać z 20 000 kibiców
      kochających swoją drużynę i żyjących marzeniami o pięknej piłce ??? Żeby
      ludziom nie interesującym się piłką pokazać jak to jest niebezpiecznie na
      polskich stadionach ??? Rzygać się chce od takich artykułów BLEEEE !!!
      • Gość: anty Re: Suchar IP: *.icpnet.pl 22.03.04, 22:02
        A w jakim celu napisałeś "artykół" przez o z kreską?
    • Gość: virek Re: Bereś, Skoczylas: 55 minut piłkarskich emocji IP: *.pysznica.sdi.tpnet.pl 21.03.04, 20:53
      LKS strzlil gola !!!!! w 48 minucie hmm wogole nie podoba mi sie caly teks nie
      nadajecie sie widzicie tylko czarne strony fudbolu a to nie jest dobre !!!!!
      bleeeeee
    • Gość: loo Skocz na Beresia i zgwałć go w oko IP: *.pl 21.03.04, 21:49
      • Gość: kibic Wisły Panowie, więcej rezerwy do siebie i humoru IP: *.bphpbk.pl 22.03.04, 09:57
        Przecież ten komentarz jest świetny, ubawiłem się setnie, szczególnie z tym
        przypadkiem ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka