Gość: pl IP: *.syrion.pl 24.01.11, 17:22 nie było mowy o spalonym... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: Burza w Anglii. Komentatorzy Sky Sports: Czy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.11, 17:44 to prawda, spalonego po prostu nie było, jak najbardziej poprawna decyzja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobson Re: Burza w Anglii. Komentatorzy Sky Sports: Czy IP: *.range86-171.btcentralplus.com 24.01.11, 17:50 zgadzam się, dobra decyzja "sędziny liniowej?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: Burza w Anglii. Komentatorzy Sky Sports: Czy IP: *.aster.pl 24.01.11, 18:38 'sędzia liniowa' nie sędzina, bo sędzina to zona sędziego p.s. i znowu masę literówek i błędów w tekście.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dr Yamak Baba za kółkiem lub z gwizdkiem. Ratunku! IP: *.dynamic.chello.pl 24.01.11, 18:27 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczypan Re: Burza w Anglii. Komentatorzy Sky Sports: Czy IP: 178.73.49.* 24.01.11, 18:31 Spalonego nie było, co nie zmienia podstawowego pytania. Co jest bardziej seksistowskie: komentarze (fakt, nie na miejscu) czy dążenie na siłę paru pań by oglądać wysportowanych, na pół rozebranych facetów będąc tymi jedynymi samicami na boisku. Czemu nie ma piłkarek wśród grających? Formuła open. Kto za? Odpowiedz Link Zgłoś
ekaunt Re: Burza w Anglii. Komentatorzy Sky Sports: Czy 24.01.11, 18:38 Starasz się być zabawny, ale marnie Ci to wychodzi. Mnie bardziej intryguje, który trener ManU został zwolniony w 2004 z klubu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: Burza w Anglii. Komentatorzy Sky Sports: Czy IP: *.aster.pl 24.01.11, 18:40 no właśnie, autorzy nie podali bo widocznie nie było takiej informacji w tekście, który przepisali z któregoś z zachodnich serwisów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: Burza w Anglii. Komentatorzy Sky Sports: Czy IP: *.aster.pl 24.01.11, 18:42 aaa inna sprawa, że to nie mógł być ferguson bo o nim pisze się manager a nie coach. a zresztą kto wie o autorzy mieli na mysli - przecież to amatorzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pingu Re: Burza w Anglii. Komentatorzy Sky Sports: Czy IP: 205.210.132.* 24.01.11, 18:42 "oglądać wysportowanych, na pół rozebranych facetów będąc tymi jedynymi samicami na boisku" hmmm, moze ustalmy najpierw w ktorej to lidze pilkarskiej graja na "pół rozebrani faceci". i moze powinienes sie zastanowic, dlaczego tak ci zalezy zeby ogladac samych "wysportowanych, na pół rozebranych facetów" i czy przypadkiem wiecej kobiet na boisku (np. w charakterze sedziow) nie czyni tej imprezy mniej "gejowskiej". ;) Odpowiedz Link Zgłoś
abdullah_abdullah Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy ona... 24.01.11, 18:40 a co z wolnoscia slowa? Odpowiedz Link Zgłoś
patriota21wieku Wolnosc slowa masz jako prywatna osoba... 24.01.11, 19:08 abdullah_abdullah napisał: > a co z wolnoscia slowa? ... a nie jak wykonujesz obowiazki sluzbowe i reprezentujesz firme. Gdyby oni wyrazili swoje opinie prywatnie, a nie w czasie meczu, to nie mial byum nic przeciwko wolnosci ich slowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero sapiens Jeśli mikrofony są wyłączone - IP: *.play-internet.pl 24.01.11, 20:12 - opinia jest prywatna. Z tekstu wynika, że komentatorów podsłuchiwano. Mikrofony były wyłączone i opinie "wyciekły" - a nie poszły w eter. Zdaje się, że ten drobiazg umnkął Twojej uwadze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anty Re: Jeśli mikrofony są wyłączone - IP: 2.102.129.* 24.01.11, 22:07 Zgadza się - wypowiadali się jako prywatne osoby i nikomu nic do tego. Odpowiedz Link Zgłoś
patriota21wieku Nawet jesli sa wylaczone to oni byli dalej w pracy 24.01.11, 23:06 Re: Jeśli mikrofony są wyłączone - >- opinia jest prywatna. Z tekstu wynika, że komentatorów podsłuchiwano. Mikrofo > ny były wyłączone i opinie "wyciekły" - a nie poszły w eter. Zdaje się, że ten > drobiazg umnkął Twojej uwadze. Nawet jesli sa wylaczone, to oni siedzieli w kabinie nalezacej do firmy. Jak by swoje opinie wyrazali przy piwku w pubie, to by nie bylo problemu. Ciekawym jak ty bys sie czul gdyby twoi koledzy w pracy zaceli o tobie mowic miedzy soba ze jestes pedalem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anty Re: Nawet jesli sa wylaczone to oni byli dalej w IP: 2.102.129.* 24.01.11, 23:27 Przecież takie rozmowy są na porządku dziennym i nikt z tego powodu nie zawiesza w prawach pracownika. Rozumiem, że jak kierowca ciężarówki w zaciszu kabiny rozmawia ze swoim współpracownikiem na drażliwe tematy, to powinien zostać zwolniony? Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy o 24.01.11, 19:21 Gdy ktoś Ci poradzi, żebyś poszedł gdzieś się wysadzić, też potraktujesz to jako wolność słowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.11, 19:31 Tak? Czemu nie? A oni mogli sobie powiedzieć co chcieli, bo 1. według nich były wyłączone mikrofony, więc tak jakby byli osoba prywatną? Po drugie co za różnica kim jestem? Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, jakiekolwiek by ono nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
patriota21wieku Re: Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy o 24.01.11, 23:10 Gość portalu: gość napisał(a): > Tak? Czemu nie? A oni mogli sobie powiedzieć co chcieli, bo 1. według nich były > wyłączone mikrofony, więc tak jakby byli osoba prywatną? Po drugie co za różni > ca kim jestem? Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, jakiekolwiek by ono nie był > o. Moga wyrazac swojwe zdanie jesli nie sa w pracy. Jak sa w pracy (nawet kiedy sa wylaczone mikrofony) to jak wyrazaja opinie sprzeczne z kodeksem zachowania w firmie, to ona moze ich zwolnic. Ciekawym jak by twoj szef zareagowal gdybys przyszedl do pracy w pizamie! T Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anty Re: Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy o IP: 2.102.129.* 24.01.11, 23:28 Mój by się pośmiał i zapytał czy mnie żona z domu wyrzuciła. Co szefowi do mojego ubrania? Ja mam pracować, a nie robić rewię mody. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bobolobo Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy ona... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.11, 19:09 Zdecydowanie najlepsi komentatorzy piłkarscy, nie tylko w Anglii, ale i chyba na świecie. Słyszałem już wielu komentatorów, ale nikt im nie dorównuje. Mecze na Sky zawsze oglądało się przyjemniej słysząc ich głos, nawet ten szkocki akcent Graya wydawał się sympatyczny. Zawsze fajnie, zawsze z klasą. Polscy w porównaniu do nich milion lat świetlnych z tyłu...:) Mam nadzieję, że ich szybko przywrócą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gunner Re: Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy o IP: *.broker.com.pl 24.01.11, 22:12 zgadzam sie z toba w 100%. ja szczególnie uwielbiam wlasnie Greya i jego komentarze po strzelonych bramkach czy jakis ladnych akcjach, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AQQ Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy ona... IP: *.pool.mediaWays.net 24.01.11, 19:31 ee tam kobiety najlepiej spisuja sie przy garach a czysami tez w lozku Odpowiedz Link Zgłoś
hadrian378 walcz z przestepczoscia 24.01.11, 19:33 Walcz z przestepczoscia, kliknij tu: yebaki.myminicity.com/sec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raiden Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy ona... IP: *.solaris.ds.polsl.pl 24.01.11, 19:47 Czyli białych mężczyzn można obrażać do woli, ale jeśli już powie się coś o kobiecie lub Murzynie to wylatuje się z pracy, tak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero sapiens Na tym właśnie polega polityczna poprawność. IP: *.play-internet.pl 24.01.11, 20:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keeciol Re: Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.11, 20:21 cyt. Czyli białych mężczyzn można obrażać do woli, ale jeśli już powie się coś o kobiecie lub Murzynie to wylatuje się z pracy, tak? ...powie się coś co psuje wizerunek firmy w czasie pracy zapisanym w kontrakcie (nie koniecznie mówiąc przez mikrofon)... firma łoży pieniądze na sprzęt i dojazd i chce żeby pracownik właściwie ją reprezentował a nie siebie... może większości białym mężczyznom to nie przeszkadza, a reszcie, o której piszesz, akurat tak Odpowiedz Link Zgłoś
daliam_fawuke Andy Gray sam powinien sie poduczyc 24.01.11, 20:19 W czasie ostatnich Mistrzostw Swiata, Andy Gray komentowal w USA pierwszy mecz Francji (z kims tam). Kiedy sedzia odgwizdal spalonego bo co prawda jeden z obroncow byl na lini bramkowej ale bramkarz gdzies tam wybiegl, wiec spalony oczywiscie byl. Natomiast Andy Gray wysmiewal sie z sedziego - "jak to moze byc spalony jesli obronca stoi na lini bramkowej!!!?". Lekka kompromitacja. Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy ona... 24.01.11, 20:19 To już sobie pożartować w cztery oczy nie można na temat kobiet bo jakieś gumowe ucho czuwa? Coraz bardziej przekonują mnie dzisiejsi poprawni politycznie idioci,że w PRL-u była większa wolność niż ta,którą nam oni fundują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janspruce Re: Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.11, 20:38 Ciekawe dlaczego kobiety tak pchaja sie na sile do sedziowania w meskiej dyscyplinie sportu. Sa przezeciez damskie rozgrywki czy tam nie ma dla nich miejsca? Skoro nie jest to kategoria open to dlaczego mamy tolerowac niedouczone babska w roli arbitrow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol Re: Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy o IP: *.home.aster.pl 24.01.11, 20:45 Kobiety pchają się do wszystkiego co męskie. Poczytaj Freuda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zimka Re: Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy o IP: *.dynamic.chello.pl 24.01.11, 21:30 Mezczyzni to zakala ludzkosci, rzadzac swiatem mezczyzni psuja czas naszego zycia, bez sensu. A jak wsciekle bronia swojej instytucjonalnej przewagi nad kobietam! Posuwaja sie do twierdzenia, ze kobiety nie nadaja sie do tego, tamtego, zdaniem tych zwierzakow wlasciwie do wszystkiego kobiety gorzej sie nadaja. Mezczyzni wiedza swoje i nie dadza sobie wmowic, ze biale jest biale, a czarne jest czarne. No co, 12.12a1, pozartowac sobie nie mozna? Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 Re: Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy o 25.01.11, 06:50 Gość portalu: zimka napisał(a): > > Mezczyzni to zakala ludzkosci, rzadzac swiatem mezczyzni psuja czas naszego zyc > ia, bez sensu. A jak wsciekle bronia swojej instytucjonalnej przewagi nad kobie > tam! Posuwaja sie do twierdzenia, ze kobiety nie nadaja sie do tego, tamtego, z > daniem tych zwierzakow wlasciwie do wszystkiego kobiety gorzej sie nadaja. Mezc > zyzni wiedza swoje i nie dadza sobie wmowic, ze biale jest biale, a czarne jest > czarne. > > No co, 12.12a1, pozartowac sobie nie mozna? Moja droga,część mężczyzn istotnie jest taka jak opisujesz,ale nie wszyscy bo choćby ja jestem inny i już wychodzi fiasko z twojego generalizowania problemu.Poza tym ty nie żartujesz sobie z przeciwnej płci jeno starasz się ją obrażać a to też jest różnica.Mówisz,że mężczyźni nie dają sobie wmówić,że białe jest białe,ale jak widzę to i ty nie dajesz też sobie wmówić,że czarne jest czarne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiks Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy ona... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.11, 20:27 Autor: 12.12a1 24.01.11, 20:19 Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedz To już sobie pożartować w cztery oczy nie można na temat kobiet bo jakieś gumowe ucho czuwa? Coraz bardziej przekonują mnie dzisiejsi poprawni politycznie idioci,że w PRL-u była większa wolność niż ta,którą nam oni fundują. nie myl żartów z poniżaniem tymbardziej jeśli mówimy o miejscu pracy ...ale ty o tym nie masz pojęcia więc takie sytuacje są jak najbardziej dla ciebie...instruktażem czego nie mówić..oczywiście biedaku o tym nie wiedziałeś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: error Against Modern Football IP: 89.229.48.* 24.01.11, 20:36 Stop politycznej poprawności na trybunach i w sportowych mediach! Zostawcie nam nasz ostatni bastion, i tak macie gdzieś piłkę nożną! Odpowiedz Link Zgłoś
rojberek To była prywatna rozmowa... 24.01.11, 21:38 ... to o co chodzi? To tak jakby zdobywać dowody przestępstwa przy pomocy nielegalnego podsłuchu. Chory świat. Seksizm - co za idiota to wymyślił? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lorentz Sędziny to deprecjacja piłki nożnej, to perwersja IP: *.aster.pl 24.01.11, 22:05 czyli wynaturzenie, podobnie jak ewentualne sędziowanie przez kobiety walki bokserskiej mężczyzn. Wzrost ilości wynaturzeń tłumaczy dlaczego w Europie rodzi się coraz mniej dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
ulanzalasem Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy ona... 25.01.11, 02:00 Wyśmiewał się z ryszofych bucików? I co ktoś przez to skoczył z mostu? I dobrze jednego idiotę mniej! Co za chory świat, gdzie wolności niedługo będzie mniej niż w PRLu, ale za to handel danymi przez koncerny jest w porządku xD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniu Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy ona... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.11, 02:28 czesto oglądam mecze na sky i nie powiem złego słowa na temat komentarzy wymienionych w artykule redaktorów. naprawde są fachowcami i miło sie słucha tego co maja do powiedzenia. a z tą wypowiedzia seksistowska to jakas paranoja. jakby tak powiedzieli o facecie to nic by nie było. meżczyzni są dyskryminowani Odpowiedz Link Zgłoś
matteom Komentatorzy Sky Sports o sędzi Massey: Czy ona... 25.01.11, 06:57 wolnosc slowa tu nie ma nic do gadania, dziala tu zasada ze nie mozna, co najmniej nie wypada, a czesto i nie wolno mowic pewnych rzeczy, mozna tak sobie rozmawaic na imieninach u przyslowiowej cioci ale nie jak sie jest celbryta. Gadanie bzdur, ktore maja byc smieszne i uczynic z mowiacego te bzdury bohaterem na 5 minut, nie oplaca sie w spoleczenstwie tak dbajacym o szacunek jeden wzgledem drugiego. Sexism i homofobia so tu nie tylko "passé" ale i nielegalne, coz, niestety nie nad Wisla i Odra Odpowiedz Link Zgłoś