Gość: Cwks IP: *.proxy.aol.com 21.03.04, 20:26 osiągnięcie ŁKS Łódź, który od 410 minut nie strzelił gola w lidze. Dwoch sie nabija i pisze bledy. Pasujecie do tego kramu jak ulal. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Żakhol Suchar IP: *.cop.fi / *.cop.fi 21.03.04, 20:31 Ale sie ubawiłem. Normalnie Kuba Wojewódzki to sie chowa. W jakim celu panowie napisali ten artykół ??? Zeby sie wysmiewać z 20 000 kibiców kochających swoją drużynę i żyjących marzeniami o pięknej piłce ??? Żeby ludziom nie interesującym się piłką pokazać jak to jest niebezpiecznie na polskich stadionach ??? Rzygać się chce od takich artykułów BLEEEE !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty Re: Suchar IP: *.icpnet.pl 22.03.04, 22:02 A w jakim celu napisałeś "artykół" przez o z kreską? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: virek Re: Bereś, Skoczylas: 55 minut piłkarskich emocji IP: *.pysznica.sdi.tpnet.pl 21.03.04, 20:53 LKS strzlil gola !!!!! w 48 minucie hmm wogole nie podoba mi sie caly teks nie nadajecie sie widzicie tylko czarne strony fudbolu a to nie jest dobre !!!!! bleeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Wisły Panowie, więcej rezerwy do siebie i humoru IP: *.bphpbk.pl 22.03.04, 09:57 Przecież ten komentarz jest świetny, ubawiłem się setnie, szczególnie z tym przypadkiem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś