Dodaj do ulubionych

Premier League. Fabregas potwierdza: Zostaję w ...

IP: *.centertel.pl 06.08.10, 16:19
Uff i dobrze zbyt cienki na Barce. Im potrzebne są wzmocnienia defensywy i
lepszy bramkarz - może Borubar;)
Obserwuj wątek
    • Gość: Moi Re: Premier League. Fabregas potwierdza: Zostaję IP: 10.203.52.* 06.08.10, 16:48
      Sam jesteś cienki. Do momentu, aż Cesc nie pojawił się na boisku, cała ta Barça nie dawała sobie rady z Holendrami w finale mundialu.

      A do autora tekstu - nie, to nie "Cesc zdecydował". On tu nie ma nic do decydowania, jego obowiązuje wieloletni kontrakt. To Arsenal zdecydował.
    • von.g Re: Premier League. Fabregas potwierdza: Zostaję 06.08.10, 17:03
      Ciekawe czy dotrze to do pilkarzy barcelony czy jutro znow jakis geniusz bedzie
      wyrazal swoje "przemyslenia" w gazetach.
    • Gość: Gambolputty Premier League. Fabregas potwierdza: Zostaję w ... IP: *.adsl.inetia.pl 06.08.10, 17:38
      Doskonała wiadomość, barka wymontowała z Arsenalu Henry'ego i Hleba, wystarczy
      im, w Arsenalu Cesc przynajmniej się nie zmarnuje
      • Gość: Q Re: Premier League. Fabregas potwierdza: Zostaję IP: *.aster.pl 06.08.10, 17:46
        hleb okazał się czerstwy, na Thierrym Arsenal zrobił interes życia.
        • Gość: Acid Re: Premier League. Fabregas potwierdza: Zostaję IP: *.zone13.bethere.co.uk 06.08.10, 22:36
          Arsene zawsze robi dobre interesy na frajerach a Henry to chyba odszedl troche
          ze wzgledow osobistych (rozwod itp)
          Miejmy nadzieje ze Arsenalkupi bramkarza i moze obronce albo defensywnego
          pomocnika i cisniemy na mistrza
        • Gość: rotfl Re: Premier League. Fabregas potwierdza: Zostaję IP: 178.235.3.* 06.08.10, 22:43
          czy kazdy kibic arsenalu to idiota? wiem ze frustracja poteguje brak myslenia ale ze az tak?

          arsenal ponownie nic nie wygra i znowu bedzie debilna pisanina kibicow armatek jak to kontuzje im przeszkodzily

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka